27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 6.5.2010 15:28

Re: Nevidím pro slzy na monitor,

Asi bude "plodnej" . Nebo těhotný myšlenkou a právě porodil .

J. Řezníček 6.5.2010 15:19

"kontroloři"

Pan autor je tentokrát úplně vedle. Dohnal je jeden z největších drzounů na scéně.  A NKÚ je jen "jako".  Je to fasáda a za ní nic. Na tom nezměnil nic ani poctivý Voleník.

M. Prokop 6.5.2010 14:59

Re: Nevidím pro slzy na monitor,

Skáče?

On to přímo plodí.

M. Prokop 6.5.2010 14:58

Nějak si nevybavuji,

že by zrovna Dohnal nebo NKÚ pod jeho vedením vůbec něco dělal.

Škoda, že Voleníků je málo, co si tak pamatuji, nikdo mu příčky v bytě počítat nemusel.

J. Stejskal 6.5.2010 11:53

Je to opravdu smělá konstrukce.

ad "Shodit pověst Nejvyššího kontrolního úřadu.." Já bych postupoval jako Komenský - od známého k neznámému. Známo je to, že pověst NKÚ již pan Dohnal shodil sám prokazatelnými manýry papalášů. Jestli bude za to soudně potrestán, je irelevantní. Škody které na pověsti napáchal, jsou na dlouhou dobu nevratné. To, jestli je to na politickou objednávku je tzv. na višni. Ať to někdo prokáže a budeme se bavit dál. I když naprosto nevylučuji, že by to tak mohlo být, není to pro pana Dohnala omluvou. Jak už tu někdo napsal: vždycky, když se jedná o to že někdo ukradl kovadlinu, je to politická objednávka. I kdyby byla, primární je krádež kovadliny.

J. Chládek 6.5.2010 11:17

Zajímavé...

... ale je, že panu Dohnalovi se nevytýká jen bydlení v nadstandardním bytě, ale nesmyslné nákupy drahých uměleckých děl do kanceláří(?) a nevýhodné prodeje nemovitostí a následné sesmluvnění drahých pronájmů pro pobočky Úřadu, které se ukazují dlouhodobně velmi ekonomicky nevýhodné. Tak jak to teda je? Oni asi u nás ti politici, vysocí úředníci, poslanci senátoři a ředitelé polostátních podniků jsou jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou¨. Prostě taková banda vyžírek, která  když se jí naskytne příležitost tak odírá stát kde se dá. Jako ostatně zastupitelé na všech úrovních. Mělo by se tu vyvěsir heslo: Češi nekrást tady!

R. John 6.5.2010 1:18

Re: Nevidím pro slzy na monitor,

Zkazím Vám pane Vlku  Vaší  chvilkovou dětinskou radost, nejsem. Nadávat mě můžete dál, ulevte si barde, nic to se mnou nedělá a Vám se uleví.  Je to pro Vás lepší, než aby to z Vás šlo dolem, né ? Hegot, no nejsem dobrý psychoterapeut ?

V. Vlk 6.5.2010 0:45

Re: Nevidím pro slzy na monitor,

Sákryš, nejste vy ten slavný Radek? Z toho VV ? jak se mu lidově říká Volte Voly?!?

R. John 6.5.2010 0:13

Nevidím pro slzy na monitor,

dojal jste mne osudem toho "sympaťáka", co tak honí politiky, /chobotnici/ po soudech. Hergot, že jsem si toho ještě nevšiml. Nejvíce se mě líbí, jak bez rozdílu pol.příslušnosti chycení při nekalostech vždy svorně tvrdí, že je to pomluva na politickou objednávku. To je zde již dvacet let taková folklorní mantra. Že jim na to pane Holube skáčete, já se Vám divím.