26.10.2020 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

POLITIKA: Jaká bude ČSSD?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Kříž 20.5.2011 10:06

ale levice=zlo stale plati!

a nikdy platit neprestane!! uspokojovani svych potreb za penize, uloupene nekomu jinemu, to proste bylo, je a bude spatne. a bude to spatne i kdyz si treba i "demokraticka vetsina" bude myslet, ze nikoliv!!!

P. Rajman 20.5.2011 12:30

Re: To je ten problém

Chcete říci, že k tomu, aby věc nebyla ukradená stačí aklamace, tj. dát pouze nálepku "získáno se souhlasem ryze parvicových"?

R. Kříž 20.5.2011 17:51

Re: To je ten problém

vite, me vzdycky prekvapuje, kde se berou takovi hlupaci, kteri dokazou prekroutit relativne jasnou vec na takovou hovadinu

P. Gabriel st. 24.5.2011 18:02

Re: ale levice=zlo stale plati!

Pokud jde o naši levici i pravici, loupí sice různými metodami ale stejně bezskrupulózně a rozhazují cizí stejně neomaleně. Až se naskýtá otázka, zda je to vůbec levice a pravice? Zda to není jedna banda pragmatických darebáků, kteří se jenom formálně rozdělili na dvě, jako by ideologicky protikladné skupina, aby získali zdání legality a lépe se jim kradlo. A MY JSME TAKOVÍ VOLOVÉ, ŽE POŘÁD DOKOLA VOLÍME TY STEJNÉ GAUNERY.JEDNOU VÍCE LEVÉ PAK PRAVÉ A ONI, DOMLUVENÍ ZA NAŠIMI ZÁDY NÁS DŘOU Z KŮŽE A KRADOU A KRADOU A KRADOU.... A budou krást do doby, dokud je nepřestaneme volit. VŠECHNY! ODS, SOCDEM, TOP09, VV, BOLŠEVÍKY!