3.6.2020 | Svátek má TamaraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Gruzie do NATO nepatříVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 6, poslední: 27.8.2008 11:26, přehled diskusí

Jak jinak.......:
Autor: Martin Datum: 24.8.2008 16:37

už jsem si myslel,že se tady na NPdočkám nezaujaté diskuse rozumných lidí,ale kdepák,i kdyby tady někdo napsal sebepravdivější článek rozebírající současnou situaci v evropě, 99% diskutérů nejde o obsah,ale o autora (tedy hlavně jestli to je někdo z pravice,nebo z levice). Je to tady samej fanatik a hlupák.!!

Re: Jak jinak.......:
Autor: Kamjdu Datum: 24.8.2008 17:01

Jo, vy jste ten nejlepší, nemoudřejší a nejspravedlivější....

Re: Jak jinak.......:
Autor: David Datum: 24.8.2008 17:50

Ano, to je demokracie a svoboda slova ve stylu amerických neokonzervativců. Jenom my máme pravdu, všichni ostatní jsou komouši a teroristi.

Re: Re: Jak jinak.......:
Autor: Šerlok Humylsa Datum: 24.8.2008 21:22

vy nejspíš určitě.;-P

Re: Jak jinak.......:
Autor: vobora Datum: 24.8.2008 21:45

to mate tak; kdyby ted ozil Hitler, vystopil by pred dav a zahrnul jej uzasne rozumnymi vseresicimi navrhy, bylo by rozumne mu uverit? Na autorovi prispevku vzdycky zalezi, zvlaste pokud jej trochu znate z minula, muzete si totiz udelat obrazek o jeho skutecne motivaci. Chapu rozhorceni diskutujicich o politice; vsichni si mysli, jak vyznamne ovlivnuje jejich zivot. Mozna je to i pravda. A kdyz si kazdy jeste k tomu mysli, ze ma pravdu, a to si mysli kazdy diskutujici, vcetne vas a mne, tak si jdou po krku. Forma jakou kdo voli, je vec jina. Hlavni podil na tom ale ma anonymita internetu a rekneme obecny upad mravu. Nazvat vsechny hlupaky, je ovsem zobecnujici oznaceni presne ve stylu toho, co kritizujete...

Re: Jak jinak.......:
Autor: Blechová Datum: 27.8.2008 10:52

Takže podle Vás je nezaujatý a pravdivý jedině článek pana Zaorálka, případně jemu podobné. Všichni ostatní jsou se svými názory zaujatí proti panu Zaorálkovi a stranicky přímo  posedlí, že?

Prostě my všíchni jsme tu blázni, jen Zaorálek je letadlo!