3.8.2021 | Svátek má Miluše


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jukl 23.9.2008 18:47

ODS- špína a marast

Pan Jakl je prostě vůl. To je vidět na první pohled na jeho umaštěném a smradlavém ocásku.(Y)

jm 21.9.2008 10:36

NAŠI VYTLEMNCI VYVOLENÍ JEJICH PÁŽÁTKA A POLITIČTÍ POBLICISTÉ

NAŠI VYTLEMNCI VYVOLENÍ JEJICH PÁŽÁTKA A POLITIČTÍ POBLICISTÉ BUĎTE DÁLE V KLIDU. Vašich Rubikonú a korýtek vás může zbavit jen změna Ústavy a volebního zákona. A to je v dohledu jako vzducholoď s Ufouny. Kdyby zvolení zastupitelové byli skutečnými mandantáři svých voličů - tedy jim odpovědni a jimi odvolatelní. Bájná prvorepubliková demokracie a parlamentní praxe v ní byla taková, že poslanci ukládali do partajních trezorů binco podepsané svoje rezignační listiny. Byli tedy alespoň odvolatelní partají, za kterou byli vyvoleni, když už nemohli být odvoláni svými mandanty-voliči, protože Tatíčkovi zakladateli Masyrykovi při psaní Ústavy a volebních zákonů již nevoněl vzor ve švýcarské demokracii.

Ladislav N 23.9.2008 2:27

Re: jm IP: 85.70.45.xxx

Komunistům jako ty se odvolatelnost poslanců za totality taky líbila.... Kdyby náhodou "zlobili" a nedrželi hubu a krok...  Stejská se ti, co? ;-P

pumpescu 19.9.2008 20:50

žába, Klaus, kůrovec, kdo je víc?

Prezident otevíral výstavu fotek ze Šumavy, kterou podle něj ohrožují spády ekologistů. Řekl při té příležitosti podle HN: „Já myslím, že my všichni sebevědomě musíme říkat, že jsme součástí přírody. My nejsme méně než zajíc, žába nebo kůrovec." Uposlechnuv instrukcí hlavy státu, začínám si sebevědomě opakovat mantru „Nejsem míň než kůrovec". A ono to funguje, sebevědomí vzrůstá, jestli to vydržím až do večera, dotáhnu to ve svých očích nejenom na úroveň kůrovce, ale třeba i chrousta, když se zadaří.

guru 19.9.2008 21:57

Re: žába, Klaus, kůrovec, kdo je víc?

huš do postýlky, už máš dávno spinkat ;-D;-D;-D

Ladislav N :-))) 19.9.2008 23:16

Re: žába, Klaus, kůrovec, kdo je víc?

Já bych to viděl tak, že podle přírodních zákonů by se měl namnožit přirozený nepřítel kůrovce a výrazně omezit jeho šíření. Kdopak ví, který živočich to je? ;-)

PETR 20.9.2008 11:09

Re: Re: žába, Klaus, kůrovec, kdo je víc?

Kůrovec nemá přirozeného nepřítele, respektive má a tím je příroda sama. Vznikl před milióny lety aby pomohl staletým smrkům zemřít a uvolnil tak cestu pro vznik mladých porostů. Dnes přilétá na pomoc nemocným smrkům a zmizí, až budou v našich lesích zdravé stromy. Kůrovec nenapadne strom, který je zdravý, protože ten by se mu ubránil: zalil by ho pryskyřicí. A kůrovec, na rozdíl od lidí, není blbec. 

Gaston 20.9.2008 13:48

Re: Re: Re: žába, Klaus, kůrovec, kdo je víc?

Pokud je to odborný výklad, pak děkuji za info. Aspoň se tady někdy člověk přece jen něco zajímavého dozví.

Ladislav N :-))) 23.9.2008 2:28

Re: děkuji za info

 ;-)R^!!

Zebra 19.9.2008 23:40

Re: žába, Klaus, kůrovec, kdo je víc?

Neklaďte si malé cíle. Vezměte si příklad z autora mantry, který to dotáhl až na brouka Pytlíka !

Luděk 19.9.2008 20:16

Lháři a vyděrači,balte kufry

Hradní lokajové jsou jen jedněmi z mnoha figurek prolhaného modrého stáda.Weigl se schází před prezidentskou volbou s mafiánem Šloufem,aby mu přes Zemana zařídil potřebné hlasy.Jakl srovnává Evropskou unii s nacistickým protektorátem a Brusel s Moskvou za Brežněva.Množství lží a špinavostí však už musí někdy dojít k hranici,za kterou se budova  postavená na pilířích ze lží a lumpáren musí zhroutit.Ten čas ted právě přišel.Zběsilé pokusy podepřít hnilobou prožrané zdivo podpěrami z dalších lží už jsou jen křečemi před ostudným koncem.Pánové,balte si kufry,špatně se mít nebudete,nahrabáno máte dost.

hm 19.9.2008 18:42

jasne

No kdyz slovo mobilizace prelozi jako rozhybani, tak se prece nema smysl s nekym takovym bavit o vyznamu sloganu. 99% lidi si predstavi plosnou brannou povinnost za ucelem valky. A ne rozhybani. fakt vtipny:-D

Gaston 19.9.2008 19:25

Re: jasne

Přesně tak!

madqwert 19.9.2008 18:41

jakl opet lze!!!

Klaus: Nakonec pan předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Josef Lux zmínil slovo mobilizace. Já bych chtěl říci, že my jsme mobilizovali své voliče, a to jak proti levicovému nebezpečí, tak proti licoměrnosti a neupřímnosti pánů Mlynářů a Luxů. Ano, dělali jsme to vědomě a budeme to dělat vždycky. Děkuji. (Potlesk.)

zde dukaz

hm 19.9.2008 18:48

Re: jakl opet lze!!!

sikovnej ;)

Ladislav N 19.9.2008 23:11

Re: Re: jakl opet lze!!!

 ;-D;-)R^ !! Ať tihle hradní lháři puknou zlostí... Falšovat české dějiny pouhých 10 let po událostech, které si ještě velmi dobře pamatujeme (a odkázané záznamy ze sněmovny lze těžko nařknout ze zfalšování ;-)), to si může dovolit jenom velký politický grázl schopný všeho. Dělají to i komunisti...

huhu 19.9.2008 20:46

Re: jakl opet lze!!!

zasde meleš blbosti madqarte. A hlavně co je tobě do toho ?

"""Já bych také chtěl říci panu poslanci Mlynářovi a dalším, ať mluví za voliče své, ať nemluví za voliče jiné politické strany, ať nemluví za voliče ODS. Já předpokládám, že voliči ODS ho nevolili. Já stejně předpokládám, že on sám jako volič nevolil ODS, a proto nechápu, jak on se může cítit podveden."""

kraag 20.9.2008 8:47

Re: Re: jakl opet lze!!!

hele borce, docti to dal. on tam klaus rika proti komu mobilizoval:-D

Jose Holásek 21.9.2008 17:20

Re: Re: jakl opet lze!!!

Nevím, je-li pan Mlynář podveden, to si musí uvážit sám, ale hrubě nesnáším, když mi

jakýsi volič z tunel-partaje ODS vnucuje svoje názory! Tož to, soudruzi, ne a stokrát ne! 

Já jsem ODS ani KSČ nikdy nevolil, a nepřeje si, aby někdo, jenom náznakem, předha-

zoval jakési pofiderní "zásluhy" ODS, vytvořené Klausem na pokyn KGB či StB!

Pan soudruh Jakl si může povídat co chce, už toho řekl až moc!>-

zm 19.9.2008 18:38

no sice teď po tom vysvětlení

nevím, proti komu se teda tenkrát vlastně mobilizovalo, ale v každým případě to bylo naposled co jsem volil ODS.

Gaston 19.9.2008 18:12

Všechno špatně

Jak mám hodnotit výplody pana Jakla, když celou dobu co jej znám k nám jeho ústy promlouvá Klaus. Veškeré události interpretuje jeho jazykem, jeho myslí hodnotí události. Samozřejmě, že to byla poměrně agresivní " mobilizační" kampaň, jako by šlo o to, jestli u nás demokracie bude, nebo ne. Ta byla umocněna ublížeností Klausova poněkud mafiánského spolku (nejednalo se už tehdy o pluralitní stranu, neboť všichni případní oponenti byli v US, nebo mimo ODS), se kterým už nikdo nechtěl nic společného mít. Z letenské pláně na nás shlížela Klausova hlava na obrovském bilboardu (mch.postaveném na černo), za který by se nemusel stydět generalissimo Stalin. Budilo to dojem, že se jedná o poslední zoufalý pokus (nikoliv o záchranu demokracie), ale o záchranu Klause....

slava 19.9.2008 18:28

Re: Všechno špatně

On to také byl pokus zachránit Klause, bohužel úspěšný.

Gaston 19.9.2008 18:32

Re: Všechno špatně

Omlouvám se - nikoliv Klausova hlava, ale tvář.

guru 19.9.2008 21:51

Re: Všechno špatně

Slyšet nadávat na Klause je něco jako slyšet nadávat na amerického prezidenta. Jsou toho plný noviny, vždycky když se objeví jeho jméno tak už 6 let neslyším nic jinýho. Člověk by měl dojem že v případných volbách nedostane ani hlas a republikánský kandidát odejde poražen. Podruhé ho zase zvolili. Kdyby mohl být volen potřetí tak věřím že zase vyhraje. Podobně dopadne i McCain. Obama dostane na frak. No a podobné je to i Klausem.

Paranoid 19.9.2008 17:47

Už dokázali co dokážou

Veškeré bláboly, které jsou k přečtení níže je potřeba konfrontovat s tvrdou skutečností. ODS dokázala už nespočetněkrát co dokáže - naposledy Topolánkův a Tlučhořův poskok Morava jak plnil své stranické úkoly. Na druhé straně není o nic lepší ani agent Nomury pan Tlustý. A tak to lze brát odvrchu až dolu. Od Šafáření pana Béma v matičce Praze, přes likvidátora Langra, který už skoro policii zruinoval až po středočeského hejtvana s jeho zázračnou privatizací nemocnic.   

Karel 19.9.2008 17:41

Máte na víc

Pane Jakl, myslím, že máte na víc. Opravdu máte zapotřebí živit se odezíráním ze šéfových rtů a obhajobou ÚPLNĚ VŠECH jeho činů a názorů? Oposmlouva byla těžké dilema. To se bude hodnotit a rozebírat ještě mockrát. Bez jednoznačných závěrů. Ale fakt nás musíte přesvědčovat, že se mobilizovalo proti lučnímu kvítí?

tosek 19.9.2008 18:06

Re: Máte na víc

No když on ten Jakl opravdu, ale opravdu na víc nemá. Tedy alespoň nikdy víc za svého života nepředvedl a starého psa, jak známo, novým kouskům nenaučíš.

guru 19.9.2008 21:52

Re: Re: Máte na víc

zatímco ty asi budeš hvězdou prime time na nově, ne ? ;-P

tosek 19.9.2008 22:10

Re: Re: Re: Máte na víc

Ne nejsem a pro co to má být jako argument?

Niky 19.9.2008 17:28

Máte pravdu pane Jakl,

ale početná banda idiotů a grázlů to nemůže,nebo nechce pochopit!