22.10.2020 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

POLITIKA: Jak destabilizovat ČR?

Prezident Zeman jako by byl pověřen destabilizací ČR. Jeho voliči mu věřili. Byli přesvědčení, že dá svému úřadu pečeť kvality a že politickou situaci v zemi uklidní, zkonsoliduje a posílí občanskou důvěru v novou Vládu ČR. Jaký je výsledek Zemanova vládnutí?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 12.11.2013 22:15

Re: Nove ceske prislovi:

Bez kloubouku, bos, natloukl si koleno. :)

P. Sulc 12.11.2013 20:24

Nove ceske prislovi:

Tak dlouho se chodí s flaškou po hradě, až se shrne koberec.

P. Sulc 12.11.2013 19:45

Re: Tak ?

Bohuzel to tak asi je, on ten vyber politiku je dosti spatny. Bejvavaly casy, kdy lide volili toho nejlepsiho, to uz davno neplati asi nikde ve svete. Voli pak toho nejmene spatneho Ale az zvitezi vsude Islam, nebudou pak volit vubec. Doufam ale, ze se ti hajzlove mezi ssebou drive vymlati sami. Jen je nezastavovat ale dodavat jim kalasnikovy a turbany.

P. Sulc 12.11.2013 19:40

Re: Tak ?

Slavi co, ze si natloukl? No, slavil bych to take, ale jeste vice to, kdyby pri nejake zahranicni navsteve a prehlidce cestne straze ho prepadla "virosa" a on sebou sekl na zem, v pritomnosti TV, ovsem. To snad by pak resignoval, tak silnou hrosi kuzi snad nema, aby delal ze zakopl.

P. Sulc 12.11.2013 19:36

Re: Tak ?

Snad vam uz nekdy doslo, ze vietnamskou valku zastavily massove demonstrace v DC. Ale teprve po padu SSSR jsme se dovedeli, ze Rusaci do tech demonstraci pumpovali desitky milionu dollaru rocne. On ten autobus treba z Kalifornie do DC stal daleko vice nez 20 doll., ktere ti "mirotvorci' platili. Divim se, ze je vam tohle nutno vysvetlovat.

J. Kulišek 12.11.2013 19:07

Re: Tak ?

Mluvite o presidentovi, ktery byl zvolen v primem hlasovani vetsinou volicu. Takze co jako by melo rozhodnout 300 000 lidi?. Myslite udelat prevrat?

J. Boleslav 12.11.2013 13:39

Re: Tak ?

Vkládají (liché) naděje do veverek II (Babiš) a III (Okamůra), jsou totiž často blbí a tudíž nepoučitelní.

J. Boleslav 12.11.2013 13:36

Re: Bože to je ta baba opravdu tak hloupá

Skvělý přístup. :-)

J. Boleslav 12.11.2013 13:36

Re: Bože to je ta baba opravdu tak hloupá

Na to mají chvála Bohu rudí a oranžoví bolševici dohromady málo hlasů. Podstatně míň, než za Puchejře, to měli dohromady 111. Ale kdo ví, co udělá nečitelný bolševický estébák, soudruh ANO. Na toho nelze zapomínat, mandátů má díky nepoučitelným veverkářům habaděj.

J. Šimonová 12.11.2013 13:22

Re: Bože to je ta baba opravdu tak hloupá

Dík za skvělý diskuzní příspěvek. Myslíte si fakt, že jsem tak hloupá? Můj táta mě naučil toto: U každého svého nepřítele počítej s tím, že je chytřejší než ty, a tak s ním jednej - vždy tak, jako by on byl chytřejší a měl navrch. Tím pádem vždy, když mě napadne, že někdo plácá nesmysly, které mi nesedí, okamžitě zapnu kontrolku "kam s tím ten buližník míří?" a "komu a proč vrtá třetí ďurku do nosa?" atp. D

M. Urban 12.11.2013 10:48

Re: Tak ?

Lidé raději slaví. Už ani v hospodě tolik nenadávají a čekají co se z toho vyvrbí.

Z. Švrček 12.11.2013 10:38

Re: Bože to je ta baba opravdu tak hloupá

Souhlasím a je i docela možné (jakkoliv si myslím, že vláda už musí vzniknout a že je to potřeba), že budeme svědky toho, jak ono křídlo v ČSSD bude chtít vládnout podpbně jako J.Paroubek = když něco nebude vonět Lidovcům, pomůže část komoušů, když něco nezavoní části, nebo celé ANO, pomůže  menší, či větší část komoušů. Oni tím pak budou deklarovat svým příštím voličům demokratičnost a svobodu svědomí ve svém klubu, socani se upíší ďáblu a zbytku koalice zbude jen výběr: držet hubu a krok, nebo opustit korýtka. Jsem na to zvědav, ač si tento scénář nepřeji.

I. Schlägel 12.11.2013 7:53

Re: Tak ?

No právě...

I. Schlägel 12.11.2013 7:52

Re: Bože to je ta baba opravdu tak hloupá

Máte pravdu. Mám dojem, že to, co víte Vy, zajisté ví i autorka příspěvku. A její komentář je tudíž pravdivý, protože o spolupráci s komunisty velmi stojí "tvrdé jádro" postkomunistů v této milé straně (které se podle Vás tvrdě dere do čela strany) a tito sociální "demokraté" se snaží, zatím neúspěšně, s výraznou pomocí hradu zvyšovat v socdem svůj vliv. Takže autorka to napsala dobře a hloupá není. Podstatná část sociálních demokratů o otevřenou spolupráci s komunisty na vládní úrovni stojí. To je neoddiskutovatelný fakt.

P. Maleček 12.11.2013 1:44

Bože to je ta baba opravdu tak hloupá

Vcelku trefný popis bídy české politiky až na jeden zásadní omyl. A to s Bohumínským usnesením o nespolupráci ČSSD s komunisty na vládní úrovni. Prý si tím socani (nejen mnou zvaní sosani - a to víc dle jejich vysávání sociálně slabých vrstev než podle koníčka údajně jejich prezidenta)hodili klacky pod nohy říká autorka.

No kdyby tohle usnesení sosani neměli, tak už jsou dávno komouši pohlceni. Stačí se podívat na krajské vlády složené s komoušů a sosanů. Až na rudé Ústecko sice mají hejtmana sosani, ale rozhodují tam komunisti. A do čela sosanů se derou lidé s tvrdě prokomunistickou minulostí.

Socani prostě historicky nejsou sto ustát brutální komunistický tlak. V roce 1921 to ještě uhráli, když se už tehdy po krvi toužících komoušů s obtížemi zbavili. Po r. 1948 už sosani nezi socany přinesli partaj komoušům na talíři. A řada demokratických socanů (ne sosanů) skončila na komunistických popravištích či v lepším případě komunistických koncentrácích a kriminálech.

Po r. 1989 se socanů zmocnil Zeman, demokraticky smýšlející socany vypudil a obklopil se mladými nenažranými svazáky (Sobotka, Hašek, atd.)a bývalými komouši, čímž ze socanů udělal ty dnešní sosany. Ale měl tolik rozumu, že prosadil právě to Bohumínské usnesení. Protože moc dobře věděl, že by mu jinak tu jeho partaj brzy komouši opět schramstli.

Nyní opět část prokomunistických sosanů volá po zrušení Bohumínského usnesení. Viditelně v zoufalství z volebního výbuchu a vnitřní rozervanosti jejich partaje. Myslí si, že s komouši budou oni vládnout a komouši je budou jen podpírat. No logika pitomců, kteří v touze po moci se jdou znovu spálit o tytéž kamna. Prý popraviště a koncentráky už od komoušů nehrozí. No docela bych jim tu zkušenost přál. Nevědět, že by tam s těmi sosanskými nenažranými pitomci skončilo celé Česko.

P. Sulc 12.11.2013 1:23

Tak ?

A proc se tedy nesejde na Hrade 300 000 lidi a nezada Ovarovu resignaci ? Sesli se jiz jednou kvuli hokeji, Ne?