23.5.2022 | Svátek má Vladimír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 2.3.2010 9:05

Gore je kapi-socan....

 Čemu se divíte ?  Vždyt Socani (a bolšáni) v Č.R., jsou movití kapitalisté a "obchodníci".     Že Gore majetek (i názory) zdědil po tatínkovi-kolaborantu se Sověty, neznamená, že Vaši Socani je vydělali poctivou prací a spořením ! (Vezměte si třeba Kolotuka !)   A že Al Gore byl obdarován tou "Leninovou cenou Míru" za "strašení a oteplování" ?  Co by ne. Vždyt Yasir Arafat ji dostal za utužování vztahů mezi sousedy a nakonec Barack Hussein Obama ji dostal úplně za nic !

T. Pansky 1.3.2010 23:58

Re: Pani Sladka jeste nevi, ze Vatikan je stat, jehoz ...

... je papez predstavitelem.  Srovnavat statni navstevu papeze s navstevou representanta "zelene dojne kravy" asi patri k nasi nizsi intelektualni urovni ceske populace.  Takze: jako agitka dobry, jako clanek - podle meho soudu - strasny blabol - ale to nevadi, my to stejne nejsme schopni pochopit.  top0625top@hotmail.com

P. Adler 1.3.2010 20:28

Re: Pane Adlere

nestastna formulace, omlouvam se: medl jsem pochopitelne na mysli ze prohral na cele care proto, ze ani demokrati nemeli za nezbytne jeho kandidaturu podporit ...

M. Stuchlik 1.3.2010 19:47

Re: Článek je typickým příkladem úsloví, chci-li psa bít, hůl už si nějakou najdu

ty prachy maj socani z tunelů, takže si toho zeleného gangstera platí všichni daňoví poplatníci, včetně těch, kteří kvůli "ekologickým" solárům platí předraženou energii.

M. Stuchlik 1.3.2010 19:42

Re: Opravdu jste mě poučil

Al Gore pravičák? Al Gore intelektuál? Socani rozumní?

Hmm, asi jste přilétl z jiné galaxie.

R. Škrabal 1.3.2010 17:36

Re: Opravdu jste mě poučil

Z toho pána nenávist musí přímo kapat.

J. Švarda 1.3.2010 17:06

Re: Opravdu jste mě poučil

To co jsem se dočetl ve výplodu Petra Adlera mně otevřelo oči, ale jen tak, že vidím kam se dostal člověk jehož články v MS jsme před 40 a více lety zbožně četli. V jeho tézích já sám vidím jen závist a mindráky.Al Gora nemám nějak v oblibě,ale to co jsem se dověděl od Adlera, mně ukazuje,že  emigrace je někdy zničující. Ta netolerance na všechny kdo nejsou stejného názoru. Ti socani jsou mnohem rozumnější a rádi vyslechnou intelektuála Gora.O Adlerově světonázoru se domnívám, že je vyjádřen slovy"Koho chleba jíš....".Trochu mně připomíná Grebeníčka z pravé strany spektra.

R. Sladka 1.3.2010 13:54

Článek je typickým příkladem úsloví, chci-li psa bít, hůl už si nějakou najdu

Nikdy jsem neměla ráda Al Gora a jeho Nobelova cena byla pro mne velkým zklamáním.

Přesto se domnívám, že byl a (možná i je) přijímán i významnějšími institucemi než je ČSSD v ČR.

A zatímco přijetí papeže jsme zaplatili všichni z našich daní, a to bez ohledu na to, zda s katolickou církví souzníme nebo ne, tak ČSSD si to alespoň zaplatí ze svého.

Chtějí besedovat s Al Gorem - je to jejich věc a ostatních zbytečná starost. Rozhodně však odmítám hodnotit politickou partaj podle něčeho takového. Kdybychom to totiž vzali historicky per analogiam, asi bychom se nestačili divit.

Takže: jako agitka dobrý, jako článek - podle mého soudu - strašný blábol.

E. Kůrka 1.3.2010 11:42

Autor

přesně vylíčil charakter Al Gora a nedivím se, že by mohl být vzorem pro papaláše z ČSSD

R. Škrabal 1.3.2010 9:08

Opravdu jste mě poučil

 Máte pravdu. Ten člověk je skutečně odporný. Atlantik nepřeplave. Do Prahy na kole nedojede a dokonce si Nobelovu cenu si převezme. Někoho takového člověk snad ani pozdravit nemůže.

Díky za lidi jako jste vy. Dokážete lidem otevřít oči.

M. Šejna 1.3.2010 8:31

Pane Adlere

To jsem netušil, že Gore kandidoval na prezidenta v roce 2004. Netrpíte náhodou pane Adlere halucinacemi?

B. Hampl 1.3.2010 7:47

Máte pravdu

Gore je typ odpudivý.

A ještě jste mne poučil - pobavil. Výraz snake oil salesman jsem neznal, většinou používám used car sellers, ten sedí na Roka a jeho partu docela dobře..

T. Pansky 1.3.2010 0:28

Ze Al Gore neprijede, neni treba zduroznovat. Ti zasveceni ...

... to vedeli od zacatku.  To take nebylo duvodem k teto fame.  Duvodem bylo, ze ti jednodussi lide si budou myslet, jake to ma CSSD kontakty, je to proste strana ke zvoleni.  Je to podobne, jako kdyz Michal David prohlasoval, ze Elton John bude zpivat na jeho koncertu.  Urcite?  Samozrejme nesmysl, ale v jednodussich lidech to nechalo dojem.  Svet se stava virtualnim - nikdo se nediva na to, co se stalo a z toho by pak vyvodil logicke zavery.  Lide se vice a vice upinaji k tomu, co by se mohlo stat.  top0625top@hotmail.com

M. Stuchlik 1.3.2010 0:08

Nebojte

oni už naši místní Goebelsové z masově ohlupovacích prostředků z Ala vyrobí hrdinu pro tupé stádo a KSČSSD zas slavně zvítězí nad utlačovateli