8.8.2020 | Svátek má Soběslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Je libo Fialu, nebo Černochovou?

Tažení proti registračním pokladnám předvádí už dlouho a zatím s jejími volebními preferencemi dvakrát nehnulo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Papež 22.5.2015 21:32

jelínku

Jelínku, větší pitomost dnes v Neviditelném psu nenajdete. "Evidenční pokladny zmenší komfort živnostníků" tuto větu může napsat jen dementní řiťolezec a profesionální hlupák. Jelínek.

J. Kyselková 22.5.2015 14:14

Re: :-)))

S tím východem a západem jste mi zamotal hlavu pomalu víc než výuka pana Jelínka. Po té já vždy ožiju - nabije mě temperamentem jako Jaňulku. (Precizní soudkyně Králová ji hodila  davu !!!).

P. Lenc 22.5.2015 13:31

Re: Jeden by

A kobliháři mu ještě tleskají.

P. Selinger 22.5.2015 12:10

Re: Politruk zase perlí:

Levice myslí především na chudé a nezaměstnané. Myslí na ně jako na své potenciální voliče a proto se snaží, aby mezi chudé a nezaměstnané zahnala většinu národa , proto si vymýšlí komplikace ztěžující život živnostníkům, zvyšuje cenu práce  a dělá řadu dalších pitomostí.

L. Kubeš 22.5.2015 11:57

Totálně pitomý článek jako obvykle

Malá domů Babišovu Agrofertu v řádu miliard korun autorovi zřejmě nevadí, ani to, že ten pán z nás všech dělá blbce, ale na srdci mu citlivě leží jenom osud ODS.

V. Kain 22.5.2015 11:51

Re: Jeden by

Dobrý. Jelínek nic nenapíše o dobytčárně kterou nyní prosadilo ANO se socialisty.Tak jsem se těšil,že konečně naše louky a pole zezelenají.A ono houby.Ten nenažraný estébák to prosadil.

P. Vaníček 22.5.2015 11:18

A máme tady pitomce-Jelínku vstaň a ukloň se!

Že se vůbec do všeho séře......

M. Vondráček 22.5.2015 10:41

"živnostníci budou muset obětovat kus komfortu."

A proč by měli ??

Z. Rychlý 22.5.2015 10:32

Je libo Haška, nebo jiného šaška ?

M. Prokop 22.5.2015 9:40

Re: Co říci?!

Obávám se, že tomuhle blbovi by nepomohl ani pobyt s řemeslníky.

Špína je příliš zažraná.

M. Prokop 22.5.2015 9:38

Politruk zase perlí:

"Naopak levice o to intenzivněji myslí na společnost jako celek a na prostředky k zajištění veřejných služeb."

Levice ví, že větším přerozdělováním se dá lidem více ukrást pro přerozdělovače, tedy levičáky.

Společnost jako celek z toho má jen škody.

K. Janyška 22.5.2015 9:01

Všichni ve sněmovně a také všichni ostatní lidé, samozřejmě

včetně politologů, a těch podvodníků zejména, jsou v jednom ohledu stejně hloupí. Nevědí nic o podstatě všeho, tedy spontaneitě a spontánních řádech, zejména pak o spontánním řádu lidské interakce a pak to tak dopadá. Fiala, který měl vést světskou ODS, postavenou na Kompozitivní teorii je náboženským fanatikem a tak neexistuje síla, které by prosazovala realitu. Bohužel, skoro nikde ve světě taková není. Všichni zabředli do socialismu, tedy boje za sociální spravedlsnot, tedy vrcholnou nespravedlsnost, a napadjí lidský svět v jeho nezměnitelné podstatě, jak už řečeno.  Vždy marně, vždy zločinně a vždy s tragickými důsledky... Dzp.

R. Langer 22.5.2015 8:49

Re: Jsou Babišovci Pravice nebo Levice ?

Už dávno, a v celé EU... :-(

P. Lenc 22.5.2015 8:44

Jeden by

až zaplakal dojetím, co všechno nedělá levice pro "obyčejného člověka".Nakonec, ten "obyčejný člověk" není přece nějaký živnostník parazit, že soudruhu Mládku a žlutá pole "zemědělce" Babiše tu jsou vlastně také jenom kvůli "obyčejným lidem", kterým Babiš dává tak potřebnou práci.A že na řepce díky dotacím vydělává? No to je přece prachsprostá pomluva ožralce Kalouska.Ano Jelínku, ta ODS je opravdu nezodpovědná mrcha, která chce sabotovat tak úspěšnou práci takového "protikorupčního" velikána jako je oligarcha Babiš, nefachčenky sociálního inženýra Sobotky, kavárenského povaleče Diensbiera, Marksovou-Leninovou nebo již výše zmíněného Mládka.To jsou jen ti nejviditelnější.A když přidáme Jurečku a mafiána Středulu, tak tu opravdu máme tu partičku, co se tak dojemně stará o naše "lepší zítřky".Problém je jen jeden.Dělají to za peníze občanů, kteří oproti nim ty peníze svou prací musí vydělat.Což je něco, co nejen výše jmenovaní, ale ani vy, Jelínku neznáte.V čem se vy, levičáci vyznáte opravdu dobře je, jak peníze občanů "sociálně" rozfofrovat.

Z. Švrček 22.5.2015 8:30

PaneJelínek, že se nastydíte.

"Ne, registry tržeb nevymýtí veškeré podvody. Zároveň však platí, že pro drobné podnikatele nebudou ani likvidační. Šedá ekonomika se částečně omezí a živnostníci budou muset obětovat kus komfortu."

Vy pane Jelínku o "komfortu podnikatelů a živnostníků" víte naprosto kulové. Nemáte ani ponětí, kolik již dosud musí tito lidé od státu strpět, kolik papírování, kontrol podezírání a to plošného, kdy se všichni musí "podřídit" protože nekteří z nich (tvrdím že naprostá menšina" nehraje fér. Toto je jen další kapka do plnícího se poháru a to kapka značné velikosti a dopadu. Navíc pochybnosti o funkčnosti, efektivitě a neprůstřelnosti tohoto systému pokračují, naproti tomu je jsaná šikanóznost tohoto kroku. Namíst lumpů budou postiženi všichni a ti lumpové budou jen hledat, jak systém očůrat. A že to půjde, to si pište. Prostě, dotčená skupina na státu nevisících a dalším práci dávajících lidí je jen dalším obětním beránkem politické hry, kdy se politikové předstihují v gestech boje proti korupci, neplacení daní, v při přinášení všeobecného dobra a péče o ty neschopné postihují ty schopné.

B. Uhlich 22.5.2015 8:24

Re: Co říci?!

Přesně tak, není nad mediálního blba, kterej vášnivě píše o něčem co se ho týkat nebude a on přesto ví jak to těch druhých dotýkat.Takový Jelínek asi zatím nebude mít na stole Babišovu pokladničku, která bude někam hlásit,že napsal článek,který je potřeba zdanit.Stejný jako Neff, který se v radiu rozpovídal na téma,že je pořádku,že se podnikatelům zdaní používání životního prostředí... no jasně Neff ke svému podnikání životní prostředí nepotřebuje tak proč by se těm druhejm nemohlo zpoplatnit,že?

O. Schnabl 22.5.2015 8:10

Co říci?!

Strašně nesnáším kydy lidí, kteří ve svém životě nevytvořili žádnou reálnou hodnotu a svá moudra dávají jako "moudra" tesaná do kamene. Kdyby s. Jelínek obešel pár řemeslníků a pobyl s nimi alespoň trochu času, nikdy by nemohl psát takové blbiny.

K. Frauknecht 22.5.2015 7:30

Re: :-)))

Je tam chyba, kurňa. V druhé větě "citátu" má být - ze západu.

K. Frauknecht 22.5.2015 7:27

Re: :-)))

Čtu ho rád. Je to jak PŠM za totáče: zlá pravice, hodňoučká levice. Na ZDŠ nám ředitel, předseda partajní organizace, říkal: "Když fouká vítr z východu je stálé, pěkné počasí a můžete běhat venku. Když fouká z východu, většinou prší a musíte být doma. Proto si pamatujte, že všechno z východu je dobré a všechno ze západu špatné!" :-))) Už sme byli velký a navíc se jmenoval Šourek! :-))))

Š. Hašek 22.5.2015 7:20

Re: Ještě že vás máme, pane Jelínek

Asi tak.

F. Lesniak 22.5.2015 7:18

K Jelínkovi se snad ani nemá

cenu vyjadřovat. A takových tlučhubů tady máme, že?

L. Hrušková 22.5.2015 7:16

Re: Ještě že vás máme, pane Jelínek

Zlatá slova !!!

A. Bocek 22.5.2015 6:45

Jsou Babišovci Pravice nebo Levice ?

Silné spojení politiků a oligarchů ,spolčení se byrokratů  proti živnostníkům, podpora odborů ,  pasivní přihlížení církve, mobilizace stranické mládeže .....že by fašismus italského střihu ?

E. Vašátko 22.5.2015 6:21

Ještě že vás máme, pane Jelínek

Bez vás bych ani nevěděl, co si o těch ošklivých pravičácích myslet. To takový Sobotka, Babiš nebo dokonce nějaký komunista, to je jiný kafe.