3.10.2022 | Svátek má Bohumil


Diskuse k článku

POLITIKA: Babiš, nebo Bartoš?

Václav Klaus poskytl rozhovor pro MF DNES. V něm kritizuje ČPS - piráty – jako stranu extrémně levicovou. A klade otázku – je lepší Babiš, nebo Bartoš?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pankovic 14.4.2021 12:14

No prave. Kdezto Bartos je vylepsena verze Kmotr 3.0 Turbo :-)

...takze jiste najdou spolecnou rec, Zmrzlinari;-D;-D;-D

J. Basler 14.4.2021 3:29

Po osmdesátce už asi nic není jisté a nemyslím to špatně... A co je důležitější, že fakt opravdu skoro nikdo si nedokáže říct: stačilo, jdu od toho, přestanu jim do toho kecat / házet vidle, najděte si někoho mladšího. Před 100, 150 lety říkali padesátiletému "ctihodný kmete".

Nechme už p. Klause být, udělal toho dost, hodně lidí potěšil i nazlobil... Soustřeďme se na mladší, pro VK už jen IVK a glosovat. :-)

Jo a knihy - globální oteplování, ekonomická transformace, covid. Co třeba jaderná energie, elektroauta, BLM a pod.?

P. Chládek 14.4.2021 8:12

...cokoliv, hlavně ať už jde VK i s IVK do .... a sním celá ta generace pokřivená dlouhými léty života v bolševické éře.

P. Lenc 14.4.2021 8:32

A copak vás rovná?EU?

M. Moravcová 14.4.2021 8:39

Máte generační problém? Odstranit všechny 50+? I vy budete stárnout a budete nechtěný a překážející, aplaudující eurobolševické éře.

P. Dvořák 14.4.2021 9:00

Tak to má být!

Dříve modré, dnes zase zeleno-hnědé košile, dříve na Strahov cvičit spartakiádu a dnes kousek odtud žvanit na Letné, zářivé úsměvy (nebo jásavá práce) tehdy a moudra z buznofakult dnes, socialistické plánování oproti dnešní bezradnosti . . . no však ono se to nějak nebolševicky srovná.

Vlastně už začíná. Cenzura tehdy i dnes, tedy . . . jen mi jaksi tehdejší cenzura připadá nějak srandovní nebo co. Tehdejší funkcionáři, co si nakradli a nechali odvézt lepenku na střechu chaty oproti dnešním miliardářům s konty na Kajmanech nebo žijících v Monaku. Mráz diktátu z Moskvy a mráz demokracie z brusele. Pomoc Africe tehdy oproti klekání si dnes. Tehdy pár studentů tmavé pleti na našich vojenských školách, dnes armáda barevných hrdlořezů valící se do Evropy . . . .

Z takového rovnání čehosi prý pokřiveného, je mně dost na poblití.

M. Moravcová 14.4.2021 9:59

R^R^R^