29.11.2023 | Svátek má Zina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kecal. 12.12.2008 16:20

Re: Pravá příčina

Modrej bolševik má pravdu,je hovado a ty nejseš o moc menší.

Mik 12.12.2008 16:03

Re: ODS nepatří mezi demokratické strany

R^R^

M. Zima 12.12.2008 16:02

Co jste akceptoval Vy, moulo, je Vaše osobní věc.

Pišta 12.12.2008 15:45

Re: Francouzi jsou zkratka uz takovi

Ve Francii klidně může vzniknout  a získat určitou podporu voličů i naprosto pitomá myšlenka. Jenže kupodivu vždy se najde většina těch, kteří mají dost inteligence ,aby zabránili nejhorším exesům. Měli silnou komunistickou stranu, kdysi spolu s italskou nejsilnější mimo sovětské kolonie. Nikdy ovšem voby nevyhrála. Mají politiky s fašistickým myšlením, ale můžetesi být jisti , že volby nikdy nevyhrají. Pokud jde o Galy, tak dnešní Francouzi jsou latinským národem a i když té keltské krve mají jistě víc než Češi, tak povahově jsou nepochybně románským národem bližším zcela určitě spíš Cesarovi než Vercingetorixovi.

Jana 12.12.2008 15:43

Re: Pravá příčina

No vy jste ukázka modrého fanantika a diktátora Tuplblba!(Y)

Jana 12.12.2008 15:42

Re: ODS nepatří mezi demokratické strany

Naprosto s vámi souhlasím, už nikdy tuhle ODS!Rv

josef 12.12.2008 15:39

Re: Pár řádek o "strašení komunisty"

že by cenzura?

Eva 12.12.2008 15:38

Re: Pár řádek o "strašení komunisty"

Prožila jsem velkou část svého života v "socialismu." Nikdy bych si nepřála jeho obnovu. Jenom si vzpomínám, že z každéhio neúspěchu  tehdejší vlády byl obviňován předválečný systém.

Vzhledem k tomu, že pád komunismu přišel v roce 1989, připadají mi výmluvy na předchozí režim skoro podobnné

gnomon.324@seznam.cz 12.12.2008 15:37

Re: Pár řádek o "strašení komunisty"

Rozhodují  jsou činy a  fakta, ne propaganda. Nejhorší blbec je mladý blbec, neboť o své blbosti málo ví a myslí si, že  stále opakující blbosti se stanou všeobecnou pravdou. Nejlépe jsem se za svůj  život měl za vlády ČSSD, proto volím tuto stranu ať je v čele Paroubek, Zeman nebo Sobotka. ODS přivádí tuto zemi do úpadku, krize je na postupu.

PRASI DENT 12.12.2008 15:29

Re: ODS nepatří mezi demokratické strany

Jak vidno  nevěříte v náhlé prozření a obrácení Šavla na Pavla - to neznáte kLausmodré hadimršky, které zjistili, jak hluboce zakořenili ve svých korytech.....

Harpyje 12.12.2008 15:21

Re: Za přání Vám děkuji,

Do roku 2006 jsme i my v Německu kceptovali takové zlodějuny, tak si moc nehoňte triko, Vy óbrgermáne.

Modrý bolševik 12.12.2008 15:02

ODS nepatří mezi demokratické strany

o Klausovi a jeho krachu ekonomiky (2cif. inflace, pokles HDP, balicky, tajni sponzori, bankovni rozkradacsky socialismus) prisel Zeman a nastartoval rust HDP, snizil inflaci na minimum, oddluzil banky a privatizoval je. Ceska pravice opakovane prokazuje, ze neumi vladnout ani podle svych vlastnich receptu.... Paroubek sice neni Zeman, ale vetsi bridil, nez ceska pravice, nebude. To ani nejde. Kdokoli prijde po ODS, nemuze nic zkazit. I cvicena opice je lepsi nez sbor neumetelu, bridilu, budizknicemu z ODS!!!

A neznam nikoho, kdo by tvrdil, ze by se chtel vratit pred r. 89, nebo kdo by tvrdil, ze tehdy bylo obecne lepe. Leda snad nejaky modry bolsevik to muze tvrdit. Modry a rudy bolsevismus jsou dve strany teze mince... Modre straky si uz myslely, ze tu budou mit absolutni moc jako ze bolsevika KSC. Modry prezident, modra vlada, modry senat, modra snemovna, modre kraje. Po poslednich volbach vznikly barevne kraje s prevahou oranzovych, modry senat je mene modry, zustala modra vlada, zustal modry prezident, (i kdyz pry si je vymazal z mobilu). To modre straky nejak nemuzou rozdychat, tak se snazi nejak to obejit. Odvest pozornost od sveho selhani. Modre straky - proc nezkusite prohlasovat vedouci ulohu modrobolseviku v ustave? Tricka jste si prehodili z rudych na modre, ale stare navyky vam zustaly.

Me stacilo pozorovat ten vas posledni slet. Pardon sjezd UV ODS. Topolanek - zustal predseda modrych bolseviku. Langer, Necas - opet mistopredsedove modrych bolseviku. Pry sebereflexe po prohranych volbach. Jasne: Novy vitr ze starych pi.i.

Modrý bolševik 12.12.2008 14:59

Budu volit ODS!

udu vždy za všech okolností volit ODS. Nevadily mi nikdy miliardy nezdaněné nafty vydávané za LTO, nevadila mi nikdy zpackaná privatizace, nevadily mi krachy bank, nekryté úvěry, nevadili mi nikdy bílí koně v sudu na dně Orlíku, nevadily mi nikdy tajná konta naší strany, nevadil mi hospodářský úpadek, balíky, inflace 90. let, nevadil mi nikdy Salzmann, Kočárník, Dyba, Čermák, Macek. Nevadil mi způsob, jak vznikla tato vláda, nevadilo mi získání Melčáka a Pohanky, nevadil mi způsob volby prezidenta, nevadilo mi získání Snítilého, ani mi nevadí koupení Wolfa. Nevadí mi Dalík, Tluchoř, Morava, Topolánek. Nevadí mi Bendl,Langer. Nevadí mi současná inflace a pokles reálných mezd. Nevadí mi pokles růstu HDP. Nevadí mi současný morální úpadek politiky, korupce a špína.

Vadí mi, že se toho hlupáka Kořistku nepodařilo koupit. Jsem prostě nemorální ho.vado, které to má navíc v hlavě vylepané, proto tak s nadšením volím a vždy budu volit ODS!! Také se učím nové vulgarity. Na našich modrých školeních jsme dostali příkaz, jak nejlépe plnit odkaz Mirka Topolánka a Ivana Langera. Však víš. Zatím si trénuji vztyčený prostředník a tuhle jsem si zakopal do aut na jednom parkovišti. Když máme nějaké jednání, vyplazuji na ostatní jazyk a hnedka jim vynadám do pi.í. Říkám jim, že půjdou brzy bručet a že si s nimi vytřu pr/del. Doufám, že ze mne budou mít naši společní modří bratři, radost.

iF 12.12.2008 14:53

K "ideové vyprázdněnosti" politických stran

Politikům, ať už "pravicovým" nebo "levicovým"  nechybí ideje, protože ti současní je nikdy ani neměli. Dnešní politici vstupují do politiky proto, aby si nahrabali. Aby finančně zabezpečili sebe i své děti až do konce svého a jejich života. Proto jim ani ty ideje nechybí.

Kdo by chtěl tvrdit opak, ať mi ukáže jediného vrcholového politika, který opustil svůj dobře prosperující byznys a, protože je již finančně zajištěný, šel dělat něco ve veřejném zájmu.

Dokud toto bude v naší politice (a nejen naší, v Evropě na tom není nikdo o moc lépe) přetrvávat, dokud si to my, voliči necháme líbit, lépe nebude.

Pepan 12.12.2008 14:51

Re: To myslíte toho Mitteranda, toho lháře, co navštívil

V meziválečném období byl členem krajně pravicové teroristické skupiny Cagoule. Nechápu, co mu pak přelítlo přes nos.

Duch S 12.12.2008 14:46

Pravá příčina

Pravou příčinou,proč ODS neuspěla v posledních volbách je absolutní hloupost  českých voličů,kteří nalítli Paroubkovi na populistické keci,neuvědomoli si přitom,že volí diktátora,který na členy své strany zavedl kopromitující složky a kdyby se nedej bůh stalo a ČSSD uspěla v příštích parlamentních volbách,že by zavedl stejné stejné složky na občany tohoto státu,jak byl zvyklý,když sloužil Husákovi,když působil v Československé straně socialistické

kuku 12.12.2008 14:42

Re: Váš optimismus připomíná

díky!!!!!:-)asi po týdnu jsem se zase zasmálR^

--- 12.12.2008 14:41

Pravicová morálka

http://zpravy.idnes.cz/slusny-clovek-byl-a-je-za-hlupaka-rika-investigativni-novinarka-jana-lorencova-19o-/kavarna.asp?c=A080523_153646_kavarna_bos

http://zpravy.idnes.cz/ministerstvo-obrany-bylo-hnizdem-mafie-fcb-/domaci.asp?c=A080814_220449_domaci_dp

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-rozhoduji-o-tluste-care-za-privatizacnimi-zlociny-pli-/domaci.asp?c=A081111_085833_domaci_pje

kuku 12.12.2008 14:33

Re: Anebo nechat komunisty se odkopat

komunisté jsou škaredí,bakaní,ee...........ale rozhodně jesou idioti!k čemu vláda v zemi,kde se ničemu,kromě několika koryt,nevládne.....komunisté nikdy nepreferovali národní státy,ale nadnárodní celky-viz světová revoluce...výhodnější je mít významné postavení v eu než být ve vládě nějakého zbytku československa....a v evropě jsou dnes nejsilnější kom. stranou a s růstem celoevropské levice poroste i jejich moc......a dorost už tady je!!!

1888 12.12.2008 14:31

Re: Anebo nechat komunisty se odkopat

Nastesti jsou politici profesionalni smajchliri a ne hrdi skinove bojujici o jedinou pravdu vsehomira. Nejkrasnejsi na vsem je, ze to lidi vzdy nejak prezijou a nakonec zemrou doma v posteli ve vzpominkach jak za mlada radili.

janoryna 12.12.2008 14:28

Re: To myslíte toho Mitteranda, toho lháře, co navštívil

už za komunistů disidenty. tenhle nepřátelský krok vůči komunistům mu neodpustíme.

janoryna 12.12.2008 14:26

Re: Anebo nechat komunisty se odkopat - už

ukázali, že jsou proti lisabonu. co je na tom špatného ? pan prezident kamarádí s ruskem, to je snad dobře, aby si eurohujerové moc nevyskakovali.

1888 12.12.2008 14:25

Re: Anebo nechat komunisty se odkopat

Nastesti je tady spousta jinych zajemcu o vstup do Paroubkovy vlady.

Ypsilon 12.12.2008 14:24

Re: jestliže pravicová vláda

Nejsme ve při. Dávky by museli totiž být daleko vyšší, aby jim stačily na slušný život, takže krást budou někteří stejně. Jenže pokud dávky zrušíte, tak budou krást z hladu a prakticky všichni,  a vo to go

Tomáš 12.12.2008 14:22

Anebo nechat komunisty se odkopat

To, co mně vadí nejvíce, je to, že se KSČM příliš nehrne do vlády s ČSSD. Úplně nejlepší by bylo, kdyby hned první volební vítězství Paroubka bylo takové, že s nikým kromě KSČM by většinu dohromady nedal a musel je vzít do vlády. Která by jim dal ministerstva? ČSSD by mělo předsedu vlády, ministra zahraničí (Zaorálek), ministra práce a soc. věcí (Škromach), ministra financí (Sobotka), dále místní rozvoj si také nenechají vzít a teď si k tomu vemte: ministerstvo vnitra, obrany, spravedlnosti a školství. Je skoro nemožné nedat koaličnímu partnerovi ani jedno z těchto dalších čtyř. A kterékoliv z těchto dalších čtyř ministerstev nebo ministerstvo zahraničí by znamenalo dvě zásadní věci: komunisti by se odkopali v plné nahotě, začali by dělat kroky, ze kterých by čišela hrůza a lidi by se probudili. Vedle toho by se opakovala situace z historie: vedení KSČM, které si hraje na lidskou tvář by bylo smeteno zdola řadovými komunisty a měli bychom hned po jmenování vlády s komunistickými ministry v ulicich průvody nadšených penzistů s Leninem a srpem a kladivem a s nenávistnými výkřiky o odplatě a o věšení Klause, Topolánka a Havla na šibenici. Vyčůrení Filipové a Dolejšové by tu vlastní stranu neudrželi před spontánním nadšením z toho že tu zase máme Únor 48. Řadoví členové KSČM jsou dostatečně blbí na to, aby nepochopili, že na to nemají sílu, že se to nestalo. K tomu by ještě komunističtí ministři zvládli udělat děsivou ostudu v EU, v NATO a jánevímkde ještě, až by coby vládní činitelé vyhlašovali smrt USA a kapitalismu a až by jeli podporovat Irán, Severní Koreu, Kubu, Venezuelu, Rusko a jánevímkoho ještě. A vyděšená silně negativní reakce z USA, EU, NATO atd. by byla především pro ČSSD tak tvrdou ranou, že by se musela od KSČM distancovat, by z ní odpadli ti, kteří s KSČM souzní natolik, že by jim to nevadilo, no a po pár měsících by taková vláda padla a do předčasných voleb by to dovládla velká koalice nebo spíš úřednická vláda. V těch volbách by pak vyhrála ODS.

 

1888 12.12.2008 14:00

Re: Studie jsou naprd, když tu pravicová vláda nikdy od roku 1989 nebyla.

Studie jsou naprd, když tu pravicová vláda nikdy od roku 1989 nebyla.:

Autor: Honza42 IP: 212.158.158.xxx Datum: 12.12.2008 09:49

1) Pracovitý člověk se musí mít podstatně lépe než lenoch. 2) Kriminalita musí být trestána 3) Stát musí bý minimální - rozpočet a počet úředníků 4) Každý za své, sociální dávky jen těm nejpotřebnějším 5) Podnikatel, který maká od slunka do slunka a zajišťuje práci jiným, musí být ctěn nikoliv dehonestován. 6) Zásahy státu do trhu musí být až na pár vyjímek nepřípustné - to řeší z větší části i korupci. 7) Rozpočtové peníze a pravomoce dostat co nejníže - do obcí.

Základním problém pravičáka v této zemi je, jak volit ODS a přitom se z toho nepoblít do urny. Část z nich to řeší trucvolbou. Část již rezignovala a nechodí k volbám vůbec.

No, myslite to asi dobre, ale takovou zemi by jste tezko nasel. Kdyz budete mluvit s tamnim obcanem, asi se dozvite neco podobneho a mnoho dalsiho horsiho. Lide maji vsude miliony palcivych pocitu, kdyz hodnoti politiku. Nejsme skutecne zadna vyjimka. I v tech zemich zaslibenych je spousta brblalu zokovanych mistnimi politickymi pomery. Snadno nachazeji spousty konkretnich a racionalnich duvodu "jak je to vsechno spatne, jak je to vsechno svinstvo" a tak podobne. Take u nas jsem uz cetl tisice napadu, jak lze ucinit cistym zpusobem   radikalni obrat ve spolecnosti. Bohuzel se to jeste nikde na svete nepovedlo, nebo jsem o tom nikde neslysel. Takovy prirodni zazrak  by se prece neutajil.

vládík 12.12.2008 13:51

On CEP je smyslplný???

Ježíšikriste!

Radajan 12.12.2008 13:50

Re: Studie jsou naprd, když tu pravicová vláda nikdy od roku 1989 nebyla.

Po posledních volbách jsem dlouho hledal příspěvky Malého Astonka. Až nyní, kdy se mluví také o Paroubkovi jsem zachytil jeho odezvu. Inu je zatížen Paroubkem. Blahoslavení budiž duchem slabí.

R.J. 12.12.2008 13:50

Re: Studie jsou naprd, když tu pravicová vláda nikdy od roku 1989 nebyla.

Přidávám se.

1888 12.12.2008 13:38

Francouzi jsou zkratka uz takovi

Podobne jako mi v obecne rovine radi nadavaji na byrokraty, ale jeste radsi byrokracii vytvari pri kazde prilezitosti. Trpi zkratka vleklymi spolecenskymi ambivalencemi. Pod silnym revolucnim etosem rozmlatili Paris a podobne veci. Zvraty, generalni stavky patri k jejich spolecenskemu koloritu stejne jako dobre jidlo a vino. Julius Caesar ve svych Valkach galskych jejich predky licil uplne stejne. Rychle se vzbouri a rychle vse vysumi do ztracena. Pri tom to byl pro nej po Rimanech nejkulturnejsi narod. Kdyz uvidi krasnou studentku na barikadach tak curaji do kalhot a v lete se rozjedou hromadne na Rivieru a radi si uzivaji mestackych slasti. Vysvetlovat proc a kdy explodovali je vdecna zabava pro racionalni politology. Boze jak snadne je post takove veci vysvetlovat konkretnimi duvody. Vesmir je svoji podstatou chaoticky a poskytuje nam spoustu velmi zajimavych moznosti vysvetlovat proc padla v rulete osmicka. Zvlast velmi inteligentni lide posmivajici se lidovym poveram to miluji.