18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
občanka 30.10.2009 10:01

Říkat pravdu je nejvíc adrenalinový sport, že?

Kolik lidí v této zemi tak štve, že Rath nazývá věci pravým jménem a jak skutečně jsou??? O tom to celé je, skoro nikdo v tomto  státě nechce slyšet PRAVDU o tvrdé realitě, každý jen chce zavírat oči, ale takhle se k lepší budoucnosti nedostaneme!! Nejdříve je nutné si říci na rovinu, jak se věci mají, a pak se snažit tyto skutečnosti změnit k lepšímu, opačně to přeci nejde! Pravda je bohužel taková, že psychopatičtí deprivanti typu Julínek, Langer, Kalousek, Topolánek a další představitelé zločinné ODS si dělají z této země dojnou krávu jen pro sebe, a k tomu si i uzpůsobovaly (a stále se o to i snaží) všechny zákony! Copak takovou jednoduchou pravdu nikdo nevidí? proč jsou lidé tak slepí??? Je potřeba jim v tom zabránit a nikdy takové lidi už nepustit k významným funkcím v zemi. Je třeba na to neustále ukazovat a veřejně mluvit a nenechat se zastrašit. Včerejší tragické konání našich zemědělců - zbytečné vylévání mléka na pole - je smutným následkem špatné a úchylné politiky ODS minulých let. Ještě dlouho se z toho budeme dostávat.

Josef 11.11.2009 8:58

Re: Říkat pravdu je nejvíc adrenalinový sport, že?

BLBOST !! A JEŠTĚ JEDNOU BLBOST! Rath to je na psychiatra. A co se týče vylévání mléka - je to úchylné, ale nelze to přičíst ODS. Za to může socialistické směřování EU. Navíc nás to naučili francouzi, kde s tím začali - ODS tam snad není, že?

Eva 29.10.2009 7:49

Info

Při koupi výrobku u jedné firmy jsem náhodou narazila na ukázku z

knihy amerického autora bestsellerů Deana Koontze. Tato kniha, pokud je mi

známo, nebyla ještě u nás publikována a po přečtení poněkud delší ukázky si

myslím, že by určitě být měla. Již dlouho jsem nečetla nic tak dobrého.

Pokud byste měli zájem, můžete si to přečíst na www.selax.cz Mohu jen doporučit.

Mistr Jan Hus 28.10.2009 17:35

Co kdyby začalo platit také 500000 cikánů zdravotní pojištění, to bychom se měli!

To by bylo peněz ve zdravotnictví. :)));-D

Josef 27.10.2009 23:15

Díky Bohu za Rátha,

Proti darebákům je třeba se tvrdě postavit a to on dobře umí. Je sečtělý, plně emancipovaný, pohotový, otevřený, co více chtít? Jílková mi vedle něj vždy připadá dosti duchovně uboze.

bobo 27.10.2009 23:30

Re: Díky Bohu za Rátha,

Ách, deprivant vám učaroval. Vono je ale na něm opravdu divné, jak často a jak snadno měnil kabáty. A že řve na darebáky ? Darebák darebáka snadno odhalí, protože myslí stejně a třeby bi mu to ten druhej čajznul dřív. Ale v případě tohoto človíčka asi opravdu půjde hlavně o pocit moci, to mu dělá dobře. A že z toho něco málo mio kápne, to je podružné. S hledáním rozumných řešení si ale DRath nedělá problém.

pierino 28.10.2009 10:20

Re: Díky Bohu za Rátha,

Souhlas. Nebejt Ratha a Mr. Beana tak se nezasmeju. Tech par facek co mu udelil Macek rozesmalo i divaky za morem... :-D

pepa 27.10.2009 22:40

takovému

člověku lze svěřit vše. Všimněte si, že je Paroubek již nestaví vedle sebe při různých vyjádřerích a jeho projevech. Zajímalo by mě strašně daňové přiznání dr.Ratha vzhledem k jeho soukromému podnikání-to musí být zákonitě horor.A zatím si hodně moc stojím.

pierino 28.10.2009 10:21

Re: takovému

Ano damy a panove ... a kdo z vas to ma...?

Topol 30.10.2009 10:37

Re: takovému

Kontrolu nad nepoctivci jste mohl mít , nebýt od ODS potopení zákona o majetkovém přiznání a důsledné kontrole financí a majetku ,což se jim poctivcům nehodilo do krámu!

Hašek 27.10.2009 21:34

Paní Jílková

si pouze hraje na TV pořady, kdy jde opravdu o solidní diskusi a nástin řešení nějakého problému. Většinou smutné a ztráta času (pouze jest to sociologická studie).

Často sleduji TV debaty v Německu, tam moderátor (musí být vždy v obraze) ihned kohokoli sejme pokud káže nějaká vycucaná fakta a čísla. Diskutující na sebe neječí a vykazují elementární snahu se něčeho dobrat.

Už o něčem svědčí i  fakt, že např moderátorka "má v hlavě a ne na  hlavě". Paní Jílková si zakládá na obřích náušnicích a obří sponě na opasku.

Každý to holt vidíme jinak.

drát 27.10.2009 21:23

jak

je možné, že nějaký idipot na postu poslance, člena nějaké obecní rady atd. si může beztrestně vydávat protiprávní nařízení, rozhodnutí odporující liteře práva a beztrestně uplatńovat své PROTIPRÁVNÍ názory, aniž by byl trestně stíhán??????????? Prosím, to myslím obecně a není to osočování uvedeného trestně právně odpovědného dementa.To se bude do nekonečna jen tlachat, kecat a nekonat? Tak k sakru k čemu máne všechny orgány, odpovědné za dodržování právních norem!!!!!!!!! Normálnímu, fachčícímu elementu je jasné, že musí šlapat brázdu a tihle jedinci jsou vlastně KDO!!!!!!!!! Právo je snad platné bez rozdílu všechny nebo někteří jsme si před zákonem rovnější??????????? Není již na čase těmto politickým zrůdám šlápnout na otlaky????

Pete 27.10.2009 23:10

Re: jak

Není již na čase těmto politickým zrůdám šlápnout na otlaky????   špatně !!!!!!

...na krk a to horolezeckýma mačkama ;-O

Josef 27.10.2009 23:18

Re: jak

Jen aby pán Bůh nehrábnul po tobě.

jirka.s 27.10.2009 23:52

Re: jak

Je to dobrý, komouši už neví kudy kam, už si  berou na pomoc i pánaboha! ;-P

Topol 30.10.2009 10:48

Re: jak

Již brzy poznáš kdo neví kudy kam , rodinkáři dosazený ODS .

Kebule 27.10.2009 20:17

Rath je deprivant

Definice deprivanta dle primáře Koukolíka zní, že jde o nekriminálního psychopata. Zatímco kriminální psychopat je společností celkem efektivně zajištěn a eliminován /vrah, násilník apod/, nekriminální psychopat je pro společnost principiálně mnohem více nebezpečný. Většinou jde o velmi inteligentního člověka, kterému jsou však zcela cizí morální pojmy typu svědomí, pravda, odpovědnost, soucit apod. Tento člověk není geneticky schopen rozpoznat to, co většinová populace okamžitě a bez učení pochopí, že prostě za jistou mez už nejde jít. Deprivant naopak tuto mez překročí kdykoliv, kdy je schopen z ní vytěžit i zcela minimální výhodu pro sebe. Při tomto překročení je schopen zlikvidovat i staré a dlouholeté přátelé a ještě se diví, že se nad tím někdo pozastaví. Svou inteligenci nedává v prospěch společnosti, ale pouze a jen pro vlastní profit. Pokud znáte dr Ratha blíže, získáte podezření, že ho primář Koukolík musel dlouho studovat, než postuloval své učení. Jakékoli kroky MUDr. Ratha - i pokud byl v čele lékařské komory, pak jako poslanec a hejtman, byly vždy vedeny jen snahou o vlastní profit, na vše ostatní zcela kašlal. Je však nutno si uvědomit, že i tito psychopaté jsou pro společnost důležití, neboť na nich si většina uvědomuje své vlastní postoje a vymezuje se vůči těmto jedincům. Rath v budoucnu smete Paroubka, udělá to bez mrknutí oka.

Chris Kelvin 27.10.2009 20:55

Re: Rath je deprivant

S diagnózou naprosto souhlasím. Jenom dodávám, že v naší politice není sám, jenom je na něho nejvíce vidět.

Bohužel mám příbuzného s podobným postižením. Je to bohatý, úspěšný muž. Lékař (shoda okolností, doufám). Projevuje se velmi podobně. Lidé v jeho okolí se dělí na ty, kteří ho bezmezně obdivují, a na ty, kteří se s ním radši (už) nebaví. On sám lidi dělí na přátele (to je ta prvně jmenovaná skupina) a nepřátele. Nic mezi.

husitka 27.10.2009 21:57

Re: Rath je deprivant

Máte pravdu,v té  naši politice jsou  pouze zatím nekrim inální psychopati co nejaké morální pojmy jsou pro ně jak  pro našeho  AZORA čtení  voleb.programu ODS.Nemyslím si,že  jsou  schop.rozpoznat potřeby občanů.Myslí pouze na svoje krupky a bojují  proti  každému co jim brání v budování svého  osob.blahobytu.A svědomí ??? který politik v české politice  má svědomí ?? Milý pane,každý jsme nějaký,no a co ?? Psychiatři řikají,že nikdo z nás není úplně v normě.Znám nekolik svých šefu psychopatů a  pedantů a pod jejích vedením  podřízený   ziskal 100 % kvalifikaci a odbornost ve své profesi.

Topol 30.10.2009 10:55

Re: Rath je deprivant

Spletl jste si jména , to je celý Topolánek, až na to , že byl smeten on !

Frank 27.10.2009 19:45

V životě jsem neslyšel od Ratha vulgární slovo!

Na rozdíl od jiných politiků. Že je hodně ironický a jízlivý, to ano, ale to přece není hulvátsví. A kolik lékárníků zkrachovalo proto, že doplácí na pacienty? Ale máte pravdu v tom, že na léky je třeba doplácet. Vám osobně stačí igelitka na léky měsíčně?

Ladislav N 27.10.2009 21:08

Re: V životě jsem neslyšel od Ratha vulgární slovo!

Vulgarita a hulvátství jsou dva různé pojmy. Což vy zřejmě nechápete.

I darebák jako Rath (ČSSD) může mluvit zcela spisovným jazykem, ale to ještě neznamená, že je to slušný člověk. Zloděj, který vám někde v záměrně vyvolané tlačenici určené k odpoutání vaší pozornosti ukradne peněženku i s doklady, neřekne obvykle ani slovo. ;-P

Pete 27.10.2009 23:13

Re: V životě jsem neslyšel od Ratha vulgární slovo!

R^R^R^

Dolly 27.10.2009 19:23

Pan Rath

jistě není žádný anděl ale jedině on platí na docela hrubě zvulgarizovanou politickou garnituru při neexisteci justice a chaotické legislativě.

Ladislav N 27.10.2009 21:09

Re: Pan Rath

Na Ratha podle vaší logiky pak už je možno použít pouze úder pěstí. ;-)

Pete 27.10.2009 23:14

Re: Pan Rath

a ne jeden !!!!

Josef 27.10.2009 23:08

Re: Pan Rath

R^

Hranicar 27.10.2009 19:04

Ja

ji take nemohu volit

Standa 27.10.2009 18:40

Docela

se dnes nosí u  všech neslušné psaní a pak mají být politici slušní.

tatina 27.10.2009 16:56

Pane autore,

Vy se divíte,cože je ten Rath za dementa?Já tedy ne.Copak asi může vyrůst z mladého ogara,když jeho matka je zanícená komunistka,a jeho otčím je navíc dobře placeným agentem STB.Vždyť sám Rath přiznal,že donášel svému primáři na své kolegy,a to zcela dobrovolně a dokonce i Ráth.