27.2.2021 | Svátek má Alexandr


Diskuse k článku

POLITIKA: Bémovo a Janouškovo sakrblé

Uplynulý týden nebyl pro bývalého primátora Prahy Pavla Béma a lobbistu Romana Janouška tím úplně nejšťastnějším. Odposlechy jejich hovorů z roku 2007 přitom jen dokládají to, o čem se celou dobu nejen v hlavním městě vědělo, ale nedalo se to nijak dokázat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 2.4.2012 15:28

Re: Zveřejnění odposlechů soukromých hovorů

přesně tak, estébácký princip. A pokud si k tomu novináři vytvářejí svůj vlastní tendenční výklad, aniž by si ověřili skutečný stav věcí, zaměňují jména osob, dávají do souvislosti věci, které žádnou souvislost nemají, úporně se snaží do toho namočit Klause - pak je jasné, že to svinstvo je někým pácháno vědomě a účelově.

J. Veselý 2.4.2012 13:38

HM

No pokud by hovory  byly čisté, netřeba se bát zveřejenění. Takže pokud to takhle vyzní = jsou to zločinci a mafiáni. Ano, možná je to podle vzoru STB, ale proboha neřešne podle jakého vzoru, řešne dopa na stát a ten je jasný - rozkrádájí co mohou a měli by viset.

J. Boleslav 2.4.2012 13:23

Na odposleších Béma

s Janouškem je z mého pohledu nejzajímavější jejich doba vzniku. Proč byly na světlo světa vytaženy až po 5 letech? Smysl jejich zveřejnění je jasný - uškodit ODS. Proto bych za jejich zveřejněním nejspíš hledal buď Kalouska nebo Bártu.

J. Havelka 2.4.2012 10:55

Zveřejnění odposlechů soukromých hovorů

je hrozné svinstvo a poškodí každého bez ohledu na obsah hovoru. Když je součástí vyšetřování a je v tomto případě pořízen, má být použit na konkrétní kauzu. Pokud neobsahuje žádná důležitá fakta, má být smazán. Použití odposlechů po řadě let, když se to někomu nebo proti někomu hodí je estébácký princip.

F. Doušek 2.4.2012 9:39

Odposlechy jsou vždy obžalobou nějaké éry.

V minulosti unikly odposlechy z let 2002-2003, obžalobou tehdejší vládní garnitury se však nestaly, neb byly zameteny pod koberec.

Co připomenout pro komplexní vyváženost i je?

P.S. Co je pravdy na tom, že plátek Euro tak nějak ostudně "pomotal" zveřejněný odposlech Janouška s příslušníkem BIS?