3.10.2022 | Svátek má Bohumil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tatana 17.11.2008 23:07

Apropos, take byla p. Mackovi "k zbliti" tzv. opozicni smlouva, jejimz byl autorem. To spoluprace s CSSD/b nesmrdela ?

;-D Zaznamenala jsem taky, ze dr. Macek by rad referendum. Mohl by se ho, prosim, nekdo z novinaru zeptat, odkdy Klausova klika pozaduje referendum ? ;-DA take odkdy pan prezident preferuje obcanska sdruzeni ? Nebo to snad jenom ta irska ?;-D

Vogel 17.11.2008 19:06

O které socialistické straně v česku Novinky blekotají ?

Já znám v česku jenom pět stran, které mají něco společného se socialismem, které to májí v názvu nebo v programu. O jiných nevím !!!

SDS - Strana demokratického socialismu, ČSNS - Česká strana národně socialistická, ČSS - Československá strana socialistická, KSČM - Komunistická strana Čech a Moravy, KSČ - Komunistická strana Československa

Bubik 17.11.2008 18:08

No, zkuste si toho Macka pane Bartoni přečíst znovu

a třeba přijdete na to, co tím chtěl říci. Ale kdyby jste nepřišel, netrapte se tím, nestojí to za to......

P.S. Vám nevadí, když ODS vezme klidně dvě křesla z jedenácti? Kolik toho asi prosadí a k čemu tam jsou, když osm má ČSSD a jedno KDU-ČSL?

loula 17.11.2008 18:39

Re: No, zkuste si toho Macka pane Bartoni přečíst znovu

A vy si myslíte, že ODS ta dvě křesla vzala proto,aby něco prosadila?  Ano, již prosadila, dva pašalíky pro své dva členy a následně  díky tomu prosadí ještě pár dalších pašalíků pro pár věrných. Z hlediska věčnosti vesmíru je to prd, z hlediska konkrétních komunálních politiků je to životní úspěch.

Bubik 17.11.2008 22:12

Re: No, zkuste si toho Macka pane Bartoni přečíst znovu

nemyslím. Proto souhlasím s Mackem.

Dušan Polanský 17.11.2008 17:35

Mám obavy, že škoda času na tolik nezajímavého psaní.

Přece každý ví, že se nerozhoduje na krajích. Kraje jsou jenom rozdělovače peněz, také něco do kapes firmám kamošů. Kraje jsou socialistickým modelem.

Michal 17.11.2008 17:58

Re: Mám obavy, že škoda času na tolik nezajímavého psaní.

Komunisté měli před rokem 1989 ještě více "odborníků" než se píše v článku. Ptám se, kam že to tito odborníci dotáhli, zejména pak v ekonomice? Myslím že to byli především odborníci na krádeže, pokud ke konci jejich vládnutí bylo ještě co ukrást.

Hrad 17.11.2008 22:55

Re: Mám obavy, že škoda času na tolik nezajímavého psaní.

Je dobré pojmenovat zloděje. Komunisté "kradli" hm...,  no nazvěme to tak. Ale ne do vlastní kapsy. Do vlastní kapsy kradli budoucí  "lídři" volného trhu. Odborníci třeba ze Státní plánovací komise - bylo jich asi 600 kvalifikovaných lidí jsou dnešní zloději vysvení hodní na pranýř?. Ti magoři, kteří se do nich "kvalifikovaně" zde trefují, a kteří by měli problém i s trojčlenkou, jsou odpadem který vědom si své kvalifikace, spílá tzv. sockám, a myslí si, že je za vodou.  Volové. Jste daní této země.  

tatra.mliko 17.11.2008 17:20

tento článek

je dalším důkazem, že pan Bartoň je "supermodrý" idiot  (Y)

Abraham 17.11.2008 11:23

Nejedná se pouze o jeden experiment

jak píše autor, a to o socialisty s komunisty, ale současně i o druhý jak nastínil Macek. Vzhledem k odlišnosti programů to je skutečně na pováženou v obou případech. Ale co s tím je po volbách.?

H.K. 17.11.2008 12:57

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

Autor: Abraham IP: 89.111.89.xxx Datum: 16.11.2008 23:05

:

Co to má společného se Sociální demokracií ? Komunisti se svou ideologií jsou na samém kraji levice. Socialistická strana Špidlovského nebo Paroubkovkého typu je téměř stejná. Sociálně demokratická strana nepochybně patří do politického spektra. Já si představuji sociálního demokrata člověka typu Batěka, Rusnoka a p.

Paroubkova ČSSD není sociální ani demokratická. Nedělá politiku sociální, ale populistickou. Chudobnějším bere a bohatým dává ve formě dotací, grantů, pobídek a p. Sociální dávky nedostávají skutečně potřební, kteří se ocitli v nouzi nebo jsou postižení jinak.

Abraham 17.11.2008 16:04

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

Současná ČSSD je taková, jakou jí vnímají občané v souladu s jejím programem, ať se nám to líbí či nikoliv. Od toho se odvíjely volby a následné dva experimenty. Který bude úspěšnější nedovedu posoudit. ČSSD totiž neměla na vybranou.

1.ČSSD- KSČM jsem dávno před autorem vyslovil myšlenku, že se může KSČM zdiskreditovat.

2.ČSSD- ODS  je pro mě osobně funkčně nepochopitelný a hlavně nepraktický i když netrvrdím, že není proveditelný.. 

Hrad 17.11.2008 15:25

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

"Jednou se kdosi zeptal Jamese Madisona, který v roce 1789 vlastně vytvořil americkou ústavu, co se stane, až počet obyvatel Spojených států dosáhne sta milionů, to znamená, že do Kongresu a do Sněmovny reprezentantů bude voleno pět set poslanců. Jak se proboha dokážou na něčem dohodnout? Přes půl tisícovky lidí? A Madison mu tehdy odpověděl: "Nezapomínejte na železné pravidlo oligarchie, které platí vždy a všude: o všem vždycky rozhoduje jen několik mocných - bez ohledu na instituce, bez ohledu na stát." ;-)!!!!Od té doby se mnohé změnilo, ale co se nezměnilo, je jádro Madisonovy poznámky. Otázka je tedy zbytečná. Co to ale dělá s vaší demokratickou kopřivkou? Tak klídek. Demokracie je přece pro blbce;-€!!a basta. Půjdete k příštím vobám? Jo? Tak to budetre volit jistě sebe.

Abraham 17.11.2008 16:17

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

Hrade, demokracie není pro blbce. Blbce z nás dělají konkrétní osoby, ať na levo či na pravo politického spektra( ovšem ty osoby by se našly i na středu).

Je to sice odlišný stav, ale připomíná mi to svým způsobem opoziční smlouvy.

jirka.s. 17.11.2008 16:28

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

Citovat něco takového jako je Vidal Gore, který byl schopen tvrdit, že Roosevelt záměrně vyprovokoval napadení Pearl Harboru  ( http://en.wikipedia.org/wiki/Gore_Vidal ) může jedině zas podobný, 5x evidovaný kre/tén (http://www.cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W105932 ) jako je zasmrádlá zřícenina!

BTW: Už jsi poslal Anče Vrbasové alimenty na tento měsíc? :-(

Hrad 17.11.2008 16:59

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

Yrko, musím se ti svěřit. Když tak v klidu močím, přestal jsem myslet na lidstvo a myslím na tebe. Hmmm... Každý mladý nevzdělaný blb si může najít prostor nereflektovaného(ó jaký rozdíl od sebereflexe ODS) působení a vytvářet si tak pocit neomezené vševědoucnosti. Yrko ty jsi doplňkem této množiny. Jestli takoví lidé mají být budoucností tohoto světa!!? Yrko, každý starý blb(1946) musel být kdysi mladým blbem. Opakuji!!! Tvoje transformace blba na blba je úplná. Prozraď svým čtenářům, co tě vedlo na Cibulkovy seznamy?  Dostal jsi se tam díky svému věku určitě až po normalizaci. Kdo tam od tohoto období vstupoval, byl pragmatik(po převratu káceli stojící hruška před domem. Kdyby náhodou....§§!)  Dotáhnout to na agenta a tajného spolupracovník je pro tvou hlavičku výkon. Kdo si chce ověřit - tak Jiří Sál(alias Jirka-tak pěkné jméno pro mlsně se usmívajícího  konfidenta) 6.6.1946;-P.   http://www.cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W87689   

Yrko, abych se nezapoměl zeptat: "Yrko, zatím nepohřbená mrtvolo, persistentní organický polutante, co prostata"? Ty potíže jsou pravděpodobně způsobené celoživotním svírání rekta ze strachu, že se to na tebe "prolátne". A klidně mi buď jižním větrem (Y)!!

persistentní organický polutante, co prostata"? Ty potíže jsou pravděpodobně způsobené celoživotním svírání rekta ze strachu, že se to na tebe "prolátne". A klidně mi buď jižním větrem (Y)!!

jirka.s. 17.11.2008 18:54

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

;-D;-D;-D Zasmrádlý, 5x evidovaný koprofág opět nezklamal! Vyčítá jakémusi jirkovi sálovi, že je větší sv/ině než je sám! Nu konec konců nejlepší je, když se takoví potrati požerou sami mezi sebou! ;-D;-D;-D

 BTW: Ještě že jsi se připomněl těmi rektálními produkty a výměšky vůbec. Měl bych pro tebe, koprofágu, jídelníček na celý příští měsíc: http://www.hovno.sk/index.php?action=galeria . To si dáš do čumáku!!!;-)

Kopecký 17.11.2008 21:30

Re: Nejedná se pouze o jeden experiment

To bylo pánové vcelku vtipné.

martin TT 17.11.2008 10:25

Kdo umí číst

tak si přečte přímo macka a nemusí si to nechat vyložit panem Bartoněm. Macek to zblití vztahuje k něčemu jinému, ale to se Bartoňovi nehodí.

Gomola 17.11.2008 10:06

Mackovi je k zblití z koalice ČSSD a ODS

Macek co ho odpojila paní Blochová od stolu, lože a peněz, se stal guru české pravice. Hodnotí, radí a posuzuje. Myslím, že těžiště jeho problémů není koalice ODS se "socany", ale to že "socany" zvolilo tolik lidí a 2 volební debakly nese tíž, než náš premier a ministr vnitra, kteří to berou jen jako pokárání. Pan Macek je chytřejší. Ukazuje se, že obavy musí mít především z toho, že tyto podle někoho méně významné volby,vedou k tomu, že běžní občané z řad chudších a středních vrstev se naučili, že k volbám jít není nesmyslné. Tyto tzv.socky když budou k volbám chodit, to je dosud mlčíci většina a z ní vyjde víc hlasů pro levici, protože ODS si voliče dokázala přivést. To znamená, pokud ČSSD neudělá nějaké zásadní chyby tak to budou voliči pro ně. Je to ale konec liberalismu v pojetí pickwickovského kapitalismu 19.století a tedy i hlavních směrů ODS. Příkladem jsou krajská zastupitelstva a jejich složení. Již současné 100-102 v parlamentě je opřeno o ty dva jidášky odpadlíky. Teď ODS již nebude tak monolitní, nebo se bude dál zmenšovat. Počet voličů u voleb poroste a to bude to nejhorší pro pravici. Pan Macek to bude odsuzovat, bude mu k zblití z koalic, ale to je tak všechno co zmůže.

Tomas B. 17.11.2008 11:34

Re: Mackovi je k zblití z koalice ČSSD a ODS

To všechno je víceméně pravda - výsledkem bude v Evropě unikátní vládnutí socialistů s komunisty na všech úrovních od měst až po centrální vládu. ODS, resp. její význam, se bude dále změnšovat, i to je pravda. Počet současných a bývalých komunistů ve všech možných i nemožných úřadech v justici, policii, mediálních radách, zkrátka všude kde to jen půjde -  vzroste. Komunisté se socialisty najdou nejsnáze průsečík zájmů tam, kde půjde o zásahy státu do ekonomiky ve formě regulace všeho možného, od mezd až po ceny všeho, kde ceny regulovat lze. Počet státních zaměstnanců a lidí závislých na států v příspěvkových organizacích či lidí závislých na státních zakázkách setrvale poroste. Počet dobných a středních podnikatelů naopak bude trvale klesat. Zahraniční politika bude rozpolcená mezi snahu být nějak loajální k západu (EU) a současně "přivést Rusko k Evropskému stolu".  To se bude mimo jiné projevovat "aktivní politikou" v oblastech jako je Irán, Lybie, Srbsko, atd. a Čína, samozřejmě... Přes veškerou snahu se nepodaří plnit konvergenční kritéria pro přijetí Eura a rozpočet se bude propadat do stále většího deficitu - tato skutečnost se bude svádět především na ekonomickou krizi - a to ještě mnoho let poté co krize skončí. V průběhu vládnutí socialistů s komunisty bude mít vláda pořád větší a větší problém s médii. Podaří se celkem dobře pacifikovat Českou televizi, ale noviny budou ve většině výrazně protivládní. Bude snaha, řešit to nějakým zákonem, který by omezil svobodu slova - bez výrazného úspěchu (doufám). Korupce v celém státě dosáhne naprosto nebývalých rozměrů a postupně se pro vládu stanou hlavním problémem nenažraní spolustraníci. Některým z nás z toho všeho bude na blití, ale to je opravdu všechno, co zmůžeme.

jh 17.11.2008 11:47

Re: Mackovi je k zblití z koalice ČSSD a ODS

Souhlas. Až na potřebu pacifikovat ČT, ta je zpacifikovaná už dlouho.

Bubik 17.11.2008 17:57

Re: Mackovi je k zblití z koalice ČSSD a ODS

nó ono to může taky skončit tím, že kdo bude mít možnost, tak se půjde podívat jinam. Což do doby natažení plotů na hranicích budou moci kromě těch nejhloupějších skoro všichni......no a my starší to tu už nějak dožijem :-/

Gaston 17.11.2008 9:59

Mě je tedy k blití

hlavně z Macka, protagonisty  zbohatnutí "mávnutím proutku". Pod ochrannou rukou privatizátora Klause odstartoval veškeré pozdější tunely a krádeže.

Honza II 17.11.2008 11:03

Re: Mě je tedy k blití

Krátké,ale dost výstižné......tenhle Macek už navždy bude mít nálepku prvního velkotuneláře a tedy pravičáka par.excel.:-D

Vidlák 17.11.2008 14:53

Re: Mě je tedy k blití

Není tunelář, jako tunelář. Vám i Vám podobným přece tuneláři nevadí. Nevěříte? Úplně stačí, když se kolem "tunelování" vedou ušlechtilé řeči o sociální spravedlnosti pro "obyčejné" lidi. Taková ČSSD je plná obyčejných lidí. Stanislavem Grossem počínaje, přes Palase (Paroubkem vyhozený "šibal"), Zgarbou a podobnými konče. Ti všichni předvedli jak se krade ve velkém a za nadšeného aplausu přihlížejících. Třeba ten prodej pozemků kolem Ruzyňského letište, aby je pak stát musel za stonásobek původní ceny vykupovat zpět.

I superpoctivý Vladimír Špidla pochopil, že dnes se nejlépe podniká v oblasti sociálního cítění. Má příjem, jaký mu může "pravicový tulelář", jak Vy říkáte, jen tiše závidět.

jirka.s. 17.11.2008 16:37

Re: No, oni to jsou sosáci všechno takoví altruisti !!!

http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A020220_220243_domaci_pol&t=A020220_220243_domaci_pol&r2=domaci   http://zpravy.idnes.cz/fencl-informoval-jsem-stb-neskodne-dt6-/domaci.asp?c=A011019_215552_domaci_was                                                             http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/domaci-ekonomika/clanek.phtml?id=606362   http://www.darius.cz/ag_nikola/kus.doc                                                                          http://www.bezkorupce.cz/aktuality/zalobce-exministr-lachnit-k-soudu/    http://www.rozhlas.cz/ostrava/aktualne/_zprava/222422           http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A030701_203448_domaci_pol&t=A030701_203448_domaci_pol&r2=domaci  http://www.witzany.cz/clanky/Klondike.htm  (jansta)                                                                            http://www.novinky.cz/clanek/98282-dolezel-peta-i-rehulka-jsou-ve-vazbe.html

Kubera 18.11.2008 15:42

Re: Mě je tedy k blití

Macek má obavy kam se republika dostane bez něho a jemu podobných. Myslím, že i experimenty jsou dobré, ale experimentem není soustavné směřování doprava. Macek mávnutím proutku bohatl a teď asi chudne. Není mně ho líto a taky se mně nelíbí jeho obavy ne o sebe, ale o všechny ostatní. Nikdo neříká že  je sobec, ale je to tak. 

Martin 17.11.2008 9:58

Nejhezčí na celé věci je....

že nám už dávno je a ještě dlouho bude k zblití z Macka,toho primitiva,co si hraje na politického odborníka.:-D:-D:-D:-D

jirka.s. 17.11.2008 16:49

Re: Nejhezčí na celé věci je....

Zajímavé, martínku! Jenom nevím proč se se svými zdravotními problémy neobrátíš na odborníka-lékaře  a opruzuješ zde na Psu! Konec konců, účinné antiemetikum ti mohu doporučit i já ! Takový Prothazin je pro tebe ideální ! Používají ho sice ve zvýšené míře těhotné ženy, ale jelikož ty jsi permanentně těhotný úžasnými myšlenkami, je vhodný i pro tebe! ;-D