Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Babiš a stockholmsky syndrom

Oběti únosů bývají svými vězniteli týrány a ponižovány. Tím je nalomena jejich vůle a stačí, aby terorista začal být trochu vlídnější a oběť si snadno nakloní, často k němu pocítí až vděčnost a lásku. Tomu se říká stockholmský syndrom.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LP

9. 2. 2019 20:38
Bábek

kam chodíte na ty hoaxy? Neměl jste se podepisovat, teď je vidět, za koho kopete.

0 0
možnosti
MH

M. Hartmann

6. 2. 2019 21:56
Pěkně hloupý článek, pane autore.

Obdivuji tu vaši nekonečnou neomalenost! Existuje podle vás vůbec něco, co udělal dobře? Mám pocit, že vytouženým cílem vaším a vám podobných je zakázat mu dýchat! Že?

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

6. 2. 2019 23:07
Re: Existuje podle vás vůbec něco, co udělal dobře?

Ne! Starý komouš a agent StB, dotační podvodník a psychopat nemá na vládní pozici co dělat.

0 0
možnosti
ZF

Z. Frys

6. 2. 2019 19:08
Vypadá to,

že občanstvo je rozděleno (pro jednoduchost) na dva tábory:

A) Socialisty všech barev (socany, komouše, fašouny, nácky atd.), vyznávající současnou regulatorně-korporátní verzi socialismu. Touží po "Vůdci", v tomto případě představovaném slovenskou reinkarnací Benita Mussoliniho, který maká, vše zařídí a hlavně udělá pořádek. Vše ve státě. Nic proti státu. Nic mimo stát. Takže vše zaevidujem, zregulujem, přerozdělíme. Pracovně jim říkám "Svědkové Burešovi".

B) Individualisty, kteří po státu nic nechtějí, maximálně jen to, aby je stát nechal na pokoji a nesral se jim do života. Nepotřebují státní podporu v ničem, o svůj život se dovedou postarat sami i bez státní intervence. Pracovně jim říkám " pravičáci".

Je zřejmé, že se tyto dvě skupiny téměř v ničem neshodnou. Proto navrhuji, abychom stát rozdělili na státy dva, operující na jednom území. Stát A bude poskytovat svým občanům služby jako současný stát, tedy za platby sociální, zdravotní daně a dalších daní bude organizovat zdravotnictví, důchody, školství a vše ostatní jako organizuje dostud. Stát B nebude svým občanům postkytovat služby žádné, vyjma těch, které si občan vyžádá a zaplatí (za tržní ceny, samozřejmě). Vzdělání, zdravotní péče, důchodové zajištění, uzívání dopravní infrastruktury atd., vše na co si človek jen pomyslí si bude muset koupit za tržní ceny. Občané státu A se nebudou vměšovat do života občanům státu B a naopak. Domnívám se, že to je férové řešení, a přísahám, že potom mi bude estébák jako premiér státu A naprosto šumafuk, neb budu občanem státu B.

0 0
možnosti
VK

6. 2. 2019 19:20
Re: Vypadá to,

Dopadlo by to tak,asi jako před 89 u nás a za hranicemi třeba do Rakouska.Další dějství by byl útěk schopných ze státu A do státu B.A poslední dějství by bylo stavění ochrany hranice nějakou zdí před narušiteli pocházející ze státu B.

0 0
možnosti
ZR

6. 2. 2019 19:06
Připomenu, co už tady bylo zmíněno

jinými, nějak to zapadá.

Podnikatelské odbory!!!

Něco jako dělničtí kapitalisté a rentiéři. Taková blbost !

Měli by zasedat v tzv. tripartitě. Ušetřili bychom jednu z jednajících stran.

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

6. 2. 2019 19:31

Ehm ... i podnikatelé mají společné zájmy a mohou se tedy sdružit v organizaci, která bude tyto zájmy chránit a prosazovat, tedy řekněme i v odborech. Co proti tomu máte?

0 0
možnosti

V. Čermák 376

6. 2. 2019 17:55
Babiš Maká, Bábek Tlachá

Mimochodem, co jsou to podnikatelské Odbory? V povědomí mám, že Odbory vždy hájí zájmy hodných zaměstnanců, proti zlým zaměstnavatelům, aby je nesedřeli z kůže a tak něco. Ale Podnikatelské odbory? Asi hájí zájmy hodných podnikatelů proti zlému státu, který po nich chce, aby řádně Platili Daně a tak něco....

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

6. 2. 2019 19:37

Nebo hodných zaměstnavatelů nechtícím být sedřeni z kůže proti zlým zaměstnancům, co chtějí socialisticky pracovat za kapitalistické prachy a mají na to taky své odbory ... :-)

0 0
možnosti
VN

6. 2. 2019 15:28

Pokud si Babiš odradil nějaké podnikatele a živnostníky, tak jenom ty, kteří podváděli a neplatili. Těm, kteří se chovali poctivě, narovnal podnikatelské prostředí a zbavil je nekalé, protože podvodné konkurence.

Čili Babiš pomáhá poctivým - a o ty ostatní ať se postarají jiné strany. Třeba ODS... A podnikatelské "odbory" pana Bábka.

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

6. 2. 2019 15:56
Re: Vítězslav Novák

Vy jste z Oddělení propagandy ANOfertu nebo jste ÚB? :-)

0 0
možnosti
FO

F. Ogáv

6. 2. 2019 14:45
řiťolezci

To jste se tady zase sešli Burešovi ři..lezci. Nevadí vám estébák, nevadí vám alkoholik. Ale ubožáku Šejno, protože platím nemalé odvody a také včas, jako vy ubožáku Šejno,není mi jedno co se s mými penězi děje. Není mi jedno že Burešovy podvodem získané firmy dostávají mnohem větší dotace,(na které vy ubožáku Šejno a i já přispíváme) než jsou jejich odváděné daně, není mi jedno že Bureš, jeho firmám, aby se zbavily nepříjemné konkurence, vytváří prostředí, které s demokracií nemá nic společného. Nevytvářejte zde vy a vám podobní (Vlček, Student, Kusák aj.) dojem, že živnostníci a podnikatelé se placení daní vyhýbají. Daně pro fungování státu jsou nutné, ale nejsou potřebné pro fungování Agrofertu, Genetu a jiných Burešových firem. Až budete čekat na operaci v nemocnici několik měsíců, je to proto, že Bureš s vašimi daněmi, ubožáku Šejno zachází tak, aby z nich měl prospěch on a ne vy, ubožák Šejna. V příštích volbách volte Bureše (ANO by mi ani nevadilo), však vám to vaši vnuci spočítají.

0 0
možnosti
JV

J. Vlček

6. 2. 2019 15:27
Re: řiťolezci

Pane Ogáve, bojujte za zrušení všech dotací a budeme na stejné straně barikády. Jinak se mějte na pozoru, aby to vaši vnuci nespočítali vám.

0 0
možnosti
PC

6. 2. 2019 14:14

Radomil Bábek? To si někdo dělá prdel? Babiše nekomentuji,, ale jako malý živnostník jsem přesvědčen, že kontrolní hlášení a nějaký typ evidence tržeb tu měl být zaveden od zacatku DPH.

0 0
možnosti
OS

6. 2. 2019 13:39
Źivnostníci nejsou kobliháři

Každý kdo jen trochu čuchnul k podnikání velice dobře pocítil jak se k nim socani a v posledních letech AB choval. Byli nazýváni podvodníky a zloději a úspěšně bral AB body od závistivých lidí, kteří nikdy nepřevzali za sebe svoji odpovědnost a byli a jsou odkázáni na milodary jim poskytované. Nemyslím si, že tito všichni řemeslníci a živnostníci skočí nalep největšímu lháři a podvodníkovi AB.

Pánové Šejno, Langere, Vlčku a pod. na vaše případné reakce nebudu reagovat, nestojíte mě za to.

0 0
možnosti
JV

J. Vlček

6. 2. 2019 14:03
Re: Źivnostníci nejsou kobliháři

Nápodobně, pane Schnable. Čímpak vás tak pan Babiš dopálil. Tím, že chce vnést pořádek do džungle zavedené minulými vládami? To ale sprosťák, co? Hlavně se ohánějte závistí druhých. Žádná závist, pouze nechuť k anarchii a smysl pro pořádek.

0 0
možnosti
VS

V. Student

6. 2. 2019 12:56
Potrefená husa.

To si Babiš za rámeček nedá, nutit podnikatele a živnostníky k placení daní! Ještě že tu odvahu má, vy bando jedna drzá. Tak si aspoň flusněte, no.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz