8.12.2019 | Svátek má Květoslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
6.3.2007 16:55

Re: Vše špatné popsáno.

Vzdělanej a neumí lhát mi nejde dohromady. Buďto je blb, nebo lhář - když nepoznal, že spolupracuje s StB, jak tvrdil u soudu........

6.3.2007 10:44

Pane Janouch,

Váš článek přišel bohuže pozdě. Mezitím stihl Kavan napáchat hromadu škod.

6.3.2007 14:52

Re: Pane Janouch,

Například? Buď tak laskav a pokračuj a nebo si dej sám do držky

6.3.2007 10:16

Pane Janouch, Vaše statečná odhalení

by se mohla rozumět také jako aplikace známého zákona mafie: "Když vlci vyjí, musí jeden ze saní". Jde ale o českou pivní variantu, to znamená:

Udělat teď  z Kavana lempla ještě většího, nežli je, pasuje do momentálních nomenklaturních potřeb. On řekl, že ví o korupci a zná jména. Vesecká, místo, aby jednala, sbírá výroky, jako ty Vaše, aby mohla zdůvodnit, proč ještě nebyl zatčen, ani vyslechnut, což by muselo v takovém případě proběhnout automaticky.  Doufám jenom, že tu podporu mafii činíte nevědomky.

6.3.2007 10:44

Re: Pane Janouch, Vaše statečná odhalení

Opakuju: jeden je blbej...

6.3.2007 11:21

Re: Pane Janouch, Vaše statečná odhalení

 Ano. Tak nějak mi to připadlo. Proto mám za zlé Janouchovi, že se o Kavanovi rozepisuje až dnes a vůbec mu nevadí, že celé ty roky držel ústa. Dík za přesnou definici mých pocitů.

6.3.2007 8:59

Vaše letité mlčení je trestuhodné.

 Autor si schovával svou znalost neplech Kavana na dobu, až mu nebude moci víc ublížit. Teď zvolal - Já to věděl už dávno! Jděte do háje se svým pozdním odhalením "hrdino"! Kdyby to šlo, tak by jste si zasloužil trest zároveň s Kavanem. Protože kdo ví o zločinu a neoznámí ho veřejnosti, ten jen kryje zločin neboli je spolupachatel zločinu. Jen míra trestu v takovém případě je nižší. Vám ani Kato nikdo trest neudělí. To je zdejší zvyk netrestat zločin. Vám podobných je hromady a takový Hučín kvůli nim musí strpět martirium soudních obstrukcí! JDĚTE DO HÁJE HRDINO!!

6.3.2007 9:15

Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Ale vypadá to zajímavě, ne ? Jako masáž kejvalů dobrý.

6.3.2007 9:53

Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Take je mozne ze si to Janouch vymysli, jen aby se sam sebe trochu zviditelnil. Vzdy kdyz se neco stane tak se, ex-post, vyroji spusta chytraku kteri to "vsechno davno vedeli".

6.3.2007 11:06

Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Nevymyslil.

6.3.2007 9:54

Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Terro, co je Kavan zač věděl každý gramotný, průměrně inteligentní člověk už dávno. Kavan nadělal tolik průserů, že by to zničilo tak 5-7 standardních politiků. Všechny byly veřejně známé. Janouch si jistě nečiní nárok na to, že dnes dělá zásadní odhalení pravé Kavanovy tváře. Prostě jej dosud pouze veřejně nekritizoval a teď už ano. Pokud Janouchův článek je něco, co vám až teď otevřelo oči, pak jste patrně právě přiletěl z jiné galaxie. Ale to není Janouchův problém, že jste tam nečetl noviny.

6.3.2007 14:59

Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

zde předvádíte typické komunistické metody - vylít na někoho špínu, pak kritizovat, pak sebekritizovat a pak odkráglovat. Až na to, že se předtím musel ten sám špinavec podívat mu do očí

6.3.2007 10:40

Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Mně je spíš nepochopitelné, že si ho v tom disentu nechali tak dlouho, když ty průšvihy dělal už tam.

6.3.2007 10:53

Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

My jsme si v disentu nikoho nechávat nemohli - to nebyla žádná organizace zahrádkářů. A Kavan byl navíc za drátema - venku, zatímco my doma v ohradě!

6.3.2007 11:08

Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Nerozčiluj se, to stejně nevysvětlíš. Zdravím!

6.3.2007 11:43

Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Možná by tenkrát stačilo, kdybyste "vy v disentu" nepověřili přebíráním Kavanových zásilek z ciziny agenta StB, ktarý byl přesvědčen, že dělá pro KGB - a nic by se neprovalilo...

Toho tam ovšem nasadila Šiklová a spol, která se bude radši mýlit s Bushem než mít pravdu s Putinem.

6.3.2007 11:56

Re: Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Možná že by tenkrát stačilo, kdybyste nám "vy" přišel poradit.

6.3.2007 15:31

Re: Re: Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Hernajs, co se rozčilujete na Kavana, který transporty organizoval, když problém byl na české straně? Prozradil vás krtek, kteréhojs te si sami nasadili - a kdo za to může?

Kavan?

Nebo snad já?

Nasadili jste si ho - a doplatili jste na to. Nikdy bych vám to nepřipomínal, protože ti, kteří za to mohli, si to taky odnesli - ale proč se snažíte hodit to lejno jinam? Kavan vám pomáhal. Průser jste si způsobili vy.

6.3.2007 16:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Problém byl i na Kavanově straně. Poslat zásilku protirežimních knih společně s cyklostylovanými adresními štítky na příjemce může udělat buď idiot nebo dvojitý agent.

6.3.2007 19:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Tu zásilku ovšem práskl dvojitý, disentem přijatý a StB nasazený agent. Který musel mít informace, kam co patří - jinak by celá zásilka byla jaxi na... K ničemu, že? Bez ohledu na to, jestli adresy dostal současně nebo zvlášť.

Posílat stejnou cestou adresy je porušení konspiračních pravidel, ale na malér si zadělal disent - tím, že distribucí pověřil onoho agenta. To neokecáte. Kavan by byl vinen, kdyby zásilku pohraničníci objevili náhodně - jenže oni šli najisto, upozorněni agentem, kterého tím "objevem" kryli.

Mimochodem, byl to tuším ten agent, kterého Pithart vyvedl z Federálu...

Jo - a co se idiotů a dvojitých agentů týče, to byste se divil, jaké skopičiny dělala československá rozvědka za války - a to nešlo o pár měsíců či let basy, ale o krk celým rodinám... obvykle po delším mučení... A v té šéfoval profesionál profesionálům, to nebyla tlupa amatérů, jako Kavan a naši disidenti.

6.3.2007 15:02

Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Mohla byste laskavě upřesnit ty průšvihy? A nebo jste taky jen tou vylévačkou svých exkrementů?

6.3.2007 15:59

Re: Re: Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Člověče suchoři vy pořád něco vyléváte,barvu extrementy a nevím co ještě,nejste trochu úchyl?

6.3.2007 12:20

Re: Vaše letité mlčení je trestuhodné.

Nevážený jmenovče, změňte laskavě nick. S vašimi názory jakož i s většinou zdejších diskusí si nepřeji být spojován. A krást nicky je hloupé, vy hrdino. Díky.

6.3.2007 8:57

Dobrý článek,

leč marný! I v posledních volbách dostali bolševici téměř polovinu platných hlasů, přepočteno na mandáty přesnou polovinu.

6.3.2007 9:20

Re: Dobrý článek,

Pak je potřeba vzbudit ty, co rezignovali a už proto ani nechoděj k volbám ! A donutit polovinu ne tolik svázanou změnit volební zákony !

6.3.2007 9:37

Re: .....je potřeba vzbudit ty, co rezignovali

Znám hodně těch, co rezignovali a ještě víc těch, co se na to přímo vys*ali - mají se totiž dobře, tak co by se obtěžovali. Výsledek - 100 bolševiků v PS. Melčáka a spol. nepovažuji za pravici.

6.3.2007 15:07

Re: Dobrý článek,

kdybys uměl číst, mohl by jsi se dovědět, že bolševici byli ti, kteří kdysi dostali "víc" (boľše) hlasů. Takže bolševiky jsou dnes ti Tví modří

6.3.2007 17:11

Re: Re: Dobrý článek,

Tak zaprvé: nevím o tom že bychom si tykali. Za druhé: "bolševici" je označení extrémně levicového směru, kam komunisti a současní socdem bezesporu patří. Označovat pojmem bolševici každou většinu odhaluje pouze vaší nevzdělanost.

6.3.2007 8:55

Proč nesmí Petr Cibulka do TV ?

Proč z něj dělá garnitura našich "nadlidí" a VyVolených pomatence, extrémistu, paranoika....   Stále stejný metody : Skupina zaprodanců, zrádci.....   metody se nemění - malinko slovník 

Pravda u nás nevítězí, pokud ji nechceme slyšet.   ;-€

6.3.2007 12:59

Re: Proč nesmí Petr Cibulka do TV ?

Hafe, několikrát jsem byl na jeho netu, a skutečně vážně se snažil si to pročíst, probrat si to. Krom toho jsem ho vloni v létě před volbama slyšel na náměstí v Liberci. Bezesporu udělal hodně. Za zveřejnění seznamů by měl dostat metál, bystu, pamětní desku a ulici nebo náměstí. Ale pak zblbnul. Sorry, ale ten člověk je dneska tam, kde je karikaturou sebe sama.