Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BU

B. Uhlich

6. 6. 2010 1:59
Myslím, že opravdu radovat se můžete jen z hokeje

Pominu-li, že finálový zápas byl trochu nadoraz a k vítězství nám asi dopomohli rozhodčí, přes to lze říct, že mně to docela dojalo....ačkoliv velký fanda sportu jako takového nejsem. Ale jsem rád, že jste zmínil to srovnání se sportem jako takovým...tam si myslím, že je už několik let zakopán dost velký a bohužel smradlavý pes. Většina lidí, jak patrno, velmi podporuje sport jako takový a vede na různých místech nekonečné dabaty o tom, kdo a jak měl pískat a kdo a jak kde fauloval....zajímavé, že ve sportu je to každému jasné, ale v politice jaksi nechápeme.......a tak když se všechna media spiknou proti jednomu a zesměšňují ho co se dá, je to považováno za úplně normální a dokonce to slouží k pobavení nejednoho člověka. A když výsledek vyjde jak určí media, je to bráno jako velký úspěch a důvod k radosti.....  Já samozřejmě nepopírám, že onen soupeř byl asi velmi slabý (abych zůstal ve sportovní terminologii), byl si příliž jistý svým vítězstvím a zřejmě dost povolil ve svém úsilí. To zřejmě vyvolalo odliv jeho příznivců a výsledek byl už dost okolnostem odpovídající. A tak, ačkoliv v závodě vyhrál, je mu to k ničemu.... na stupních vítězů si sice může stoupnout nejvýše, ale vzhledem k tomu, že tam s ním níkdo jiný nestojí je to celé k ničemu. Je to sice poněkud nevděčné, ale je to realita. My se můžeme jen bavit o tom, zda podpora jeho příznivců zmizela jaksi plánovitě nebo jen náhodou. Pokud plánovitě - je to závažný problém - znamená to, že lidem tato politika už nic neříká a neoslovuje je. Ovšem pokud pokud lidé podlehli nějakému momentálnímu hnutí mysli (obzvlášť pod vlivem médií), považuji to za docela veký problém....a taky to o těch lidech cosi říká. Pak se ovšem ti lidé nesmí divit, že pokud volili jen tak jako povrchním přístupem, že se jim to po čase může vrátit a ukázat se jako dost velký problém. Ale třeba to špatně nebude, neb se konečně lidi poučí a začnou opravdu nad svojí volbou přemýšlet........

0 0
možnosti
JN

J. Novak

5. 6. 2010 12:15
Procitnutí

Pane Krejčí, jsem zvědav, co budete říkat, až budete kolem sebe poslouchat jenom nadávky těch, co teď naivně volili "B" a "C" tým ODS v podobě TOP09 a VV a jejich životní úroveň půjde o 50% dolů, zatímco "věrchuška" na tom bude jenom lépe, přinejmenším stejně. Nějak jsem neslyšel, že by pro ni měla začít platit stejná pravidla co se týče např. nemocenské, zdanění příjmů apod, jako pro ty "obyčejné" lidi dole. Hodně studentíků - prvovoličů, kteří nevolili program, ale volili "proti Paroubkovi" se vzbudí, až jim rodiče sdělí, že nemají na školné. Potom teprve zjistí, že nebyli za voliče, ale za voly.

0 0
možnosti
JB

J. Bakkal

5. 6. 2010 8:47
Pan Krejčí je spokojen!

Pan Krejčí hýká radostí, že byl zvolen Nečas, Kalousek, Parkanová, John a jeho soukromo - bezpečnostní squadra. Nevadí mu, že výsledek voleb oslavují převážně "kmotři". Pane Krejčí, někam zalezte a na psaní do Psa se už vykašlete!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz