Diskuse
POLITIKA: Demokracie a šmírování BIS
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
I18v32o 89S69c30h64l12ä52g33e34l
Zeman "má informace" a Koudelka rozvíjí na základě této "informace" své rozumy. Zeman nemá informace, Zeman má Nejedlého. A to se vyplatí.
F52r92a18n66t92i97š15e39k 17M60i26k66s67a
Koudelka: "Utajení své činnosti využívají k zakrytí nezákonných kroků a touhy ovlivňovat výkon státní moci bez ohledu na charakter státního režimu, proto musí být pod kontrolou ústavních orgánů státu." Jaké nezákonné kroky dělá BIS, soudruhu Koudelko??? Hoover, Nikaragua - co to má společného s činností BIS, Koudelko??? Předseda vlády snad má BISku úkolovat, koho má BIS sledovat a koho ne, Koudelko??? Aby měly tajné služby smysl, musí sledovat tím více ty osoby, čím větší mají moc ve státě!!!!! Z hledáčku BIS nelze vyjmout žádnou osobu, bez rozdílu, Koudelko!!! Mladý komunisto Stropnický - tajné služby musí být loajální všem občanům státu, bez výjimky a do posledního človíčka!!!!
D56u82š43a27n 21P54o50l10a86n40s28k83ý
To je všeobecný problém všech demokracií. Samy generují několik mocenských center.
F56r57a70n59t14i52š12e46k 59M62i94k51s64a
O tom je demokracie, Polanský!!! BIS ale není mocenské centrum, jak fabuluje a lže komunista Z. Koudelka!!! Mocenské centrum se naopak stává Bohužel z Hradu, který je úhlavní kolaborant s cizí mocí(Ruskem), proto překáží Hradu BIS!!!
V63l56a66d57i47m77í94r 53Č88e46r34m33á75k
Zeman ani Babiš s BISkou nic neudělají, zvláště, když Havloidé a Opozice tleskají. Stejně jako razantnější Trump neudělal nic s FBI, když Demokrati tleskali...
V86l59a88d17i72m84í47r 83Č78e64r92m55á59k
Tak před chvílí jsem četl celkem slušný článek na stejné téma od Zdeňka Koudelky, ústavního právníka. Je to sice podobné, také jména stejná, ale s tímhle SPD aktivistou nic společného...

J31i34ř43í 14Š92a87m91á62n57e96k
No jo, poslední řádky z toho udělaly předvolební agitku.
V82l51a49s61t32i40m67i20l 46P36o37d65r52a56c52k88ý
Tajné služby jsou velice nebezpečné, pokud získají nějakou moc. Vracíme se k sovětskému NKVD. Tajné služby slouží zvoleným orgánům a nemohou si vybírat komu mají sloužit. Co se stalo u nás, že se nedodržuje. Chybí zákon?
P20a13v79e83l 91S73u11r86a
Otázka je, zda prezident skutečně ty informace o svém sledování BIS(kou) má, nebo zase jen tak žvaní, aby se o něm mluvilo, když už delší dobu nikoho nezajímá.
L56a70d19i83s53l46a40v 23K39u61b15e64š
Všichni ti hloupí hradní přisluhovači si zbytečně třepí hubu, vliv Ruska a Číny na hradní politiku je příliš jasný !!!!!!!!!!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz