23.1.2020 | Svátek má ZdeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Co může být za Bártovou kauzou?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 7, poslední: 10.4.2011 8:01, přehled diskusí

Doporučuji ...:
Autor: J. Blažek Datum: 10.4.2011 8:01

... přečíst si: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jiri-svoboda.php?itemid=12784, tam se dozvíme, kdo by na odrovnání Bárty mohl mít zájem.

...:
Autor: Z. Jaromír Datum: 10.4.2011 3:03

Na otázku z titulku zatím nejkvalifikovaněji odpověděl ve svém blogu na aktuálně.cz  režisér Jiří Svoboda. Doporučuji velice velmi. Za sebe jen řeknu, že Škárka a Kočí se pro mne (voliče lidovců) stali nejtrapnějšími postavami české politiky od vzniku státu.

Pan Bárta má jistě dost prostředků, aby:
Autor: M. Kopřiva Datum: 10.4.2011 1:42

mohl darovat jakoukoliv částku někomu jinému. Jsou to JEHO VLASTNÍ PENÍZE !! Horší bude najít, odkud půjdou peníze, které K. Kočí bude brát po jejím útěku k ODS.

PT ministr mi připomínal naivní, nevycválané hříbě.:
Autor: K. Pořická Datum: 10.4.2011 0:03

Měl tu drzost veřejně pojmenovat a popsat tunely a ještě i jmenovat konkrétní viníky.Jedinou správnou otázkou bylo,jak rychle dokáží konkurenční detektivní kanceláře dodat ty správné podpásové informace a pak už jen čím  a jak rychle mu nadnárodní firmy namydlí schody. Kde jde o miliardové zisky, tam nepřipustí , aby jim  nějaké novopečené hříbě kalilo vodu.

Spíše pochybuji o zdravém rozumu p.premiéra,protože opřít vládu o podporu těchto odpadlíků, to  může rovnou zabalit zabalit svá fidlátka a z politiky odejít. Odejde alespoň bez ostudy a s relativně čistým štítem.Jinak, buď totiž bude tančit  jak oni budou pískat, nebo jej spláchnou s odobnou ostudou  tak, jak již  mnoho jiných .A když mu k této strategii ještě gremium ODS nepochopitelně tleská, zdá se, že je tam těch komplotů připraveno mnohem víc.

Nov ináři prahnou po kauzách:
Autor: F. Eliáš Datum: 9.4.2011 13:30

Často někomu naletí, někdy to dělají z hloupost a v touze se zviditelnit. Pevně věřím, že žurnalistův hlavní popud není, že je podplacený. Leckdo z VV může být vlivným firmám a politikům nebezpečný. Novináři ochotně poslouží jako tupí slouhové.

Kdo nebo Co stojí za kauzou...?:
Autor: K. Podhajský Datum: 9.4.2011 12:44

Daleko zajímavější a potřebnější by bylo vědět, Kdo/Co stojí za kauzou "KaJan". Ví to někdo? Když Ano, prosím ozvěte se, děkuji.

Za Bártovou kauzou je Bárta ! Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 9.4.2011 9:59