Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

pozorovatel123

12. 12. 2008 5:37
PR

Skutečnost je možná trochu jinde. Nový jev se nazývá PR agrntury. Ve virtuálním světě je možné zblbnout kohokoliv k čemukoliv. Nedávno nám předvedli že i zcela neznámý (ve veřejnosti) profesor se může stát presidentem. Nevyšlo to jen z určitých důvodů, ale při přímé volbě by se jím asi stal. ČSSD sílu těchto agentur poznala po svých porážkách v předchozích volbách a proto na ně již nyní dává asi značné částky. Naši geniální pravičáci si tihi všimli až nyní a tak se to pokusí okopírovat. Jak se jim to povede to uvidíme. Naše společnost není výrazně levicová, ale je výrazně manipulovatelná. POkud media ovládaná těmito agenturami budou jeden úlet z jedné strany opakovat 100x a stejný nebo podobný úlet z druhé strany pouze jednou nebo 2x pak je výsledek zřejmý. Je otázkou co je vážnější, zda vystrčení prst, nebo veřejné prohlášení, že dluhy se přece neplatí a že je možné vládnout i s Martany.

Pomocí druhého příkladu by (pokud by za to dostala dobře zaplaceno) snad každá PR agentura udělala z naší levice partu kluků, která na vesnici rozbíjí okna. Víra v rozum veřejnosti (pokud je tato dostatečně masírována) je pouze intelektuální blábol.

0 0
možnosti

Ladislav N

12. 12. 2008 5:35
No, jestli u zrodu "čisté pravice" budou lidé jako Klaus, Železný, Štěpánek (exRRTV) a podobné v minulosti "proflláknuté" figury,...

..tak "nová pravice" bude pro smích stejně, jako byli její zakladatelé často pro smích v minulosti. V tomhle státě totiž "nejsou lidi"....

Vyčítat Topolánkovi, že dělá jenom politiku, která je v dané konstelaci možná, je projevem  hlouposti. Už jenom skutečnost, že nepokračuje šílená a dluhy programově generující vláda sociálních parazitů (KSČSSD), je velkou Topolánkovou zásluhou.

0 0
možnosti

Petr

12. 12. 2008 5:15
V zásadě souhlas. Až na tu ekologii.

Environmentalismus je nový komunismus. Je třeba to zastavit dřív, než nás to zničí.

0 0
možnosti

Tomas Pansky

12. 12. 2008 2:41
Velmi dobre napsany clanek. ODS se stala necitelnou, respektive ...

... chova se jako shluk prospecharu.  Chybi ji clovek ci lepe receno skupina lidi majici vizi, za kterou by stalo za to jit, a charisma, kterym by byla schopna presvedcit i ostatni.  Fakt, ze v Cechach nema pravice koreny, neni po temer dvaceti letech omluva.  Zavery sjezdu ODS jsou skutecne zklamanim a ukazkou neschopnosti sebereflexe.  top0625top@hotmail.com 

0 0
možnosti

alamo

12. 12. 2008 1:16
autorovi a NP: gratulujem

konečne nejaký, naozaj realistycký pohľad na vec, na neviditeľnom psovi..     bohužiaľ dosť neskoro..   pán nef sa ako "novinár", može smelo označiť za "hrobára pravice"     možno dokázal napísať pár, skvelých sci-fi, ale ako šéf "mienkotvorného" média, ktorého by malo "tlačiť a formovať mienku tým sprévnym smerom" proste zlyhal..:-/

0 0
možnosti

zdeněk

12. 12. 2008 0:31
mimochodem ten Nečas to je také k popukání

Naši budoucnost budeme řešit tím, že sem nastěhujeme cizince co budou za nás pracovat a v případě potřeby je "možná" snadno vyhostíme. Jestli tohle je politika nějaké strany pak je snad přijatelnější program KSČM. Protože tyto řešení které nabízí Nečas, to jsou řešení které znamenají pro danou zemi takový problém že  1/3 obyvatel chce dobrovolně emigrovat(Nizozemsko). A bude hůř. Politiky platí nadnárodní koncerny co potřebují levné zahraniční pracovníky.

Nedávno zde byl jeden zajímavý odkaz na Adama Smithe který v jedné části svého díla píše, že kapitalisté by neměli vést společnost jelikož jejich cílem je maximalizace zisku, která je největší v chudé společnosti. Ale zájmem společnosti je aby co nejvíce lidí bylo bohatých. A to je prosím duchovní odkaz otce kapitalismu. Myslím že v současné situaci se projevuje jeho naprostá pravdivost. Nacionalismus, šovinismus, ochranářství - můžete si o tom myslet co chcete, ale bez těchto protiliberálních ideologií( protiliberální ve smyslu bránění plně volného trhu a osob) by mnoho národů zaniklo již dříve.

0 0
možnosti

zdeněk

12. 12. 2008 0:12
Czechkid to je jako co?

Prostě budeme dětem vtloukat do hlavy lži a budeme se mrskat,mrskat a mrskat. A budeme se učit rozdělávat oheň a stavět cikánské vozy.... Kam zmizela NAŠE kultura?

Proboha jak nám může vládnout poblázněná ženská z  Kazachstánu a zelený milionář spolu s bigamním premiérem? Prostě podrývání kultury, představa že my jsme ti špatní. Jděte už všichni multi do pr**** kam dávno patříte....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz