7.8.2020 | Svátek má LadaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Jak se Filip vymlouváŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 52, poslední: 20.6.2006 0:10, přehled diskusí

Doud bude ten primitivní antikomunismus v naší demokratické společnosti, tak pořád budou :
Autor: ICH Datum: 19.6.2006 22:50

slušní lidé, kteří s těmi hovadama budou bojovat.

Skutečným vítězen je p.Paroubek.Hodil přes palubu všechny,co mu v partaji překáželi, na 100% využil přízně (i ližprdelismu tzv.nezávislých ) médií a v podstatě sjednotil nekomunistickou levici.:
Autor: Kvetla Datum: 19.6.2006 22:36

!!P.Filipovi zatím asi nedošlo,že po  těhto  volbách už budou pomalu a jistě jejich voliči odpadat tak,jak ODA,US aj.Kralovat na levici bude p.Paroubek a ČSSD by byla nerozumná,kdyby přepřahala.Stačí mu jen si trochu posečkat,až si "vítězná" koalice nabije hubu o problémy,které ji čekají .V předčasných volbách pak zvítězí nad roztříštěnou pravicí na celé čáře.A to už nějakých 6-9%hlasů pro KSČ opravdu nebude k vládnutí Rvpotřebovat.Pak si teprve užijeme Volnosti,Rovnosti a Bratrství přátelé.(Y)

Re: Skutečným vítězen je p.Paroubek.Hodil přes palubu všechny,co mu v partaji překáželi, na 100% využil přízně (i ližprdelismu tzv.nezávislých ) médií a v podstatě sjednotil nekomunistickou levici.:
Autor: Pavel Datum: 19.6.2006 23:03

Socdem ovšem bude mít jednu překážku. Voliče jako jsem já.

Re: Re: Skutečným vítězen je p.Paroubek.Hodil přes palubu všechny,co mu v partaji překáželi, na 100% využil přízně (i ližprdelismu tzv.nezávislých ) médií a v podstatě sjednotil nekomunistickou levici.:
Autor: Kvetla Datum: 19.6.2006 23:28

Jenže my napravo jsme individualisté a nikde nikdo nás v klidných časech nesjednotí.To je sice obrovský klad,ale ve volbách pak prů.er!!

Re: Re: Re: Skutečným vítězen je p.Paroubek.Hodil přes palubu všechny,co mu v partaji překáželi, na 100% využil přízně (i ližprdelismu tzv.nezávislých ) médií a v podstatě sjednotil nekomunistickou levici.:
Autor: kuk Datum: 20.6.2006 0:10

můj hlas je také proti socdem...

Raději bych ještě nekřičel hop,:
Autor: Alex Datum: 19.6.2006 19:04

zatím je příkop pořád před námi. Stačí 1 narůžovělý zelený, a vezem se do r. 48.

Re: Raději bych ještě nekřičel hop,:
Autor: koko Datum: 19.6.2006 20:26

Bylo to o fous.:
Autor: Karel008l Datum: 19.6.2006 18:49

A příště už to nemusí vyjít. O to horší je, že většina národa si to vůbec nepřipouští a znárodňování,zavírání oponentů,likvidace i ve vlastních řadách, tak to jsou komunisti, lidé bděte!

Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: franta Datum: 19.6.2006 11:19

Jen nevím proč to komunisté dělají. Vždyť Topolánek a ODS před volbami několikrát zdůrazňovala, že "velká koalice za žádných okolností" a "Opoziční smlouva byla hrubá chyba, kterou už nikdy nebudeme opakovat". Takže mohou být v klidu. Někdy mám dojem, že modrá paměť = vygumovaná paměť (nebo pragmaticky a konzistentně upravovaná).

Re: Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: p_m Datum: 19.6.2006 12:04

modrá paměť? Nemyslel jste rudá paměť? Pořád mluvíte o komunistech a najednou o ODS..:-/

Re: Re: Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: jirka.s. Datum: 19.6.2006 17:29

No, on je franta celý vygumovaný.....

Re: Re: Re: Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: Jindra Datum: 19.6.2006 18:17

:-D

Re: Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: J. Mach Datum: 19.6.2006 13:01

franto, nechtěl byste si své hlubokomyslné úvahy schovat na dobu až bude vláda jmenována? Zatím tady totiž uvádíte jenom své pomatené představy a s tím je těžko polemizovat. A co je to modrá paměť? A v čem je vygumovaná?

Re: Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: VLK Datum: 19.6.2006 13:23

Ja mam ten dojem, ze ruzova pamet = vygumovana pamet.

Zadny ze socdemackych predsedu se neciti odpovedny za ciny toho predchoziho. Spidla si udelal kampan na tom, ze hulvat Zeman odchazi a dokonce ho ani prezidentem nenechal zvolit. Jeho nastupce Gross zapomel jak na Zemana, ktery ho do politiky vytahl, tak na Spidlu, ktery pro nej vytvoril celou vladu. A hlavne zapomnel na Spidlovy dobre mravy. A jeho nastupce Paroubek se distancuje od vsech a zapomina na vsechny predchozi rozhodnuti typu Bohumin. A tvari se, ze s tim, co tu bylo pred jeho nastupem do funkce, nemel, nema a nebude mit nic spolecneho.

Ale ono slovo vygumovany ma i jiny, trochu posunuty vyznam. A myslim, ze jmenovani byvali a i ten soucasny predseda CSSD splnuji i tuto charakteristiku. Zvlaste tedy ten soucasny.

Re: Komunisté ... dnes varují před velkou koalicí :
Autor: třetí Datum: 19.6.2006 15:29

A kruh se uzavřel. Paroubek obnovil styky mezi lídrem ČSSD a Zemanem. Zeman varoval před velkou koalicí. A tak si myslím, že Paroubek nastolil takové požadavky, že by vlastně ODS plnila program ČSSD, což by bylo přinejmenším úsměvné. Uvidíme zda touha po moci, která chutná lépe než alkohol a sex, dožene pány Topolánka, Kalouska a Bursíka k takovým ústupkům. Taky se ukazuje, že můj  odhad, že Bursík bude chtít nejméně místopředsedu vlády, se ukázal správným. Lze také dovodit, že tato jeho mocichtivost by mohla skončit i v náručí ČSSD, pokud se nepodaří Topolánkovi vládu prohnat parlamentem. 

KOMUNISTI JSOU BOHUŽEL POTŘEBNÍ:
Autor: PROROK ELIÁŠ Datum: 19.6.2006 9:49

 Stále - tu TĚM  a jindy ONĚM.....kDO JE NEZAKÁZAL A NAVÁZAL PRÁVEM A MORÁLKOU NA BOLŠEVICKÉ ZLOČINCE...Beztrestností těchto si pak zajistili beztrestnost  SVOJI....

Žádná ztráta voličů KSČM:
Autor: Douša Josef Datum: 19.6.2006 9:44

....Předseda KSČM se v důsledku výrazného poklesu přízně voličů v parlamentních volbách 2006....

Jsem přesvědčen, že o žádný pokles přízně voličů nejde! Jen se hlasy přelévají od komunistů k socanům a naopak. Stále je zde polovina levicových voličů. Pokud byl v čele částečný nekomunista Špidla, nebo mafián Gross, přešli ke KSČM a socani tratili. Teď, když Paroubek dělá stejnou komunistickou politiku jako komunisté (a už mezi nimi není rozdílu), táhnou k Paroubkovi, protože zdánlivě nemá za sebou takovou minulost, jako komunisté. Navíc mu zřejmě Filip podporu slíbil,aby ČSSD vyhrála nad ODS a sestavovala vládu. A to Grebeníček Filipovi vyčítá! On věří, že brzké slučování obou stran bude v režii KSČM a ne ČSSD!

Doušo "politologu":
Autor: Mirek Šejna Datum: 19.6.2006 10:29

Pane Doušo, proti Vám je Bartoň geniální politolog. Vaše přání jsou otcem myšlenek. Komunisté získali vždy zhruba stené množství (tj asi 650 tisíc hlasů) ve všech volbách kromě voleb v roce 2002, kdy se dostali až na 850 tisíc. Takže nic se od nich nepřelévá, to jen v roce 2002 komunisty volila i část nespokojenců, kteří tehdy odmítali Opoziční smlovu.

Někdy minulý týden se v tisku objevila analýza jakési agentury, která zjistila, že mnoho bývalých starších voličů KSČM hlasovalo letos pro ODS, protože ODS prý slíbila prudké zvýšení důchodů.

Re: Doušo "politologu":
Autor: Douša Josef Datum: 19.6.2006 10:50

A Vy sám tomu poslednímu odstavci, co jste napsal, věříte? Volič komunistů volí ODS??? Navíc masírovaný ČSSD kampaní ODS MÍNUS?A nezdá se Vám,že ve volbách je vždy stabilně polovina hlasů levicových? Jen přepočty mandátů znamenají tu odchylku od stovky! Žádná "PŘÁNÍ" NEMÁM, navíc přání v souvislosti s KSČM či ČSSD! Snad jen, aby šli co nejrychleji do kytek!

Re: Re: Doušo "politologu":
Autor: Douša Josef Datum: 19.6.2006 10:54

A navíc, Vy nevíte co Grebeníček Filipovi vyčítá? Jeho vstřícnost k ČSSD. Asi nesledujete debaty v parlamentu, kdy Grebeníček ještě jako předseda měl proti vedení ČSSD vážné výhrady! Grebeníček byl překážkou pro těsný svazek ČSSD s KSČM a jeho odstavení je dílem Paroubka! Filip je plně v Paroubkově vleku!

Může mi někdo vysvětlit smysl sentence:
Autor: vita Datum: 19.6.2006 9:40

"snící si svůj sen o vládních postech za podporu menšinové vlády"?

Buď měli komunisté před sebou možnost vstoupit do vlády - jež by ovšem (v předvolebních představách) nebyla menšinová - a nebo (xor) podpořit menšinovou Paroubkovu vládu. Obojí těžko.

Paroubek vyluxoval komunistům voliče, které jim naservíroval Špidla svou hloupou politikou levičáka ve všem ustupujícího pravicovému lidoveckému vydírání. Šéfa nejsilnější strany ve Sněmovně, ovšem zcela ve vleku marginálbích lidovců. Pokud se Paroubek dohodne s Topolánkem na velké koalici nebo nějaké variamtě oposmlouvy (což je skoro totéž), přihraje hlasy zase komunistům. Pokud jen umožní Topolánkovi vládnout a uskutečnit většinu Modré šance - bude se muset Topolánek snažit jak Dzurinda ubít poškozené dostatečně až k letargii. Jinak totiž příští volby komunisté vyhrají.

Vito,:
Autor: Mirek Šejna Datum: 19.6.2006 10:34

jste nas omylu. Paroubek komunistům nic nevyluxoval. To jen letos komunisty nevolili "protestanti" proti Opoziční smlouvě, jako tomu bylo v roce 2002. Tito protestující voliči si letos našli jiného koně, do kterého vkládají své protestující naděje. Tím koněm jsou letos levicoví Zelení, jejichž zelená ideologie má mnoho prvků ultralevičáctví..

Re: Vito,:
Autor: Alias Datum: 19.6.2006 11:56

To je ale krávovina.

Re: Vito,:
Autor: Fred Datum: 19.6.2006 14:49

Ale no tak, pane Šejno. To přece nemyslíte vážně. Protestanti proti oposmlouvě volili hlavně mumii svobody a částečně Špidlovu čssd (takový slušný člověk to byl, a od oposmlouvy se včas distancoval...). Dnešní ztráty ksč jsou jedině a pouze na vrub Paroubkovu zupáckému stylu, ten je totiž skalním bolševikům podstatně bližší a srozumitelnější než zozplizlý Filip... Zelení přebrali voliče anarchisticko-vyhulené, fialové unii svobody. Tak si říkám, škoda že už je po volbách, ty jejich webovky a zapálené prdy mi budou chybět ;-D

Re: Re: Vito,:
Autor: pepa Datum: 19.6.2006 16:34

i Ty prudký inteligente!

ODS a KSČM:
Autor: Martin Datum: 19.6.2006 9:19

ODS může mluvit o štěstí,že KSČM u nás na politické scéně existuje.KSČM se měla zákonem zakázat hned po revoluci.Bez KSČM by ODS byla marginální politickou stranou  a neměla by svého prezidenta na Hradě.ODS svoji reformní roli promarnila v době do r. 1997,kdy měla v parlamentu pohodlnou většinu a mohla prosadit i nepopulární ,ale prospěšné reformy.Tehdy by to občané unesli.Divoká privatice,politikaření,rozkrádání majetku státu,populismus,rozkradené banky,ekonomický úpadek - to vše provázelo vládu ODS a poškodilo důvěru lidí v pravicové vlády.

Re: ODS a KSČM:
Autor: tom Datum: 19.6.2006 9:45

Pane Martin vy jste s promuinutím demagog,nebo hlupák .Jinou volbu nemám.Ta snůška lží je neuvěřitelná

Re: Re: ODS a KSČM:
Autor: PROROK ELIÁŠ Datum: 19.6.2006 9:54

 Zato ty Tome Klausem osvícený mudřec....Včem má Martin nepravdu....

Re: Re: Re: ODS a KSČM:
Autor: jive Datum: 19.6.2006 10:43

Pokud nejsi slepý a hluchý příznivec KSČM či ČSSD, tak prakticky  ve všem...

Re: ODS a KSČM:
Autor: Douša Josef Datum: 19.6.2006 9:56

...Bez KSČM by ODS byla marginální politickou stranou  ...

??? Nějak blíže tuto nebetyčnou hloupost byste dokázal vysvětlit? ODS nastoupila k vládě až v roce 1992 a na zákaz KSČM bylo již pozdě. Osud KSČM se řešil dohodami Havel - Čalfa! Já president, Vy beztrestnost. A přes to později nejel vlak. V roce 1992 bylo na rušení rozběhlých komunistů pozdě. Vzpomeňte, jak Havel brojil proti lustračnímu zákonu!