30.7.2021 | Svátek má Bořivoj


Diskuse k článku

POLITIKA: Extrémní „Antibabiš“

Napsat volební program je těžké. Je třeba věrohodně upřednostnit voličské vějičky a současně upozadit, ale spíše zcela vypustit jejich odvrácenou stranu. Politik sám totiž žádné peníze nevydělává.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Čermák 8.5.2021 18:47

Tak lustrovat volební program předvolební účelové koalice Spolu je zbytečné. Shoda je opravdu jen v tom antiBabiši, ale to jejich voličům zcela postačí. Po volbách se tento slepenec stejně rozpadne, když prdelky budou již usazené ve sněmovně. Stejné je to i s předvolební účelovou koalicí Pirátů a Stanu. Jen antiBabiš a otrocké kopírování Bruselu...;-D

P. Čech 9.5.2021 9:31

Bohužel to nemalá část voličů dosud nepochopila a budou otrocky volit nadále "své" politické strany. Strany, které je již velmi nmohokrát zklamaly a které jsou schopné pouze slibovat, nikoliv plnit. Je třeba pochopit zásadní věc. Politické strany, svázané svými ideologiemi jsou zcela neschopné jakýchkoliv požadovaných změn a proto je nutno se opřít o občanská hnutí, z nichž v současné době již čtyři nabízejí docela kvalitní programy. Je třeba jim dát příležitost, aby mohly dokázat, že jsou zásadně jiné než dosavadní politické strany, které podle mne již nadmíru dostatečně prokázaly, že stát řídit neumí a dudíž ani nesmějí.