13.5.2021 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

POLITIKA: Jak se klube šídlo z pytle

S články Jiřího Pehe na vnitropolitické téma lze jen obtížně polemizovat, stejně jako s farářem na téma Neposkrvněného početí. Pravda Jiřího Pehe je otázkou víry v to, že Václav Klaus a ODS navrch musí být zničeni, alespoň politicky. Na politické cestě tohoto muže, pečlivě shrnuté na jeho vlastní internetové stránce, můžeme snadno nalézt konstantu, kterou je bezedná antipatie k ODS a úběžník, kterým je jeho vytrvalý posun směrem ke stále levější politické levici.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
KARTÁČ 9.11.2005 19:28

SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

 SEOVNÁVAT zvolení  HAVLA a KLAUSE PREZIDENTEM za pomocí komunistů je  NESMYSLNÉ .K H avlovi mohu mít výhrady,např.že se nechal zavléct do spárů PREKABÁTĚNÝCH  atd-ale takovou sviňárnu a
SPROMINUTÍM PRASÁRNY,JAKO VYRÁBÍ  K L A U N,který nepřímo zahrabává "SVOJI  ODS ", PODOBNĚ JAKO SE POKUSIL ZAHRABAT ČSSD  ZEMAN,ALE TEN TAK ČINIL VĚDOMĚ.......
kocour 9.11.2005 20:07

Re: SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

Člověče, vy jste magor. Právě jsem vám uvedl čísla, ze kterých vyplývá, že Václav Klaus nebyl zvolen díky komunistům, a vy si dál melete svou.
Renata D. 9.11.2005 20:54

Re: Re: SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

Jak to víte, byly to přeci tajné volby. Nebo ODS  znala nějaký způsob jak to z volebních lístků zjistit kdo jak volil?  A pro mě je Havlova volby komunisty pod tlakem revoluční ulice přece jen důvěryhodnější než Klausova volba komunisty 12 let po revoluci, kdy už bylo pěkně něco za něco. Co to asi bylo? Že by jen ta fotka Grebeníčka v Lánech?
velvet 9.11.2005 20:59

kocour bývá k dámám zdvořilý,

tak přebírám štafetu. Renato - Vy jste taky magor. :-) A dokažte mi, že Sokol v této volbě nedostal 38 komunistických hlasů.
Renata D. 9.11.2005 21:11

Re: kocour bývá k dámám zdvořilý,

A co je mi do Sokola, to prezident není. Mě by vadil, až kdyby se těmi komouškými hlasy stal prezidentem jako Klaus. Nadávky jako argument neberu, takže nic podstatného jste vlastně neřekl .
velvet 9.11.2005 21:15

To byste se Vy

musela na nějaký relevantní argument zmoci, abych Vám jej mohl jiným svým vyvrátit, drahá...
Renata D. 9.11.2005 21:30

Re: To byste se Vy

Tak tady máte jeden z inauguračního projevu VK: "......že umím docenit význam toho, že jsem získal hlasy napříč celým politickým spektrem, čehož si opravdu velmi vážím. Je to dobrým závdavkem do budoucna." Povšiměte si slova CELÝM - nikoli CELÝM DEMOKRATICKÝM, ale CELÝM. Neříkejte že když to řekne Klaus, že mu snad nevěříte, to byste mne pobavil.
kocour 9.11.2005 22:52

Re: Re: Re: SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

Vím to tak, že ve Sněmovně dostal pokaždé 109 hlasů, v Senátu dostal poprvé 30 hlasů, podruhé 33, a ten rozdíl 3 hlasů rozhodl o Klausově zvolení. V Senátu byl tehdy komunista jeden jediný, ODS volila Klause od začátku, takže ty 3 hlasy musely přijít od pravdy a lásky, vy ... nebeská. Prostá logika, nic víc.
KARTÁČ 9.11.2005 21:01

Re: Re: SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

 KAŽDÝ MELEME TU  S V O U ,ale jen nevidoucí a neslyšící a pochopitelně NEPŘEMÝŠLEJÍCÍ  JE SPOKOJEN,KAM TO SOUČASNÉ VEDENÍ ODS SPOLU S KLAUSEM VEDE........
velvet 9.11.2005 21:10

Vy si hlavně přehoďte z těch verzálek.

Dead_Man 10.11.2005 19:32

Re: Re: Re: SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

Kartáči, kam současné vedení ods vede co? Mě se třeba taky nelíbí jejich vnitrostranická personální politika a současná strategie, ale pořád se jedná jen o politickou stranu. Zatímco souh Parobuek a jeho banda upřímnejch diletantů vede CELOU ZEMI k jakýmusi pseudosocialistickýmu RaJi .    
KARTÁČ Josef 11.11.2005 11:44

Re: Re: Re: Re: SROVNÁVAT NESROVNATELNÉ-

 NEMOHU SI POMOCI,ale trvám na tom,že pokud se  O D S  nezreformuje,činí pro občana ještě NEBEZŮPEČNĚJŠÍ SUBJEK NEŽ  je bohužel ČSSD........