30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Diskuse k článku

POLITIKA: Babiš by měl sedět!

Humbuk kolem (ne)vydání zprošťujícího rozhodnutí státního zástupce ve věci Čapí hnízdo vedl většinu opozičních politických stran k „zásadním prohlášením“. Ivan Bartoš se diví, že je ještě Andrej Babiš na svobodě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 4.9.2019 21:08

V kauze Babiše není rozhodnuto, řekl Zeman

Mentální procesy Šarocha mě nezajímají, v kauze Babiše není rozhodnuto, řekl Zeman

http://jdem.cz/fe49n8

M. Vondráček 4.9.2019 16:44

Babiš by měl sedět ?

To si nejsem jistý, ale nejspíš ano. Ale určitě by s tím co má na hrbu , neměl sedět v čele vlády :-)

V. Čermák 4.9.2019 19:08

Re: Babiš by měl sedět ?

Musíte k volbám, pane Vondráčku....

V. Církva 4.9.2019 20:14

Re: Babiš by měl sedět ?

No možná máte i pravdu, pak ale zrušte vládu i sněmovnu, nejsou totiž (beztrestní) lidi. A nechte vládnout jen Piráty. Ti jsou totiž jediní správní. A budování komunismu, vlastně pardon neomarxismu, může začít.

F. Kusák 4.9.2019 16:20

Je mně líto,

že Ivan Bartoš je tak naivní (nechci použít jiný výraz), že si myslí, že když by se kauza dostala k soudu, pak jisto jistě skončí A. Babiš ve vězení. Jsem přesvědčen, že nakonec, z důvodů důkazní nouze, by byl stejně osvobozen. Pouze by byly utráceny státní peníze za zbytečné soudní výlohy, expertízy, svědecké výpovědi atd. atd. Možná, že právě toto bylo hlavním důvodem, proč se JUDr. Šaroch takto rozhodl.

Někomu tento cirkus náramně vyhovuje. Oslabuje totiž vládnoucí stranu a Babiše, a k tomu se hodí vše, od miliónu chvilek až po tanečky s audity. Scénář vidíme v Itálii, v Německu, a možná i tak dopadne Brexit. Účel světí prostředky.

F. Navrátil 4.9.2019 17:31

Re: Je mně líto,

Tento cirkus a oslabování premiéra nejvíce vyhovuje prezidentu Zemanovi, který si na jeho úkor usurpuje stále více pravomocí. Musí mít radost s činnosti demobloku i Milionu chvilek.

V. Církva 4.9.2019 20:15

Re: Je mně líto,

Na tom něco je.

P. Portwyn 4.9.2019 15:26

Piráti se věšeli na ráhno,

tedy v normálních dobách. Teď dělají soudce. Jak se ten svět mění... ;o)

F. Navrátil 4.9.2019 14:49

Přehlídka slepých uliček

Jestliže chce opozice Babiše porazit, nemůže se spoléhat na impotentní tanečky kolem Čapího hnízda, ale musí se soustředit na jeho porážku ve volbách! Bohužel současná garnitura opozičních politiků nemá schopnosti a vůli k tomu, aby představila reálný a volební program a zejména věrohodné lídry. Pokud nevyjde kauza Čapí hnízdo, budou se patrně spoléhat na pouliční kravály organizované nedostudovaným teologem Minářem z Milionu chvilek. Dnes jim to připadá jako príma nápad, ale časem to bude jen další kozí pšouknutí.

L. Novák 4.9.2019 18:40

Re: Přehlídka slepých uliček

Nechte být... Milion chvilek správně pojmenuje to, o čem se ostatní v hlavním proudu (partaje v parlamentu) bojí mluvit nahlas...

P. Harabaska 4.9.2019 14:26

Nějak se mi vkrádá do podvědomí dojem

o podobnosti antipatií k hnutí ANO u nás a k AfD v Německu. Etablované strany bojíce se, že mohou odejít "od válu" budou používat stále stejné triky a postupy. Vždyť i v Německu vidíme krom pochybností o správném politickém zacílení nového hnutí snahy o kriminalizaci některých jeho představitelů. Když holt si člověk zvykne na spaní pod peřinou, nechce se mu přikrývat se jenom dekou.

L. Novák 4.9.2019 13:53

7 otázek a odpovědí kauzy Čapí hnízdo

7 otázek a odpovědí kauzy Čapí hnízdo: s jakými důkazy policie pracovala, překvapil Šaroch a kdo je na tahu?

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/andrej-babis-kauza-capi-hnizdo-saroch-zastaveni-stihani_1909030600_tec

J. Kovalský 4.9.2019 13:23

Kolik by jich mělo bručet zaslouženěji?

Dvojí metr je v Čechistánu norma. Za stejný tunel má bručet Rath a Vondra nic. Kolik několikanásobně větších tunelů (OpenCard-800 000 000 Kč, Zelená Praha-250 000 000 Kč, Bezdrátová Praha-390 000 000 Kč) neleží Kalouskovu Demagogickému Bloku v žaludku? Proč asi?

V. Církva 4.9.2019 20:17

Re: Kolik by jich mělo bručet zaslouženěji?

No právě. Že je ten konec demokracie až teď za Babiše, a předtím to bylo všechno Demokratické jako Blok.

J. Ráž 4.9.2019 13:14

Tak zvaná opozice

si nechce připustit, že Babiše může porazit jen tím, že představí program, který zaujme voliče tak, že jim dají hlas. Program "Antibabiš" je už naprosto bez šťávy a nikoho, mimo "chvilkových milionářů", pár umělců a profesionálních kverulantů, nikoho nezajímá. Pokračování v tomto marném boji stehně ubohými zbraněmi, jen zvedá Babišovi popularitu. Když už jim to konečně dojde?

PS. Opozice, která jen štěká a není schopna kousat, to jest bojovat s vládou programem a konkrétními návrhy na změny není opozicí. Proto to "tak zvaná opozice".

L. Novák 4.9.2019 12:26

Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Jak jinak, že? Teď by ještě mohl napsat, že Babiš nikdy agentem StB nebyl, protože mu to u slovenského soudu dosvědčili dva kámoši StBáci... :-P

Pro blba "toš" Čermáka 376 a podobné znalce jenom stručně dodám, že ten soudní "očišťující" rozsudek byl Ústavním soudem SR zrušen a není naděje, že by se Babiš dokázal ze své aktivní spolupráce s StB vysoudit, protože jeho bývalí kámoši zaměstnaní u StB už k soudu jako důvěryhodní svědci nemohou být připuštěni. Babiš je z nich nejúspěšnější. Lží a podfuky to dotáhl na Premiéra, protože rozsáhlá síť StB je stále aktivní a má své zájmy... Nedávno tady putoval seznam agenturních StBáků na vedoucích pozicích Agrofertu...

H. Kotaz 4.9.2019 12:36

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Putovat by zde měl seznam pracovníků STB.

V. Novák 4.9.2019 12:48

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Vy jste zase něc nepochopil, že, příjmenovče?

U vás nic zvláštního, bohužel...

V. Kain 4.9.2019 12:55

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Těch lží a překrucování ze strany Babiše o Čapím hnízdě bylo tolik,že se v podstatě sám přiznal k sprostému šméčku.A když Bartoň říká,že kdyby Babiš nebyl v politice,že bychom o Čapím hnízdě nevěděli,tak by také měl říci,že kdyby Babiš nebyl v politice potažmo premiérem tak by si k těm 50 milionům ani nečuchl.

V. Novák 4.9.2019 12:59

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Poslyšte, netušíte, kdy těch 50 M Čapí hnízdo dostalo? A kdy se Babiš drhl do politiky?

Já jen, abyste nebyl za blba...

J. Ráž 4.9.2019 13:16

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Je zajímavé, jak se k tématu vyjadřují lidé, kteří o něm nic nevědí a jen ze sebe dělají blbce.

V. Čermák 4.9.2019 13:23

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Nač ty vulgarity, Pane LNováku. Myslím, že schopný Babiš se vysoudit dokáže snadno. Mimochodem, naznačte, JAK se projevovala ta jeho Aktivní spolupráce, svedete to? Mně osobně a taky Většině normálních lidí Minulost, navíc křečovitě omílaná těmi hloupými, Nezajímá. Mně zajímá, co je dnes a co bude zítra. A taky, je-li Premiér Konečně někdo velmi Schopný, Pracovitý, který má Výsledky. Toš tak, snaživý Zuříku...

L. Novák 4.9.2019 13:38

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Až se vysoudí, dej vědět, blb-toš-i! :-)

Bohatou dokumentaci činnosti agenta Babiše - Bureše si můžeš prohlédnout ve slovenském ÚPN, ale budeš si na to muset vzít nejmíň měsíc volna a ubytování v místě... :-P

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/85037/andrej-babis-byl-tajnym-spolupracovnikem-stb-vedome-rika-slovensky-badatel-sivos.html

R. Langer 4.9.2019 15:27

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

A co kartářky, ty se k tomu už také vyjádřily?

L. Novák 4.9.2019 18:46

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Zeptej se jich. Já k nim nechodím... :-P

Pro mě jsou rozhodující listinné důkazy a posudky expertů, kteří je studovali do nejmenších podrobností a nejširších souvislostí. Takže Babišovi není nic platné, že jeho smlouva s StB byla StBáky včas skartována... protože jeho svazek s StB vyplývá z mnoha dalších dokumentů a způsobu, jakým pro StB Babiš pracoval. A to samozřejmě kartářky, k nimž chodíš, vědět nemohou. Tedy ... pokud taky nepracovaly za totality pro StB, což se vyloučit nedá... ;-)

J. Kovalský 4.9.2019 13:31

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Milý Nováku, o jakou aktivní činnost šlo? Před rokem 1989 (v době, kdy jste si zjevně ještě hrál v uhláku na horníka) musel každý, kdo cestoval do kapitalistické ciziny, podávat zprávu o své cestě zvláštnímu oddělení svého zaměstnavatele a tato zpráva putovala do StB. Babiš měl tu smůlu, že se do politiky zapojil pozdě. Kdyby se zapojil hned v roce 1989 byly by jeho složky StB na Sacherův příkaz zlikvidovány stejně hbitě jako složky vedoucích šíbrů tehdejšího OF a mnoha vedoucích představitelu současného Kalouskova Demagogického Bloku. Takže o jakou aktivní spolupráci to šlo?

L. Novák 4.9.2019 13:39

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Přečti si to! :-)

P. Harabaska 4.9.2019 14:28

Re: Bartoňův oslavný článek na agenta StB Bureše

Zajímavé v je této otázce spolupráce AB s STB stanovisko bývalého disidenta Jána Čarnogurského. Najděte si.

J. Malá 4.9.2019 11:56

...

Ten dredatej feťák má zřejmě nějaké důkazy pro svá tvrzení, které nepředložil. A to je trestné. Takže žalovatelné. A za mříží ho uvidím docela ráda. Snižuje se tím riziko pro dnešní mládež, že by si něco takového mohla vzít vzorem...

L. Novák 4.9.2019 12:37

Re: Malá Česká Č.

Jasně! Je lepší mít blbé dětičky se správným účesem, než dreďáka s IQ a vzděláním výrazně převyšujícím průměr... :-P