6.12.2019 | Svátek má Mikuláš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
23.3.2009 16:20

Re: Pan Tlustý se opravdu už zcela zbláznil.

Obávám se, že Tlustý má pravdu - volil jsem ODS ne ze sympatií k nějaké obobě, ale kvůli programu. 15% daň z příjmu, 15% DPH a další logické věci. Ale skutek nám jaksi utek, že ...

23.3.2009 16:18

Re: ČSSD bylo informováno jako kamarád, nebo nadřízený (kdo platí či podplácí, je šéf) dotyčného redaktora ?

Všimněte si, že v naší drahé (tedy placené) veřejnoprávní TV se na bolševika Paroubka všichni třesou jak čuba na kus špeku - však nás také denodenně otravují pohledem na ten jeho bradavičnatý ksicht a nutí nás poslouchat ty jeho bláboly.

23.3.2009 7:33

ČSSD bylo informováno jako kamarád, nebo nadřízený (kdo platí či podplácí, je šéf) dotyčného redaktora ?

22.3.2009 20:46

Re: Pan Tlustý se opravdu už zcela zbláznil.

Nezbláznil se, naopak mluví naprosto přesně. Topolánek nic, ale opravdu nic nedokázal. Ani se rozvést. Nedokáže si vyřešit krizi svého manželství. Jak chce řešit krizi ekonomickou? Jste příliš zahleděn do modré barvy, což vám brání vidět objektivně.

22.3.2009 19:55

Re: souvislosti

Opozie má své agenty. Dneska už ví, že lépe je, nechat si takové hříšníky v záloze než je stíhat v trestním právu.Je lépe si je nechat pro vydárání, Takovému zdiskreditovanému nezbyvá, než jít s opozici. Jsou to bílí koně,.  

22.3.2009 19:48

Re: souvislosti

Přesně tak, jsou to mafianské praktiky. Nejdříve poplacát po rameni, pak sypnout nějakou dotaci, veřejnou zakázku a už mají svou duši zavázanou. Jirka má svého pavouka, všichni jsou zdiskreditovaní a rukojmí. Tak jako mafiáni.

22.3.2009 19:41

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.

...přetučnělé prase musí být vyhnáno od koryta klackem... kdo ten kalcek vezme?

22.3.2009 19:37

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.

Oni totiž nejsou kamarádi, ale jeden o druhém hodmě ví,

22.3.2009 18:16

Re: pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...

Pokud by byl Dalík na výplatní pásce ČSSD, znamenalo by to jen, že je Topolánek zcela mdlého rozumu a určitě nemá být premiérem.

Ostatně i Dalík by z této konspirační teorie vyšel jako jěstě větší blb, než jak obecně působí: takhle riskovat a podstrkávat Topolánkovi až velké hloupostí, to by snad protivníkem placený člověk neudělal.

22.3.2009 17:56

Pan Tlustý se opravdu už zcela zbláznil.

Dnes to jednoznačně dokázal na Primě v NP.Pokud tvrdí,že tato vláda neudělal shola nic,tak vědomě lže,nebo celou dobu co jej zbavili funkce ministra prožil ve vzteku v agónii.Moc mne v poslední době zklamal.Byl bych zvědavý,jak a kolik by v této koalici prosadil ze své reformy financí,školství,zdravotníctví a pod.Pokud by chtěl vládu udržet,musel by dělat kompromisy,které jsou vždy nutné,pokud vládu tvoří více než jedna strana.Neříkám,že pan Topolánek všechno dělá na 100%,ale z velké většiny se mu daří prosadit aspoň něco,jako je Julinkova reforma,penzijní reforma,stabilizace státních výdajů atd.Kdo to nevidí,tak lže,ebo je slepý.Navíc pan Tlustý asi neví,že probíhá celosvětová recese,která vznikla za mořem a má na naši strukturu velký dopad.To vše mu měl pan Šimůnek připomenout,ale bohužel se tak nestalo.Jen ho nechal špinit a ponižovat celou vládu,ve které by tak rád seděl.Dnes z něj mluvila jasně ješitnost.

22.3.2009 16:35

Re: pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...

;-D;-D;-D

22.3.2009 16:04

Re: pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...

;-(Božíčku, ty jsi, žulový balvane, naprosto nezničitelný blbec! Ale to už koneckonců konstatoval už pan Werich! ;-(

http://www.google.cz/search?hl=cs&lr=&q=+site:neviditelnypes.lidovky.cz+neviditeln%C3%BD+pes+%C5%BEulov%C3%BD+aston

22.3.2009 13:12

pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...

Odvolání Čunka, odvolání nejlepšího ministra vlády Julínka na pokyn ČSSD.....

22.3.2009 13:03

Re: Nevím, zda je tato Vaše nominace ctihodných osob od Vás upřímná

;-) Tož nic ve zlém!!! ;-)

22.3.2009 12:34

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.

Áááá! DrSid se nám zase intelektuálně vodvázal. Ta jungmannovská čeština, ta nerudovská syntaxe a přímo vrchlického poetika! Je to konec konců obdivuhodné, že něco podobného jako jsi ty (http://www.gymtan.cz/zprav_0204/ds.jpg) sestaví takovéhle 4 věty! ;-D

22.3.2009 11:41

No, jestli si Topolánek drží Dalíka

pro vyřizování ošemetných situací, tak to není jednoduché. Když má někdo jednat se sviněmi a má se pokusit dosáhnou něčeho pozitivního, tak se mu občas něco povede a něco nepovede. Kdyby byl Dalík jen takový blbeček, tak by ho asi Topolánek neposílal. Určitě je to další zkušenost!

22.3.2009 11:11

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.

jiříku.s. pokud je mi známo přetučnělé prase již tolik nesežere - na špeky už má nabráno, ale vo to nejde, každé prase které začne dělat jenom tzv. pod sebe musí od koryta, ať je růžové, modré, zelené či oranžové, je zajimavé že jětě nikdo pro politiky nevymyslel omezení profesní doby u koryt, jak politických volených, tak státních, aby neztratili kontakt s privátní sférou, když o ní tak  "odorně" rozhodujou neznalí věci, jako např. navrhovatel novinářského náhubku, od středoškolských škamen zabírá místo na kandidátce a myslí, že to ma jisté, asi dědičné, jak za doby králů. Když neumí strana si vybrat své posrance a tzv. lobisty. nutno provětrat stranu jakékoli barvy. Vo tom to je  -  to je podle mého subjektivního názoru zastupitelská demokracie.

22.3.2009 11:05

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.

Poslouchej ty 4% buzno. Že máš mindrák, je tvoje věc, ale neser se do ostatních. Ty umíš jen sprostě nadávat. Kup si lubrikační gel a mazej ke svým soukmenovcům.

22.3.2009 10:58

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.

Jak chceš, blbečku:

"Následujících dvacet let cena zlata postupně klesala. V 90. letech byl tento pokles podpořen prodeji zlata z devizových rezerv centrálních bank, včetně České národní banky (profil, názory). Bylo to období globální hospodářské prosperity a nízké inflace. V tomto ekonomicky "bezpečném" klimatu považovaly banky za zbytečné držet zlato, které nevynáší, a měnily ho za jiná aktiva, která mohou plnit funkci státního pokladu a ještě vydělávat. V letech 1995 a 1996 prodala nizozemská státní banka zlato za 400 dolarů za unci. O dva roky později se ČNB zbavila 56 tun ze 70 tun zlata ze svých rezerv za 323 dolarů za unci. Prodávaly i asijské centrální banky, prodeje ohlásily Bank of England, Rakouská národní banka, prodávali Švýcaři a záměr prodat zlato ze svých devizových rezerv oznámili Francouzi. "

http://www.penize.cz/29431-zlato-je-zase-v-kurzu-a-miri-k-historickemu-rekordu

BTW: Že ty ani netušíš, kdo že nám to tu vládl v roce 1998 ??? Tedy, ne že by, naštěstí, jakákoliv vláda měla zas až tak velký vliv na rozhodnutí ČNB!

22.3.2009 10:48

Re: Nevím, zda je tato Vaše nominace ctihodných osob od Vás upřímná

Dík za informaci,opravdu jsem si neuvědomil souvislosti při volbě nicku. Možná to bude tím,že povinná literatura už se nenosí. Jina mne opravdu nežene touha po penězích, nepotřebuji jich až tak moc.

22.3.2009 10:47

Možná,že se jen tak normálně kočkují!

Jak se blíží nějaký potlach nějaké politické strany jsem vždy v očekávání co se vynoří z archívů té nebo oné politické strany.Musí to být velká sranda pro ty,co sedí a vymýšlí nějakou volovinu.Jak na to přijdou,zavolají nějakému pisálkovi a podstrčí mu nějaké dokumenty a ten již z toho udělá pěkné divadelní představení.Jak žádný potlach není je klid,jak se začnou houfovat modří nebo oranžoví vždy pár dnů před jejich setkáním někdo příjde s udáním,pomluvou,reportáží nebo dokonce s celovečením seriálem.Musí to být sranda ten výběr,napsání scénáře,načasování a výběr nějakého debila z televize nebo novin.Jenže to má jednu velkou chybu kterou si aktéři nepřipouštějí. Nikoho ty slátaniny nezajímají jen Moravec má námět na jeho posezení v neděli u Janečka v televizi. I kdyby bylo prokázáno,že střílel Paroubek a ne ten hoteliér růžovky vždy budou volit Paroubka. I kdyby poslal Topolánek přímo Dalíka aby zastavil pohádku o Wolfovi například střelbou,modráci nikdy volit růžovky nebo rudochy volit nebudou. A ti bez barev prostě k volbám nechodí.Pro nás ostatní je každý potlach velkou zábavou neboť se vždy něco vynoří pak plave,pak se to zase ponoří a za 5 let se ukáže,že to byla volovina jako s tím starostou z Kladna kterého socani málem posadili do vězení a dnes je čistý jako Lilie.:-D

22.3.2009 10:18

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.

Jo jiřičku s. proč například neargumentuješ k těm 70 t zlata. došla argumentace i bez rány přes hlavinku, viď asi ses holedbal do sametu taky trabantem a dvoupokojovým družsdtevním bytem.

22.3.2009 9:35

Re: Když je to potřeba, začínáme

Jojo!!! Myšlení totiž strašně bolí, obzvláště netrénované! R^

22.3.2009 9:31

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.

Jak tak koukám, tak tobě, vše posr/ávající ptáku, musela ta neviditelná pracka trhu uštědřit  docela parádní ránu! A evidentně přes hlavinku, viď? ;-P

22.3.2009 9:23

Re: Nevím, zda je tato Vaše nominace ctihodných osob od Vás upřímná

Koukám, že tebe se nedotklo ani běžné obecné vzdělání z obecné školy! Že nevíš, kdo to je Fibi, to by snad ani tak nevadilo (tedy pro tvou informaci: Fibi= Fibingerová, tedy spíše díky steroidům a testosteronu Fibinger), ale že netušíš ani zbla o svém vlastním nicku, to už je na pováženou!

Je ale neděle,počasí za prd, tudíž učiním dobrý skutek: http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/josef-kajetan-tyl/svanda-dudak.html  

Švanda - dudák, zlákán touhou po penězích, snílek, důvěřivý, typ naivního českého venkovana

Vocilka - vychytralý, prospěchářský, tzv. "všeználek", je hnán touhou po pěnězích, typ majetku chtivého, městského podvodníka

22.3.2009 8:09

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.

Agente 007 ještě ti nedošlo, že Dalík může být dvojí agent a v současné době, dle oblíbené Profesorovy neviditelné černé pracky trhu, se tržně přiklonil na druhou stranu, po konzultaci s Panděrem jako jediný lobista všech dob zařídí změnu vlády, když je již všechno vykradeno včetně tzv. historického národního zlatého pokladu 70 t měnového zlata v historických Přem. mincích nedozírné ceny, což se nepodařilo ani komoušům.

22.3.2009 8:07

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.

Zajímavá teorie! V tom případě by mne zajímalo, proč jiné, už dávno přetučnělé prase, se toho koryta tak vehementně domáhá? Že by to bylo tím, že je to prase bradavičnaté??? ;-D

22.3.2009 7:44

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.

Ale ale, Vocílka kde jste kdy viděl, že jěště zdaleka nepřetučnělé prase odejde  od svého plného koryta a především prebend dobrovolně, musí být vyhnáno klackem - i tady platí oblíbena poučka Profesora a jeho bratrstva o neviditelné pracce trhu.

22.3.2009 7:23

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.

Je lepší se mýlit s Dalíkem a ODS, než si myslet pravdu, že je darebák.