5.8.2020 | Svátek má KristiánDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Bouře ve sklenici PohankyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 22, poslední: 30.10.2006 19:42, přehled diskusí

Něco veselejšího :
Autor: bitaxe Datum: 30.10.2006 13:50

takhle Paroubek v úterý domu a jeho žena mu povídá "Ty Jirko ty vypadáš nějak ustaraně, pojď, dej si večeři, udělala jsem ti pohankovou kaši"

Pohanka je odepsaný:
Autor: StandaT Datum: 30.10.2006 13:07

Je mi úplně jedno, zda je Pohanka vydíraný ODS, Paroubkem, Kubicem, hráči, mafií, Mao klinikou či kýmkoliv jiným. Problém je, že JE VYDÍRATELNÝ.

Docela se mi líbí, jak se po Paroubkovi (Doležel) snaží Rath hrát psychiatrickou kartu. Takovou míru vledoprdelismu (co udělá Guru, musím při nejbližší příležitosti udělat také) lze vysvětlit jen kultem osobnosti. Takže otázka zní: má Ráth doma oltářík, nebo ne?

Je docela smutné:
Autor: jerry Datum: 30.10.2006 12:48

že i během státního svátku se místo o TGM mluvilo o jednom tlustém, zkorumpovaném slizounovi.

vysvětlení ?:
Autor:Datum: 30.10.2006 11:05

jediným vysvětlením současného chování Pohanky je jeho strach před Paroubkem a jeho lidmi, který je asi větší než strach z eventuálního policejního vyšetřování.

Pane je radost jak vše víte. Re: vysvětlení ?:
Autor: gerontusinza Datum: 30.10.2006 11:15

Co takhle něco naprosto opačného, tj lidská n.-a.-s.-r.-a.-n.-o.-s,.t na toho, kdo mě hází kvůli kecům totálního blba přes palubu. Jinak jako poslanec se fakticky (nejen de facto) nemá čeho bát. To vám nedošlo, nebo vám to dochází jen u lidí s modrým mozkem?

Re: Pane je radost jak vše víte. Re: vysvětlení ?:
Autor: třitečky Datum: 30.10.2006 13:22

Jako poslanec se nemusí bát - díky imunitě - Kubiceho a Langra. Ostatních se bát může.

Takže imunita...hm... takže... Pane Paroubku! Dokažte to nebo odstupte! Pane Rathe! Dokažte to nebo odstupte! ;-D To jste myslel? Netušil jsem, že kopete za ODS. 8-o Sice pozdě, ale i to se počítá. Jeden popletený levičák nachází cestu zpět. Vítej, ztracený bratře.V

Re: Re: Pane je radost jak vše víte. Re: vysvětlení ?:
Autor: klik Datum: 30.10.2006 13:35

R^:-D

Nedorozumění - a co?:
Autor: Ivanhoe Datum: 30.10.2006 10:41

Moc se mi líbil soudruhovo pa-Roubkovo komentář k pohankitidě: "Bylo to nedorozumění.! - "Jaké nedorozumění?" - "Nedorozumění." Tečka, odchod; rozhovor do TV skončil.

Hm... a když to tedy bylo nedorozumění, tak to tedy nebyla dlouhodobě (možná už z dob soudruhoGrossích na MV?) plánovaná podvratná akce některých složek policie pod velením p. Kubiceho na politickou objednávku ODS? A jestliže nebyla a někdo (s. p-R.) předtím do TV kamer a mikrofonů  a tedy celému národu do očí tvrdil že ano, a teď zjistil, že ne, že to bylo jen nedorozumění, že se tedy ten někdo jmenovaným podvratným složkám a jejich odporným chlebodárcům omluví? Taky do TV?

Vsadím milion, že ne! Kolik jsem vyhrál? Že nic... ? Že všichni vsadili na stejný výsledek... ?;-(

P.S. Slyšeli jste soudruha p-R. v prvním povolebním rozhovoru? To byla změna! Ta slušnost, ta pokora... Nad hlavou mu poblikávala svatozář, a chvílema, lidi nelžu vám!, chvílema mu i mizela bradavice!

Bavič Jirka Paroubků:
Autor: FS Datum: 30.10.2006 10:26

Nejvíce mne ihned po těchto posledních volbách pobavila zpráva, že ODS chce zaslat děkovný dopis Jiřímu Paroubkovi. Důvod? Není třeba vysvětlovat. Jasné je, že se Jirka zasadil velkou měrou o výsledek voleb. Nezbývá než doufat, že budou do půl roku předčasné volby a že Jiří to do té doby v čele socanů ustojí. Páru na to má. Kopat okolo sebe umí jaksepatří.

Teď mě tak napadá, že by se měly opět dělat demonstrace. Takové jak byly za odstoupení Jiřího Paroubka. Akorát, že by měly být na Jirkovu podporu. My si ho totiž teď musíme hýčkat kluka jednoho bradavičnýho. Díky za každý jeho podrážděný projev. Stačí do něj vždycky jenom trochu rýpnout a už to fičí. A ta jeho pevná ruka ve straně! Skoro jako Bratrstvo kočičí pracky. Jirka - Bohouš, Dlouhé Bidlo - Sobotka a prase Štětináč? Škromach hadra.  Spojení absolutně dokonalé. Bohouši vydrž!!!

Co bude po volbách? Jirka to už nakonec s 23% neustojí a půjde místo předsedování dělat po vesnických hospodách DoubleGeorgeShow. Půjdu se na něj zcela jistě podívat.

Komunisti se svými 14% na tom budou stejně, KDU zvýší na svých solidních 9%, Zelení povyskočí na 18% a jediná pravicová strana se poprvé těsně dotkne 40% hranice. Klaus se začne mít rád s Bursíkem a na 4 roky bude vymalováno. Než se zase objeví nějakej, tentokrát pravicovej Bohouš. Jó jó, ten život to mele pořád dokola.

Re: Bavič Jirka Paroubků:
Autor: jirka.s. Datum: 30.10.2006 17:53

Že Vy jste si, "FS", podplatil Jarouška a spol.? 17.53 a pod Vámi ještě nikdo!

Re: Re: Bavič Jirka Paroubků:
Autor: FS Datum: 30.10.2006 19:42

Dokonce ani v 19:35 "jirko.s.".  Oni si asi všichni potenciální "podemňáci" spočítali mezi řádky, že ta vize nového parlamentu dělá dohromady 104% no a to přece přebíjí stovku. Takže už vlastně ani nemá cenu o něčem diskutovat, jak by řekl od starýho Paroubka syn Jirka.

Paroubkova historická šance:
Autor: milkom Datum: 30.10.2006 10:13

Paroubek mohl prokázat charakterní postoj k šibalovi Pohankovi - předvedl pouze svoji pravou tvář, vypustil spršku lží a dezinformací. Jediný pravdivý signál, který vyslal je  "Chci moc za jakoukoliv cenu".

Jedinému Paroubkovi vyhovuje protahovat současnou patovou situaci.:
Autor: třitečky Datum: 30.10.2006 9:11

Paroubek jenom potřeboval vyvolat bordel, aby opět mohl kalit vodu, podávat trestní oznámení a na někoho svalovat vinu.

Jakmile skončí pat, skončí Paroubkova role destruktora. Jinou roli hrát neumí.

Je cosi shnilého:
Autor: Jaryna Datum: 30.10.2006 8:38

v Pohankově a Paroubkově chování....Však ono to vyplave na povrch a budeme se divit, jaké hady jsme si hřáli na prsou.....

Re: Je cosi shnilého:
Autor: I-Worm Datum: 30.10.2006 9:35

to je právě to: budeme se divit...

Re: Je cosi shnilého:
Autor: jirka.s. Datum: 30.10.2006 17:54

Moje prsa do toho netahej.

Re: V ČSSD není zcela jistě sám jediný,:
Autor: deda Datum: 30.10.2006 6:50

V ČSSD se totiž většina řídili heslem: "Pojďme v jednom šiku, vydrancovat republiku!"A soudruh Paroubek, ten mi připomíná Jozéfka Melhóbu, který nás kdysi dávno, bavíval v rozhlasu. Pokud tato chasa bude nadále vládnout, potěš nás Pán Bůh!!!

Bouře ve sklenici Pohankyzpět na článek:
Autor: jarda Datum: 30.10.2006 6:40

Na mě to spíše dělá dojem, že paroubek s pohankou nás všechny po celé ty dny tahali za nos aby média mohla spekulovat o věcech které nejsou než o něčem konkrétním.Myslím že se jím to dokonale podařilo.

Proč se ti s máslem (chtěl jsem napsat se s*ačkou) na hlavě cpou do politiky?:
Autor: Netřeba Datum: 30.10.2006 6:33

Copak si opravdu myslí, že ten hnůj nevyplave?

Re: Proč se ti s máslem (chtěl jsem napsat se s*ačkou) na hlavě cpou do politiky?:
Autor: I-Worm Datum: 30.10.2006 9:36

protože by se jinak neuživili

Vědí, že volby projedou...:
Autor: LV Datum: 30.10.2006 6:20

Celé to dělá jednoznačný dojem: Pohanka má dost másla na hlavě, ale kdo v ČSSD ne? Takže, soudruzi, co jsme si, to jsme si, hlavně zpět do houfu, abychom tu "naši" stovku uhájili!

Paroubek je (konečně) v zoufalé situaci, teče mu nejen do bot, ale i za krk, a tak se řídí okřídleným: "padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina"!

Pevně doufám, že to už jsou poslední křeče a že brzy, v předčasných volbách, bude konfrontační styl politiky s agresivní ochranou šibalů smeten!!

V ČSSD není zcela jistě sám jediný:
Autor: JC Datum: 30.10.2006 0:32

kdo si nepřeje volby. Diktátorskými metodami současného vedení+průšvihy finančního charakteru lidem  zrovna neimponují, takže by moc mandátů bezpochyby nezískali. Navíc už nemůžou rozdávat milodary ze společné kasy (pastelkovného, statisíce porodného a pod. ) Proto  na nějaké morální aspekty a veřejné mínění zvysoka kašlou a zuby-nehty se snaží zachovat status quo.

Kde jsou ta Paroubkova ramena  "Ať přijdou s výzvou - JÁ ji přijmu!!! "? S výzvou přišli,  ale ramena už jaski poklesla....