Diskuse
POLITIKA: Já snad budu volit Babiše!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J59i47ř35í 34P22r47i48k89n94e96r
No taky to jde. Můžete volit i jinak, ale pirátostany zásadně nevolit.
J83u77l61i91á42n 13P63o95l69á54c19h
Zde je jasně vidět, proč je stáří nejen zaostalé, ale především ustrašené. Důchodce Vlk bude radši volit mafiána a zloděje, protože mu zajistí klid na práci a stabilitu systému. Opozice se hádá mezi sebou, jenomže spory jsou cesta kupředu, zatímco se stávající vládou nás čeká jen pomalé zaostávání a rozpad. To už zde ale pan Vlk nebude a na klidný život v rozkladu je z normalizace zvyklý, takže se už těší na pokojné stáří. Holt demografie je osud a stárnutí společnosti se projevuje také na jejím vedení
P.S. Pokud práce v nějakém oboru byla podmíněna spoluprací s STB, slušný člověk šel dělat něco jiného
D93a61v49i54d 28N66o53v95á49k
Pan Polách zde ukazuje svou omezenost, když útočí na lidi staršího věku, ale i bohužel dokazuje trend této společnosti, kterým je agismus. Stáří naopak bylo vždy moudřejší než otelené nezkušené mládí. Takže ubohost od Polácha, a doufám, že mu to někdo až bude starý vrátí.
A87. 75R69e45n40j34a20s94c35u
Já sice Babiše volit nebudu, ale úplně panu Vlkovi rozumím. Nejen, že najít konzervativní pravicovou stranu je již nemožné, ale ono je téměř nemožné najít rozumnou a pokuď možno aspoň trochu slušnou stranu.
L29i39d57a 97N61e50t52o72l84i67c28k81á
Neuvěřitelná slátanina p. Vlka plná nenávisti.
J68a69n 55U81r42b82a95n
Jo. Taky budu volit Babise. Aby si musel vyzrat ty §racky, do nichz republiku uvedl, aby si ho podal evropsky zalobce za jeho smecka, aby CR prestala diky jeho Agrofertu uplne dostavat dotace a aby i ty nejtupejsi koblihy, az budou ryt diky Budelipovi drstkou v zemi, musely pochopit, co to znamena volit slovenskeho komouse a estebaka. Howgh!
J93i86ř60í 35M36o16r41a35v76e63c
Dobře jste to napsal pane Vlku. Myslím, že mnoho voličů ODS dnes nevychází z údivu kam to až ODS dopracovala a jakou politiku nenávisti a závisti vede. Připomíná to třídní boj. Bohužel už dlouho nemáme pravicovou stranu.
V47í40t91ě77z67s62l36a69v 86C51í78r18k68v76a
Jako nerad se Babiše zastávám. Jeho firmy mají tvrdé praktiky když třeba připravily ze ědělce o pozemky. Ale lidi zaměstnávají, chemičky udělali ekologičtějšími (zdá se že Bečvu neznečistila Deza ale firma, kde se zaměstananec zasebevraždil). Moje kamarádka nemá za Babiše dobrý pocit...
Jenže Piráty a TOP09 určitě ne! A Covid by s Fialou neměl míň obětí ani lepší stav ekonomiky.
V84á23c93l44a63v 32H46o86d40o98r31k73a
Sommer je fakt hrozna. At toci filmy a neleze do politiky. Nemize byt hvezdou vsude.
H57a66n42a 62U24l56r64y29c58h67o61v55á
Tak marně přemýšlím, jaký je rozdíl mezi tím, že paní režisérka Sommerová (a ráda ji fakt nemám) točila v době normalizace filmy schválené "normalizačními kulturtrégry z ÚV KSČ", protože prostě byla režisérka a chtěla točit. A mezi Babišem, který vystudoval zahraniční obchod, vstoupil do KSČ a upsal je jako agent StB, aby mu ti samí soudruzi, co paní Sommerové cenzurovali tvorbu, povolili vycestovat do zahraničí a pracovat tam.
V78í29t50ě49z52s35l39a85v 28C83í50r22k22v95a
Ano paní Ulrychová ,rozdíl v tom co dělali moc nevidím
Rozdíl vidím v tom o dělá Sommerová dnes. Babiš totiž Sommerové nespílá za spolupráci s komunisty a ani si na úplně čistého nebraje, To paní Sommerová ano.
V71l54a27d60i10m92í55r 92K15l68e37p33e36t32k52o
Nejít k volbám bych považoval za zbabělost.
A Babiš vzbuzuje nejmenší odpor že všech těch podivínů. Takže zatím má můj hlas celkem jistý...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz