29.2.2020 | Svátek má HorymírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Jak to bylo s opoziční smlouvou?Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 29.7.2009 0:43, přehled diskusí

Opoziční smlouva:
Autor: Raff Datum: 28.7.2009 22:35

Oposmlouva byla v podstatě transparentní. Realizováno bylo, co bylo dohodnuto a na čachrování a vydírání (jako na příklad v období Topolánkovy vlády) nebylo moc prostoru.

Jsem přesvědčen, že historie oposmlouvu ještě ocení a přál bych si, abychom měli jednou takové politiky, kteří by podobné velkorysosti a státnické zodpovědnosti byli schopni.

Re: Opoziční smlouva:
Autor: Ladislav N Datum: 29.7.2009 0:43

S vděčností budeme vzpomínat na české politiky koalice i opozice "opozičněsmluvně"  rozmístěné po různých správních a dozorčích radách státních, polostátních a posléze soukromých společností, kdy jejich příjmy za účast v nich převyšovaly příjmy vyplácené pro poslanecké či jiné státem placené funkce a trafiky.... O hájení zájmů voličů raději nemluvě.

Docela mě v pondělí (ČT) udivilo, že krajský hejtman Tošenovský (nyní poslanec EP?) pobíral vedle platu hejtmana ještě "navíc" cca 3 mil. Kč ročně za účast ve správní radě OKD.... To je opravdu k nevíře, jaká je nenažranost českých politiků, bez ohledu na partaj, v níž sedí..... A ani se nezačervenají....;-)