18.1.2021 | Svátek má Vladislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jéňa 10.3.2007 23:13

Již dost bylo komunistů

Vážený pane Beneši, i když s vámi vešem souhlasím, musím se však přiznat, že jsem se dostatečně poučil z následujících příspěvků rudých odpůrců aktivní obrany proti zlu. Na základě získaných poznatků jsem přistoupil k realizaci opatření v zabezpečení svého majetku. Podpořil mě v tom i názor místní galérky, které se nelíbila opatření, která jsem měl naplánována. Proto jsem zrušil objednávku na montáž bezpečnostního zařízení ve svém domě. Nechal jsem odstranit mříže na oknech a vyměnit bezpečnostní zámky za obyčejné. Moje rodina sice protestovala, ale já jsem všechna opatření svoji autoritou prosadil. O správnosti svého počínání jsem začal přesvědčovat naše sousedy a známé, ale musím přiznat, že tady jsem neuspěl, ba právě naopak. Sousedé a známí začali přesvědčovat moji ženu, že jsem vůl nebo blázen a ať mě vyžene z domu, nebo šoupne do blázince. Tak teď nevím kdo má pravdu. Chtěl bych od vás rudí odpůrci nyní poradit, mám se zařadit mezi voly, nebo raply. Mezi co se řadíte vy, poraďte, když soudruh Filip v nedělní debatě prozradil to co víme už dávno, že vůbec nejde o radary, ale o to, že se u nás objeví americká armáda, což naše komunisty nejvíc štve, co by zdárně konečně  dovršilo zbabranou Sametovou revoluci, protože ti komouši s námi stále mávají - jsou rozlezlí na všech frontách, škodí a škodí demokracii s heslem, čím hůře, tím lépe.  Zdejší diskuze mě v tom jen utvrzuje.         

Anna 8.3.2007 21:26

Vítězství máme jisté a proto vzhůru na imperialisté

pane Beneši, ráda čtu Vaše články. Je  patrné, že jste zacílil dobře, proto tolik  keců od přívrženců profláklého  Začmorálka.

lama 8.3.2007 23:58

Re: Vítězství máme jisté a proto vzhůru na imperialisté

;-( Celá ta protiradarová kampaň mi připadá jako naběhnutí si na KO a slouží po celou dobu jako klacek v rukou opozice a vytlučou z ní plusové body. Radary a "SS 20", ale i jiné jsme tu měli a to bylo několikanásobně větší nebezpečí pro celou Evropu a drželi jsme ústa a teď z toho mají i někteří koaliční pseudopolitici a opozice obrovskou příležitost jak  se zviditelnit a ohlupovat plebst. Přitom jde o jednu "mašinu" a možná 300 vojáků a ti největší "myslitelé a vlastenci" již mluví o TŘETÍ OKUPACI...!

balthasar 10.3.2007 1:41

Re: Re: Vítězství máme jisté a proto vzhůru na imperialisté

Tak jistě, nejjednodušší by bylo držet hubu dál, že :o)

asoka 8.3.2007 19:08

Jak úžasná podoba ... II

Kdo teď zpochybňuje vedoucí úlohu trhu, oprávněnost umístění základny atd. toho je opět pomocí všech mocenských prostředků nutno zničit a dehonestovat.

Měl jsem tento web docela rád, ale již delší dobu pozoruji že hlavně reflexe politických událostí pozbyla jakoukoliv známku nestranosti a objektivity.

Jestliže se tehdy říkalo těm netolerantním "soudruzi", tak těm dnešním říkám "soutrzi".

A Vy pane Beneši k soutrhům dozajista patříte ...

PetrH 8.3.2007 19:16

Re: Jak úžasná podoba ... II

Nevím, jaké má pan Beneš "mocenské prostředky". Ale vyslovit vlastní názor dle vás nesmí, chápete to, zdá se, jako teror. A kde jste proboha vyčetl, že názor nebo komentář má být nestranný? Vezměte si dějepis, ani po tisících letech se nevyhnete subjektivnímu hodnocení! Vy byste prostě chtěl, aby všichni psali po vašem, což pokládáte za nestranné a tolerantní, kdežto každý jiný názor je lumpárna. Takže, ač jsem nechtěl, se připojuji k poslední větě pana Beneše: Soudruzi, přestaňte už kecat !

S úctou Váš soutrh.

Evelýna 8.3.2007 20:43

Re: Re: Jak úžasná podoba ... II

 A Vy zase chcete, aby se psalo jen to, co vyhovuje Vám a zcela zřejmě také považujete jiný názor za lumpárnu.  ( tomto případě názor p.Beneše) Názor nebo komentář nemusí být nestranný, ale přístup k diskutujícím ze strany medíí  má být stejný. Bohužel to TV neumí, nebo nechce umět.

AeroKarel 8.3.2007 20:48

Re: Re: Re: Jak úžasná podoba ... II

A proč to píšete sem a ne do té televize. Zde se vyjevuje Beneš, Zaorálek, Vízek, Jelínek, Pehe .....A v komentářích každý, kdo umí do klábosnice ďobnout. Pláčete na špatném hrobě.

Ostatně, i v té TV se mimo skupin zcela marginálních vyteluje kdekdo.

Aronal Elmex 8.3.2007 22:12

Americky soudruhu agente

Jak vas tak ctu, budete spis Benesuv soublb!

AeroKarel 8.3.2007 22:23

Re: Americky soudruhu agente

A vy Zaorálkův?

Aronal Elmex 8.3.2007 22:28

Ruda hvezda

opet zari v Kadlickove kalendari.

Zkus zapojit vlastni mozek, jestli topo 17 letech jeste umis.

AeroKarel 8.3.2007 20:49

Re: Jak úžasná podoba ... II

Ráčíte vědět o nějakém případě ničení a dehonestace konkrétně?

Magor Milda, Dr.Sc. 9.3.2007 8:53

Re: Jak úžasná podoba ... II

Soudruh Ašoka, čili hakenkrajc, promluvil! Vedoucí úloha trhu má hodně společného s vedením dělnické třídy, ani trh, ani ta dělnická třída v tom nemá co hledat. Vedoucí úlohu má vždy fírer, ani nemusí mít kartáček pod svým krysím nosem.

S tou základnou to má společné pouze to, že na východ od nás se těmi fírery jenom hemží, takže je pravděpodobnost nějaké té propagační akce za světlé zítřky třeba korejského nebo íránského lidu dost vysoká.

Jak to bude v Rusku, lze těžko předpovídat, co vidíme v Hrozném a okolí nebudí zrovna důvěru k velikému tam se dubisku.

asoka 10.3.2007 21:40

Zdravím Vás deprivanti !

Vaše odpovědi mne nezklamaly. Můj trochu provokativní komentář k něčemu co se tváří jako názor, ale v podstatě to je od pana Beneše velice vyhraněný sprostospis otírající se o někoho s kým je možno diskutovat bez emocí o čemkoliv (pan Kohák). Prostě pan Beneš je stejný kdákal, který multiplikuje něčí názor, stejně tak jako tomu bylo za druné republiky, za protektorátu, po ůnoru 48 a po roce 68 atd. Dělá to prostě proto, že si myslí že toto je ta absolutní pravda, protože to přece kdákají všichni "naší" ....

Jestlipak jste si vážení všimli při tom Vašem kdákání že se od ledna dvakrát dost značně zhoupla burza. Bude to pokračovat a jestliže je Váš pocit jistoty s deklamovanou pravdou tak neotřesitelný, tak se radši věnujte péči o sve kapitálové investice aby jste se nemuseli naučit v brzké době zatápět v kamnech ....  

asoka 8.3.2007 19:05

Jak úžasná podoba ... I

Při čtení tohoto textu plného nenávisti a intolerance jsem si na chvíli myslel, že čtu něco jako "Zaprodanci a samozvanci" psané ve smradlavé hloubce a pachu normalizace. Označovat nálepkovat nositele odlišných názorů totiž naprosto odpovídá v té době používaným floskulím. Jen z v té době používaných "přisluhovačů imperializmu" se nyní stali "soudruzi".

Myslím, že právě Váš článek pěkně ilustruje jak to vlastně s tou demokracií v naší zemi je. Místo věcných argumentů - ostrakizace. Dogmatická, obtížně věcně prokazatelná fakta je nutné  bránit všemi prostředky.

Kdo tehdy zpochybňoval vedoucí úlohu KSČ byl nepřítel, kterého bylo nutno pomocí všech mocenských prostředků zničit a dehonestovat.

David Werner 8.3.2007 21:54

Re: Jak úžasná podoba ... I

Kdyz je to proti bolsevikum, jsou to nenavistne pamflety. Vase lzive nekvalifikovane blaboly musime snaset?

krtek 10.3.2007 13:46

Re: Jak úžasná podoba ... I

Vy za to nemůžete, že jste již záhy vypadl mamince z kočárku a přímo na hlavinku. Chudáčku, lituji Vás, ale víc pro Vás udělat nemohu a ani nechci !

F.Vízek 8.3.2007 19:02

Kde je chyba ?

Když si z textu pana Beneše odmyslím osobní invektivy a také rádobyvtipné  historizující  paralely, nenacházím  jedinou myšlenku, která by si zasloužila reakci.  Asi jsem málo pozorný, možná také rozumově nedostatečně vyvinutý ... Hledám chybu u sebe, jak se sluší a patří a autorovi nespílám ...

PetrH 8.3.2007 19:06

Re: Kde je chyba ?

Dobrý nápad, napište, až najdete!;-D

Sowfiw 8.3.2007 22:52

rozumově nedostatečně vyvinutý ...

To je snad jedina pravda co jsi sem za ta leta napsal ty bolsevickej hnuse.

krtek 10.3.2007 13:49

Re: Kde je chyba ?

Nebyl jsi s "asokou" v tom kočárku taky ? A taky bum na hlavičku ! Ach jo, jaká smůla. Ale zase by nebylo v chalupě tak veselo a zaprděno, žejo ?

Jan (ne ten od Cibulky) 8.3.2007 18:56

Zrovna ctu

na www.ihned.cz, ze Bush s Klausem nehodla ztracet cas. To rozcililo a urazilo i Vojtecha Filipa, ktery se svymi soudruhy klause zvolil do funkce. Je videt, ze Americanum nikdo z Ceska nestoji ani za par minut casu, i kdyz potrebuji upichnout svou zakladnu.

Jeste pro toho lhare, ktery pouziva nick Mard: US viza se na  let nevydavaji, pro drzitele ceskych pasu byla vydavana nejdriv jednoleta viza (jako razitko), pozdeji maximalne na 10 let (label). Je videt, ze plati, co modry soudruh, tot hulvat nebo lhar.

Jan (ne ten od Cibulky) 8.3.2007 18:57

Re: Zrovna ctu

ma byt: US viza se na  25 let nevydavaji...

Spravedlivy 8.3.2007 18:46

Kam smisela nesbolsewifowana czestina?

:-D:-D:-D

jarda O. 8.3.2007 18:32

ad: Jsem Slovan ty proamerické prase.

Řekl bych, že se nemáš čím chlubit, protože Slovanství je značka průměrné inteligence a neschopnosti se povznést nad sebe sama. Je to napůl instinkt a napůl nevědomost. Běda, přeroste-li v afektované vlastenčení. Od Slovanství k vlastenčení je krátká míle, asi jako z jedné hospody do druhé. ;-D

lada 8.3.2007 21:02

Re: ad: Jsem Slovan ty proamerické prase.

Něco podobného jsem četl v knize Mein Kampf. To jsi opsal, nebo to máš v sobě zažrané?

jarda O. 8.3.2007 23:02

Re: Re: ad: Jsem Slovan ty proamerické prase.

No, ne, jaká čest ...? dopisovat si s nefalšovaným znalcem Adolfa Hitlera a jeho díla?

Sokratés 8.3.2007 17:43

Pane Beneši,

nezdvíhá se Vám žaludek nad tím, jaká intelektuální chátra Vám tady tleská? S tímto běsnícím stádem neurvalých primitivů neštítících se urážek nejsprostějšího kalibru chcete "spasit" svět? Vy opravdu nevidíte tu morální žumpu,  která se za Vámi šikuje?

Kubeš 8.3.2007 18:01

Re: Pane Beneši,

Sokratési, píšeš tak, jako kdybys právě nějaké žumpy vylezl.

jirka.s. 8.3.2007 18:03

Re: Pane Beneši,

Á, Herakleita už jsme tu měli, teď přibyl další filosof. Zřejmě je to ten, co spad před lety pánům Šimkovi a Grosmanovi do kanálu a teprve teď vylezl!