5.12.2021 | Svátek má Jitka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
georgínek 25.5.2006 9:57

Dokážem nemožné?

nejen to, základem policejního zázemí jsou lidé navázaní na bývalé složky STB nebo ještě přetrvávají - moje blízká zkušennost- při hledání spolužáka, který nám zmizel, jsem neuspěla,bývalý člen STB v tom samém dni ano. Jiný moravský ,bývalý člen STB , který neznal číslo mého mobilního telefonu, jej dostal  a zavolal. Sepjetí existuje a tak se nám ČSSD může smát do očí, nic ji nehrozí. Jak z toho ven ?Pravděpodobně jen úplnou očistou- zrušit a od základů znovu vybudovat .Donutit jednotlivé , kteří se hlásí do státních služeb k solidnosti rozhodnutí, zodpovědnosti za to co řeknou, udělají celým svým majetkem a při sebemenší chybě k odstoupení z výkonné moci,  jinak to nikdy nikam neposunem.

 

Mejla 24.5.2006 21:28

Ano, a budou nás živit schůze ROH.

.

maruš 24.5.2006 20:34

Re: Re: Zadlužování ČR?

Za Klause byl vyrovnaný rozpočet. Dnes je státní dluh 680 mld. Tak jak si s tím poradíte?

odborar 24.5.2006 18:57

Nečas už se za squeeze out veřejně omluvil v TV debatě...Je toho schopen i Topolánek nebo Paroubek?

Konečně hoši, omluvy jsou hezká věc ukradený majetek navrátit zpět je druhá.Je jen jediná cesta. Ústavní soud na základě stížnosti senátorů prohlásí celý zákon o výkupu cenných papírů jako paskvil a zruší ho.Tím navrátí stav před 1.7.2005. Všechny zápisy se znovu vymažou v OR. Zavede se transparentní evropská směrnice 2004/25/ES se sell outem tak jako v civilizovaných zemních. proběhnou znova valné hromady a zápisy do OR dle tohoto evropského práva a to pouze v obchodovatelných společnostech.Neobchodovatelné společnosti vrátí akcie zpět za peníze, které zaplatily. Pokud budou chtít uplatnit squeeze out musí se jejich akcie obchoddovat minimálně rok, aby trh ukázal jejich cenu a pak mohou provést squeeze out. Jinak v žádném případě ne. Jsme součást evropské unie, nemůžeme se chovat jako opice z pralesa podle toho jak se to někomu hodí. Tedy shrnuto -squeeze out ano, dle Evropských zákonů s možností obrany minoritního akcionáře u soudu a s dokazovací povinností majoritního vlastníka ohledně znaleckého posudku a dalšími prvky sell out.A ČSSD s ODS-Tvrdá omluva svým občanům. >-:-/Mimochodem celý institut squeeze out i v Evropě je stejně v rozporu se Všeobecnou deklarací lidských práv čl.17 a 30 a jako takový by měl být zrušen.

Radek 24.5.2006 18:55

Re: Re: CENZURA?

Tu chybu bych pochopil, kdyby byla jen tady, ale kdyz je to stejne tady i na iDnes (a kdovi kde jeste), tak bych to za chybu nepovazoval

Realista 24.5.2006 17:55

Velký omyl vážený, jen jste pozorně nečetl...nebo, že by nižší IQ- znáte ten vtip bum já jsem byl časovaný...

Již z dovětku o komunistech jste musel poznat, že jste netrefil do černého. Kdepak komunisté to by to zase dopadlo. Ale myslím si, že kupříkladu KDU ČSL je stranou politické kultury . Vždyť na jejich návrh si konečně poslanci sáhli na imunitu.Prosadili i omezení některých výhod a nebýt Kalouska, tak služební zákon zajistil vysloužilcům výsluhy nad starobní důchody a drancovaly by státní ropzpočet dalšími miliardami.Vím, ještě ODS a senát, ale tam už bude jasné když to neprojde kdo omezení imunity sabotuje.Nebo co takhle SNK-ED. Musím říci, že v Moravcově přenosech mě hodně imponovala strana národně socialistická.Stará strana , která dala mnoho morálních politických velikánů. Je přece koho volit. Jen běžte všichni kdo tu jste k volbám. A nezapomeňte volte pravou rukou ty pravé.>-;-D

SV 24.5.2006 17:34

Korupční aféry ČSSD

  Musím zvolat Bravo,pane Topolánku,konečně slovo do pranice .

  Záležitost je třeba dotáhnout do konce,ale pochybuji,že se to někam pohne,dokud

  ve vnitru budou nalezlí Grossovi lidé. Neměli bychom zapomenout také na provětrání

  výběrového řízení na gripeny a totéž na armádní obrněnce. Kam se poděla půl miliarda,

  co se ztratila ze žumpy té Konsolidační agentury?                     

AeroKarel 24.5.2006 16:50

Re: CENZURA?

Dobrý odkaz, díky!!!!!!!!!

demokrat 24.5.2006 16:42

Re: Hříchy druhé strany

Kauzu Kořistka bych vyřešil za 5 minut. Když chce někdo někoho obvinit, měl by ihned dodat důkaz. Ten ale Kořistka, pokud je  mi známo, nepředložil. Takže mi to vše připadá jako zinscenovaná komedie v režii ČSSD za peníze nás, daňových poplatníků.

Novák 24.5.2006 16:42

Re: Organizovaný zločinec Paroubek

Trapné...

Ladislav N. 24.5.2006 16:27

Re: CENZURA?

Je to skutečně tak, odkaz http:// dále pak: cssd(tečka)unas(tečka)cz je systémem cenzurován.

Nejdřív bych ovšem zaměřil pozornost na neschopnost/blbost místního správce webu, která (viz diskuzní formulář a jeho "funkce") je donebevolající... Tudíž bych nevyloučil, že chyba je jednou z dalších chybných funkcí, které programátor-kodér stránek asi nezamýšlel...;-)

Malý Aston 24.5.2006 15:35

Re: Hříchy všech

Jistě to máte nastudované a jako řádný občan Vás  žádám,jděte na policii,je v rukou socialistů oni Vám velmi rádi pomohou usmolit trestní oznámení,nebojte  se.Bojujete  za dobrou věc.Jen to těm modrým strakám nandejte a těm socanům taky. Dnes před volbou je to nutné všechno vypočítat. A proto navrhuji,aby jsme volili stranu nečistější a to stranu bolševiků.Jedině tato naše rodná strana nám zajistí,že nikdo nebude mít nic a nebude co kradnout.A pěkně je zavřeme,modré i oranžové a bude klid.Jen my jsme schopni zajistit všelidové vlastnictví. A včíl,jsem se probudil on je rok 2006,co tady plácám za voloviny a už vím,to mě zblbnul"Realista!.

Radek 24.5.2006 15:33

CENZURA?

Teda já nevím, ale zdá se mi, že jsme zpátky v komunismu, když sem nelze dát některé odkazy. Například odkaz cssd (tecka)unas(tecka)cz je zde filtrován aby nešel vložit, zatímco jiné odkazy vložit jdou. To samé je na iDnes. Vychází mi z toho jediné - někdo nechce, aby si tento článek lidé přečetli, pochyboval jsem, zda to není napsáno neobjektivně, ale po zjištění této cenzury už mám jasno - všechno je to pravda a doporučuju to všem přečíst, ať vidí kdo nám vládne

aljav 24.5.2006 15:28

Re: Hříchy druhé strany

tak proč to policie nedošetřila ?? Zvláště když u moci je KSČSSD. Asi to je trochu jinak. Teď jde ale o to že Bublanova policie znemožnuje prošetření kauz vlastní strany.

Radek 24.5.2006 15:28

Pokus

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A060524_124631_domaci_mia

AeroKarel 24.5.2006 15:18

A v ČSSD není jiné vedení než za Svobody a Snopkové?

Je. Horší.

AeroKarel 24.5.2006 15:15

Re: Re: Hříchy druhé strany

Kéž by.

Pravděpodobnější vývoj ovšem spíš je že jim pat zabrání v reformách, takže budou jenom krást.

Jurkevič 24.5.2006 15:11

LUMPÁRNY ČSSD

Těchto 15 hříchů ČSSD by mělo viset na každém bilboardu u silnic, aby to všichni voliči měli denně na očích. Možná by to konečně došlo i těm závistivým lidem, kteří chtějí volit tuto prohnilou stranu.

huhu 24.5.2006 15:04

Re: Re: Hříchy druhé strany

jakou plichtu ? tohle není politická věc, ale především trestní. A na prokázání obvinění ods měla čssd 8 let neprokázala nic. Ted se snaží čssd mlčet o vlastních miliardových kauzách, kde jsou i vraždy.

huhu 24.5.2006 15:01

Re: Hříchy druhé strany

co to plácáte ? 8 let nefunguje policie a soudy ? pokud jde o kořistku tak ten je ted podělán, aby za křivé obvinění neplatil 10 milionů...:-D

www racek 24.5.2006 15:00

Re: Hříchy druhé strany

vše cos vyjmenoval bylo podivné, ale nakonec nikolivě trestné ... jak říkám, očekávám plichtu. ta jedině zabrání oběma sranám provádět slibované šílenosti a politici se budou moci vzájemně hlídat, aby nekradli moc.

www racek 24.5.2006 14:56

Re: Re: no, řekl bych to asi tak ... kdyby topol postavil

ale huhu, já se na svobodném trhu živím a živil už 15 let. a bylo to v bance, fabrikách i fondech. všechny až na jeden fungují dále a dobře.

Realista 24.5.2006 14:48

Hříchy druhé strany

Na druhou stranu  lze vyjmenovat i hříchy ODS .Aféra s uplácením Kořistky byla docela poučná. Když se dá do souvislostí zápis Dalíkovi společnosti New dell comunikations v OR a podíváte se kdo byl v jejích dřívějších statutárních orgánech, tak vám vstanou hrůzo vlasy na hlavě, jací že to lidé chtějí mít vliv na politiku budoucí vlády? Jsou to stále titíž, kteří plní pokladnu ODS a nejprve kupují a pak vracejí pohledávky ČKA s velkým ziskem.Nebo další případ, kdy Chobot  veřejně prohlašuje v Mfdnes, jak je normální a legální tunelovat, aby posléze vytuneloval dokonale a beztrestně za porušení § 255 TRZ, §128 a 250 majetek a pozemky akcionářů Spalovny Vysočany a celou záležitost přikryl 2,5 miliony sponzorstvím pro ODS, kde je přes prostředníka dodnes šťastným dárcem pod jiným jménem, protože kriminál za pašování drog v Německu mu nikdo neodpáře, viz starší čísla Respektu. Kdo by si nevzpoměl na sponzorstcví Śrejbra, účty Bacsiho a Sinhy? Kdo by zapomněl ten rozsudek morálního marasmu v naší justici, kdy zněl, že kdo je podepsán pod daňovým přiznáním, ještě neodpovídá za něj a udaje v něm?Každého jiného podnikatele by sankcionovali a zavírali. Kdežto Novák z toho vyšel čistý jako panna Orleánská.Nebo když ODS iniciovala zákon o výkupu účastnických cenných papírů § 183i až 183n obchodního zákona bez jakékoli ochrany minoritního akcionáře, běžnou v Evropských zemí kde zákon squeeze out se sell outem existuje dle evropské směrnice 2004/25/ES. Mimochodem proč ještě není tato směrnice v našem právním řádu když tak mělo být nejpozději do 31.5.2006? Obě strany jsou pašáci, jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet. Jako paradox proti tomu je, že komunisté, kteří znárodňovali jak na běžícím krámě byli všichni jako jeden muž proti zavedení squeeze outu v úpravě ODS do našeho právního řádu. Zato ČSSD tohle svinstvo schválilla 100% hlasů. To jen pro pořádek, když už tu propíráme kádrové a morální profily stran vedoucích na naší politické scéně.

Realista 24.5.2006 14:47

Přidal bych ještě další hříchy.....

1/ internet do škol 3x předražený, 2/ Lánský za vlády našeho bonmotisty a jeho nejzdaněná provize v dolarech na zahraničním účtu kdy jako ministr vlády ČR pomáhal při sporu proti ČR, 3/Kavan a jeho velmi podivné skartace se soukromými penězi ve služebním trezoru, pronájem na Český dům, 4/ Gotwwald pochybný podnikatel půjčuje ČSSD peníze.. Proč asi? 5/ Tykač poradcem ministra financí Svobody--Kozel zahradníkem viz.Respekt  6/ Financování Zemanovo kampaně Junkem a Chemapolem. Pokud vím tak Junek nyní čelí žaĺobě dle §255 a 128 v dalším podniku.Spaví to všimné do stranických pokladen? 6/ privatizace bank našeho politického spisovatele Zemana, který nechtěl za svého nástupu k moci prodávat banky jako rodinné stříbro, aby je později před prodejem sanoval zlatem stamiliardami peněz z kapes dańového poplatníka za dalších neomezených záruk pro ČSOB v případě koupě IPB, 7/ Podivné pronájmy restaurací za Lachnita na MMR a podivný pronájem kanceláře Zemanovi od Horizontu...lidé ještě neztratili paměť. ;-D

krok 24.5.2006 14:24

dobre pocteni

dobre pocteni

terra 24.5.2006 14:10

Re: Re: Re: Re: zloděj křičí chyťte zloděje

R^R^R^

huhu 24.5.2006 14:02

Re: Re: Re: Re: zloděj křičí chyťte zloděje

demagogie měli nadbytek, ale logiku je neučili...:-D

huhu 24.5.2006 14:00

Re: no, řekl bych to asi tak ... kdyby topol postavil

racku, u vás nemá ODS šanci, vy máte strach o koryto, vy máte strach, že byste se na svobodném trhu neuživil ...:-D

Malý Aston 24.5.2006 13:54

Re: Re: Re: Kam se poděla Modrá šance?

A mě tím neděsíte.Když zavřít,tak zavřít.Já přeji naší policii hodně úspěchů,když se ještě zlepší práce soudů a nebudeme čekat desetiletí na vynesení rozsudku budu rád.Volím ODS a ne bolševika ane bolševiky z ČSSD,kteří hlasují jako jedna partaj.

jeff 24.5.2006 13:29

Re: Re: Zadlužování ČR?

racku, nevím jaký jste prognostik, počkáme si, ale kdo bude splácet těch vašich socialistických 800 miliard, které jsou už dnes a na tvrdo??