5.3.2021 | Svátek má Kazimír


Diskuse k článku

POLITIKA: Chovancovy mantinely politruka

Včera jsem ze záznamu zhlédl Otázky Václava Moravce z minulé neděle, kde hlavním hostem byl ministr vnitra ČR Milan Chovanec a „řešeným“ problémem reakce veřejnosti na příchod uprchlíků a postoj naší vlády k azylové politice všeobecně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 15.7.2015 23:26

Propána, co je tohle za žumpu?

K. Wágner 15.7.2015 17:52

Oplodňovač Veřejného Mínění

"Po vytaženém obočí Oplodňovače Veřejného Mínění nakonec pochopil, že se společnost vyvíjí, doba se posunula a svobodě slova je třeba, tak nějak po bolševicku, zatnout tipec."

Inu, lépe to vystihnout nelze.

L. Křivan 14.7.2015 19:18

Re: Potlesk pro autora. Jenze vetsina Cechu svobodu slova ...

Naprostý souhlas !

Š. Hašek 14.7.2015 16:45

Ministr Chovanec

je typický socialista/komunista, který se domnívá, že je oprávněn vydat obecní vyhlášku "co se smí a nesmí" (říkat, konat). Z toho plyne, že jest to hloupý, drzý, moderní evropský  nafoukanec na úrovni ministra informací/policie v dobách vlád Hitlera, Stalina, Gottwalda či Husáka. A ani nedokázal ukočírovat svoji životosprávu (!!!!) a museli mu odoperovat desítky kilogramů bůčku/špeku. I na můj účet, možná, že i díky jemu pak někde chybí peníze v nemocnici. Zjednodušeno.

Ale jinak k Šabatové (Charta 77), Uhlovi a nakonec i k řepkaři dokonale pasuje. Lid má, co chtěl.

V. Kain 14.7.2015 16:28

Re: Chovanec politruk?

Tu paseku kterou tady socani po sobě zanechají,tak bude napravena příští vládou.

F. Navrátil 14.7.2015 15:27

Re: Potlesk pro autora. Jenze vetsina Cechu svobodu slova ...

slova vnímá různě. Souhlasím, že utvrzovat své názory maketami šibenic je velmi neetické, ale mně více vadí když vidím jak naprosto beztrestně se mává se symboly, které jsou stejně odporné a ve své podstatě zločinné. Nechápu rozdíl mezi nacistickou svastikou a rudou hvězdou se srpem a kladivem. Přesto jsou komunistické totalitní symboly tolerovány. Zločiny našich estébáků, papalášů zločinecké organizace KSČ, pohraničníků a dalších jsou beztrestně tolerovány a navíc uváděny ve sdělovacích prostředcích n.př. příběhy majora Zemana. Bývalí členové zločinecké KSČ zastávají vysoké funkce v politice, policii, justici a úspěšně podnikají. Někdy dost dobře nechápeme některá rozhodnutí Evropské unie. Ale vůbec nám nevadí, že někteří poslanci jsou realizátory komunistického myšlení a politiky, které ve své podstatě se vůbec nelíší od německé NSDAP.

P. Vaníček 14.7.2015 11:07

Dva blbové se sešli - buzna a tlustoprd.

A buzně už dloiuho žádný neprotáhl zadní rouru.

M. Vondráček 14.7.2015 9:21

Re: Otázky Václava Moravce?

To máte pravdu. A televizní poplatky platíte ??

Z. Švrček 14.7.2015 9:06

Chovanec politruk?

Vždy jsem si myslel, že politrukem u Československé lidové armády byl jen exmimistr školství Chládek a že tak spolu s nevědomým spolupracovníkem StB Burešem tvořili pěkný párek. Takže nyní je to už trio a to v Moravcovi asi vzbuzuje vzrušující myšlenky, že by jich nakonec v tom jeho grupáči mohlo výt i podstatně víc.

M. Moravcová 14.7.2015 8:54

Ano, přesně tak.

Křivák a podrazák, práskač Chovanec - má to v krvi. Přece mu nebudou nějací demonstranti kazit ministrování.

P. Lenc 14.7.2015 8:16

Re: Otázky Václava Moravce?

JO!

K. Frauknecht 14.7.2015 8:13

Re: Otázky Ovlivňovače Veřejného Míněnní nesleduji,

:-))

L. Florner 14.7.2015 6:51

Otázky Václava Moravce?

To ještě vůbec někdo sleduje? Informačně hodnotnější už je snad i Argentinská telenovela.

P. Dvořák 14.7.2015 4:06

Re: Schovanec Iškariotský...

Spíš bych řekl nový Zákon neshromažďovací.

T. Czernin 14.7.2015 3:28

Schovanec Iškariotský...

vytváří Nový zákon shromažďovací...

P. Dvořák 14.7.2015 2:39

Otázky Ovlivňovače Veřejného Míněnní nesleduji,

stejně tak jako jeho stupidní, myšlenkově vypelichané předvolební diskuse, ale když se někdy náhodou na pár minut mezičasu objeví nějaký jeho pořad na obrazovce, marně přemýšlím, čím ty politiky drží pod krkem.

Jak to, že mu ještě nikdo nikdy neřekl: "Pane Moravec, plácáte tady nesmysly. Měl byste vylézt z toho akvária!" Asi to bude tím, že všichni ti, které si zve do námi placeného superstudia jsou ze stejného akvária jako on. Rozdíl je jenom v barvě jednotlivých exotických rybiček.

A občané (nejen) tohoto státu jsou hnáni jakýmsi nutkáním ty rybičky krmit těmi nejlepšími červy a sušenými blechami, okysličovat a měnit jim vodu, odsávat trus ze dna, starat se o rostlinky atd. atd.

Upozornění: Toto se netýká hrdinů, kteří utekli za hranice a dnes by nám tady chtěli radit a řešit problémy, před kterými utekli.

T. Pansky 14.7.2015 0:52

Potlesk pro autora. Jenze vetsina Cechu svobodu slova ...

... necti !!!  Respektive si ji nevazi.  Svoboda slova je zakladnim stavebnim kamenem demokraticke spolecnosti.  A nam nevadi, kdyz nam ji tento "demokraticky" stat pomalu osekava.  Tento stat je ted rizen levici.  Tato levice nepotrebuje svobodu slova, nechce poslouchat kritiku svych nesmyslu.  Pokud se nechame pripravit o legalni moznost kritizovat nesmyslne chovani vlady a jejich poskoku, potom nemame pravo existovat.  Co s tim?  Pokud to takhle pujde dal, brzy budeme zpet pred rokem 89.  A mozna si nic jineho nezaslouzime.