Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Babiš odrovnal sám sebe, volby nevyhraj

Jako prezident by Andrej Babiš ani nejmenoval Tomia Okamuru předsedou vlády a to z jednoho prostého důvodu, že SPD podle něj nikdy nedosáhne takového volebního výsledku, aby vyhrála sněmovní volby a mohla sestavovat vládu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

Autor článku, jako další havloidní slouhové, vlastně oslavuje špiónovskou a komunistickou minulost bývalého generála Gumy. Což asi může,podle nich, naznačit, že přece jen na tom tzv. komunismu něco vábí? Když tedy teď tak vyzdvihují komunistického lampasáka.

Jeden kandidát je za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Pravda a láska vybrala bez dvou za dvacet? Nebo na rozkaz a pokyn zpoza Velké louže? Fuj...lokajové.

0 0
možnosti
MH

Babiše by mohla podpořit KSČM stejně jako mu podporovala vládu; jenže když se jí tak trapně včera zřekl...

0 0
možnosti
DL

Moje tchyne by vam rekla: "Pocitej vdolecky, az pujdes ze svatby", Ziglere. Ledaze byste mel kristalovou kouli.

0 0
možnosti

P67e83t14r 90Č75e36c33h

26. 1. 2023 9:27

Tady dělá Babiš zcela zásadní chybu a stále ji opakuje. Není schopen si uvědomit, že ANO 2011 samo v našich dnešních podmínkách ničeho nedosáhne, zejména nedosáhne naplnění svého programu, byť tento je docela dobrý. Pokud chce Babiš skutečně dosáhnout změny, musí to být změna zásadní. Toho však v dnešní zcela rozbité společnosti lze dosáhnout jen v případě existence ústavní většiny v parlamentu. Té však v dnešním systému lze dosáhnout jen jedním možným způsobem. Konkrétně utvořením předvolební koalice všech občanských hnutí s výjimkou STAN. Všech, to znamená ANO 2011, SPD, Přísahy a Trikolóry. Smysluplných změn je možno dosáhnout jen spojováním občanských hnutí a ne jejich stavěním proti sobě. A přesně to Babiš dělá. Tragicky se mýlí! Podle mne vůbec neměl kandidovat na funkci prezidenta republiky a měl se soustředit na získání zmíněné ústavní většiny v příštích a nebo mimořádných volbách. Utvořit zmíněnou koalici občanských hnutí a deklarovat zejména přepracování ústavy, zásadní změnu volebního zákona a zejména uzákonění obecného referenda jako zcela demokratického nástroje k získání a naplňování vůle občanů. Toto všechno by totiž okamžitě naplnilo všechny body programu ANO 2011.

0 0
možnosti

Pravda pravdoucí, jenže to by v čele ANO nesměl být takový sebestředný člověk jako je Babiš.

0 0
možnosti
KK

Když levicová verbež dokázala zfalšovat a ukrást presidentské volby v Americe, tak to dokáže i u nás. Lampasák Pavel to má v kapse. Rv

0 0
možnosti
JG

J68. 33G21a89n68a14u65r

26. 1. 2023 9:23

Babiš a jeho levicová verbež prohraje!Doufejmež.....:-)

0 0
možnosti
JG

J30. 79G40a55n31a41u64r

26. 1. 2023 9:12

Já se neobávám...:-)

0 0
možnosti
Foto

To mi je chytrost! Akorát je všeobecně známá. O to, ale vůbec nejde, jde o to, že česká společnost po 33 letech nedokázala vygenerovat prezidenta bez komunistické minulosti.

0 0
možnosti

Problém hledejte v nás voličích, to že z nabídky nejsme schopni si vybrat nekomunistů možná vypovídá že nám nevadí slušný bývalí komunista.

Možná je to naposledy kdy nějaký komunista byl zvolen jako prezident.

0 0
možnosti
RM

autorovi už regulérně hrabe -- zřejmě usíná s myšlenkami na Babiše, v noci se mu zdá o Babišovi, a ráno už o něm píše a píše... jiné vysvětlení mě opravdu nenapadá.

0 0
možnosti
Foto

Někdo myslí na ženské, někdo na prachy, někdo na Babiše.

0 0
možnosti
LH

Vážím si lidí,kteří to s 2.kolem prasedinských voleb mají podobně jako já: nejdu, nebo jen s velkou bolestí.

0 0
možnosti

S bolestí že mám možnost volit mezi lží a slušností.

0 0
možnosti
KA

K43r55e98i97d94l 47A20.

26. 1. 2023 8:10

No tak Babiš byl vždycky pro EU a NATO, jestli z toho Ziegler dělá nějakou novinku, tak zřejmě uvěřil antibabišovské propagandě.

0 0
možnosti
PK

........která o tom nenapsala ani slovo, protože každý přemýšlející člověk ví, že Babiš potřebuje penízky a ty sežene jeddině na Západě. K.A. opět kecá !

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz