Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Ivan

4. 1. 2009 22:21
Typický přisluhovač zainteresovaný na privatizační zlodějně.

Na rozdíl od přesného článku dr. Chýly je tento příspěvek na psu snůškou nesmyslů.

To, že někdo prohlásí nějaký spolek přikyvovačů za nezávislou komisi z ní nezávislou komisi neudělá. Stejně tak se připomínky obvykle nevypořádavají tak, "že my jsme si je přečetli a rozhodli, že jsou nepodstatné". Představu o osobním zdravotním účtu mám poněkud jinou. Každopádně si pod tím nepředstavuji stav roční účetní uzávěrky pojišťovny.

Dostupnost péče stanovená zákonem je asi tak reálná, jako uzákonění pěkného počasí. Důležité je, aby nebylo možné si na zdravotní péči připlatit a to pro nikoho. Co je dobré pro kmána, musí být dobré i pro pána. Zdravotnictví se špičkovou péčí pro pár platících pacientů je to nejhorší darebáctví, které si lze představit. Pokud na něco chybí peníze, musí se zajistit jinak, než tím, že si někdo "připlatí". A když je něčeho málo a nelze zajistit péči pro všechny, pak se losuje. Když si péči vylosuje bezdomovec, tak ji bude mít, i kdyby měl ministr, který nevylosoval, umřít.

Privatizace pojišťoven je rovna krádeži peněz pojištěnců, to je tak jasné, jako že jedna a jedna jsou dvě. To se okecat nedá. Proto se teď ministerstvo snaží, aby se na účtech pojišťoven nashromáždily miliardy a snaží se pacienty okrást pomocí poplatků. Cynicky přitom mluví o zlepšování zdravotní péče podle hesla "když ptáčka chytají, pěkně mu zpívají".

Asi to rektoři vysokých škol s těmi fakultními nemocnicemi nepochopili dobře, páni z Julínkova ministerstva ve spolupráci s propagandisty na psu je rádi poučí.

0 0
možnosti

zadus

6. 1. 2009 18:21
Re: Typický přisluhovač zainteresovaný na privatizační zlodějně.

Ivane,Ivane-zacházej opatrněji s tím co máš na krku-hodně to duní

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz