17.4.2021 | Svátek má Rudolf


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
hrdý budžes 4.6.2009 12:17

a proto pujdeme k volbam, vajicka jsou dobra na panvycce !!

www.dostparoubka.cz

Ivan 3.6.2009 22:41

Ústav K.H.Borovského jako náhrada VUMLu.

Ústav K.H.Borovského je  VUML pro ODS. Školí si tam horlivé zastánce pravicových bojůvek.

SkweerookL 4.6.2009 0:17

Re: Ústav K.H.Borovského jako náhrada VUMLu.

A co připustit možnost, že tamní studenti jsou stejně uvědomělí jako v jiných ústavech a vědí, že pokud nechtějí platit 60% daně jako ve Švédsku nebo dovést státní pokladnu k bankrotu (už takhle ČR dluží asi bilion Kč), musí si za své vzdělání trochu připlatit... Všechna politika je svinstvo, ale nesmíme politickým stranám slepě fandit jako fotbalovým týmům. Pokud do svého volebního hlasu nevneseme kouska rozumu, jak se v mnohých případech děje, ztrácí demokracie svůj smysl.

Rad 3.6.2009 21:57

Místo mládeže s vajíčky

měla nastoupit zásahová jednotka a bavící se socany zmlátit obuchama, ty, kteří si dovolí protestovat, tak nakopat okovanýma kanadama hlava nehlava podle hesla oko za oko, zub za zub. precedens je už dávno zaveden, vůbec nechápu, o čem se tu furt diskutuje.

Ivan 3.6.2009 22:37

Re: Místo mládeže s vajíčky

Doporučujete tedy, aby ČSSD po vítězství ve volbách takto zacházela s ODS? Já jsem pro. Všechny privatizéry zavřít, majetek zabavit. Atd..  Podle hesla oko za oko, zub za zub.

Kiwi 4.6.2009 1:42

Re: Místo mládeže s vajíčky

Pozdě. Majetek bude den po volbách už v cizině i s podnikateli a tobě bude zbývat jen ten státní dluh. Nikdo normální nebude v jedné zemi s Paroubkem!

3směsi 4.6.2009 11:07

Re: Místo mládeže s vajíčky

Privatizéry jistě myslíte bývalé nomenklaturní kádry, ředitele, náměstky, gen.ředitele, vůdce ROH (ti zprivatizovali po revoluci majetky odborů - jimi dříve ukradené vily prvorepublikových kapitalistů), kteří měli vše v rukou a k tomu kontakty přes zahraniční obchod a proto vše zprivatizovali, zničili, rozkradli a prodali do cizích kapitalistických pařátů. Zmizela Poldovka, Tatrovka, Zbrojovka, textilky, všechno to udělali komunisti ve vedení těch podniků (nikdo jiný než komanč neřediteloval) . A teď mají ti lumpi tu drzost předstírat, že oni s tím nemají nic společného. Neuvěřitelné, že?Správně navrhujete -zavřít, ale to by nesměli zase ostatní komanči (kteří neředitelovali) sedět na soudech.

hrdý budžes 4.6.2009 12:19

Re: Místo mládeže s vajíčky

:-(R^k tomu neni co dodat,

bz 4.6.2009 5:58

Re: Místo mládeže s vajíčky

Odkud jste, z Lihového domu?

Karel 3 3.6.2009 21:29

kolotočáři

Dnes jsem si v TN vyslechl reportáž, jak policie není schopna zachytit velkopodvodníka Pitra, nebot je rozložena čiností ministra Langra. Souhlasím s autorem, že "kolotočáři" jsou hnus. Jak byste autore definoval garnituru Langrů ?

Rad 3.6.2009 21:45

Re: kolotočáři

jo, křištálový standa by nasadil mlýn a pitr by se radši přihlásil sám!

Karel 3 3.6.2009 21:53

Re: kolotočáři

Velmi přiléhavý a moudrý popis garnitury pana Langra.

Rad 3.6.2009 21:58

Re: kolotočáři

nepanimáju

3směsi 4.6.2009 11:15

Re: kolotočáři

Pane Karle 3, Pitra jsem viděla v TV za p.ministra Bublana, jak nemůže nastoupit do vězení, anžto ho trochu bolí záda, záběry byly z nemocniční chodby. A přestavte si, že ho ten Bublan s dosud nerozloženou policií nehlídal, nějak zapoměl či co a ten Pitr odešel lyžovat do Švýcarska, Německa, Chorvatska, atd. A ta stejná  - tehdy dosud nerozložená policie Langrem, nechala pokojně odejít Krejčíře z vily, kde jich bylo cca 20 (nerozložených) a k tomu ještě odjelo několik kamionů s jeho majetkem, aniž by kdo hnul prstem. Co si prosím dovolujete v této souvislosti naznačovat o nějaké garnituře Langrů?

Hrad 3.6.2009 21:01

Za demokracii se dá schovat

Pane Špacíre, před dvěma týdny procházel Prahou 30- ti tisícový zástup odborářů. Na něm si mohli ti současnou politiku tvořící puberťáci, chrlící své sebevědomí cvičně na "učky" ve třídách ZŠ a gymnázií vyzkoušet jak jim budou bezvadně létat vajíčka na mítinku sociální demokracie na Paroubka. To mohla být sranda, jak by je "tatíci" jednoho po druhém přehli přes koleno(nic jiného si nezaslouží) a řádně nařezali. Pokud možné opaskem, aby ucítili, že mají zadnici, která si zaslouží občas pozornost. ODS do svých bojůvek verbuje děti. Čím se liší česká pravice od afrických kmenových, etnických náboženských polovojenských organizací v Somálsku, Rwandě, Angole.... , které jako nejlepší bojovníky mají ve  14 -letých dětech? Vázankou  a ;-€!!   

R. J. 3.6.2009 21:34

Re: Za demokracii se dá schovat

A jéje, odboráři, ti tu scházeli. Vzpoměn na pionýry, jak jste je prznili , duševně, a mladé strážce hranic. To ti nevadilo, co ? ;-D

pelé 3.6.2009 21:42

rjovkovi

tak snad nemusíte dělat zas to stejný -vy jste fakt pohrobci svejch fotrů a za zpěvu michala davida

R. J. 3.6.2009 21:47

Re: rjovkovi

To stejné ? Jako že organizujeme mlaďochy proti Jyrkovi ? To myslíš vážně? Jinak co ten David? Tomu nerozumím.

pelé 3.6.2009 19:26

školný

tak to jseš pěknej ocas -a ještě se takhle veřějně přiznáváš -doufám že už makáš

Herakleitos 3.6.2009 20:42

Re: školný

Když tak touží po placení školného, tak zavést a ne malé!

R. J. 3.6.2009 21:49

Re: školný

Kde je najednou Tvé sociální cítění? Za vajíčko jsi ho zaprodal, styď se soudruhu. ;-D

Vladimir 3.6.2009 18:57

když jsem přečetl, naskákaly mně pupínky

Je to fajn, jak jsou tihle LN "novináři" nezávislí a objektivní. To i známé a osvědčené britské tiskoviny (příp. rádio BBC) by měly chodit na školení k Procházkovi - jak objektivně psát, komentovat. On procházka už dopředu poznal, že mladí vrhači projevili SPRAVEDLIVÝ hněv. On sice možná tuší, že souhlas či nesouhlas s nějakým politikem se v demokratických systémech projevuje  buď zase agumentací slovní nebo hlasovacím lístkem, ale "myslí" že v zápalu boje lze užít jakýkoliv prostředek neboť účel světí prostředek.  Pokud ovšem náhodou toho vrhače zmydlí nějaký příznivec socanů, je to jistě zásaha do svobody projevu a měl by se tak trestat ... Ovšemže je jasné, že ten klacek příznivce socanů je něco úplně jiného, než vejce mladých gardistů - to je přece nesrovnatelné !

Bůh nás očisti od takovýchto bl.ů !

ČR je ve srabu - morálním, politickém, nejspíš kvůli nedostatku dobrých, objektivních novinářů. Novináři mají být solí demokracie, hm. Jestliže novináři (např LN, FMd) prodají své noviny za prachy někomu, co s takovou solí ?

  

Antonín Hrbek 3.6.2009 20:32

Re: když jsem přečetl, naskákaly mně pupínky

Hlavně spravedlivý hněv šestnáctiletého, který se pere s policií.

Kiwi 4.6.2009 1:51

Re: když jsem přečetl, naskákaly mně pupínky

Nevím, proč si bereš do pera britské tiskoviny. Tady novináři alespoň nemusejí psát o takovém plebsu jako KSČ. To tady opravdu neznají. Poslední politička co já vím právě z novin, byla ministriní vnitra a dojela na to že nechala proplatit ze státních peněz manželovu zápůjčku dvou videokazet porna. Tobě se tvůj přítel Paroubegg přiznal, jak nakládá s tvýma daněma? To by jsi se asi nestačil divit.

bz 4.6.2009 6:10

Re: když jsem přečetl, naskákaly mně pupínky

pane Vladimíre, nelze být nezávislý novinář, ani člověk. Každý má své životní zkušenosti a do nich promítá své názory. Pokud někdo píše "na obě strany" Je to člověk bez názoru, nebo pokrytec snažící se o objektivitu, která není možná (z hlediska výše napsaného)

čtenář 3.6.2009 18:36

Dva vzkazy

První vzkaz panu řediteli Institutu K.H.Borovského:stále ještě máte svým zástupcem pana Procházku?Druhý vzkaz panu Šimonu Kleinovi:víte jak probíhala většina volebních mítinků v předhitlerovském Německu?

Lobo 3.6.2009 18:02

školný

Pro takový jako já je školný fajn, dokud jsem neplatil, tak jsem na učení kašlal.

Guláš 3.6.2009 19:34

Re: školný

Jen tak pro zajímavost. Kolik vyděláváš? Nebo to platí rodiče a ty máš jen velkou hubu?

Milan 3.6.2009 17:55

Vynikající

Souhlas, velmi podobný postoj má i moje dcera-studentka. Jsem klidný se stavem naší mladé inteligence, je nadějí, že jednou podobné pingly české politiky smete.

Talián 3.6.2009 22:35

Re: Vynikající

Nejprve přiznejme, že se jedná o bouři ve sklenici vody. Vnitropolitický boj v zemi s 10 miliony obyvatel, hovořícími řečí, které nikdo ve světě nerozumí. Porovnáním to je jako lokální politický šum v okrajové čtvrti některého velkoměsta. Je tady zabydlený houfec podivných existencí, kteří svůj souboj stále více přibližují válce gangů, jak ji známe z filmů. Jenže hřiště je malé, gangsterů málo a jsou relativně chudí. V takových podmínkách se situace zákonitě změní v grotesku. Zkuste si vzít Pepka námořníka versus Vimpyho ( tlouštík s příchylností ke karbanátkům ), plus  pár navazujících postaviček a nahraďte je našimi vrcholovými politiky. Podobnost je až zarážející. Pokud ještě znáte reálnou minulost některých z nich a pokud si uvědomíte, že ani ostatní nebudou lepší, nezbývá než konstatovat s humoristou: "Kdo je levej na řemeslo, línej na farmaření a hloupej do obchodu, má ještě šanci uspět v senátu."