27.10.2021 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marta 26.9.2008 2:50

pane Jakle,

 naprosto s vaším článkem souhlasím. 

jožin 24.9.2008 23:43

PRO PANA JAKLA

Pane Jakle, jste úplně mimo normální myšlení! Zamyslete se nad sebou a zalezte někam do ...

Luboš 24.9.2008 15:00

pro p. Jasného

Jde o princip, v normální, nebanánové republice vládne strana A  a strana B je v opozici, aby ohlídala utrácení státních peněz, zákony, které jsou přijímány a všechyn ostatní nástroje vládnutí, jen v banánových  Čechách vládne strana B a strana A s ní má smlouvu, že se šábnou, vám se to líbí, proč si myslíte, že jsme se po deseti letech letech octli v tomto marasmu!!!!!!

Fišta 24.9.2008 11:48

Re: žeby taky skleróza?

Mládenci nedělejte ze sebe rohatá zvířata. Tím Klausovým projevem jste jen potvrdili to, co říká v článku Jakl. Nebo vy nechápete psaný text?

T 24.9.2008 10:33

nedivte se pane Jakle

Neff zkratka citi, kam se asi po volbach vladni kormidelko natoci. A tak je zas ta (hlavne klausovska) ODS fuj. Typizujici chovani intelektualu, historie je toho plna. U dotycneho jeste ve spojeni s medialnim egocentrismem - viz nechutne kolovratkove novinove i televizni propirani smrti sve vlastni dcery.

Pája 45 24.9.2008 0:57

Re: Re: Had Jakl

No po koupeli ve špinavé vodě, možná. 

Pája 45 24.9.2008 0:55

Re: MARIE

Milá "marie" ta ČSSD jasně vyhrála volby, proto Zeman sestavoval vládu. V čem tedy spočívala ta nestydatost z pohledu ČSSD? To že se Zeman vykašlal na US a KDU, bylo pro jejich nepřijatelné požadavky. Raději se dohodl s Klausem, který se stal předsedou Sněmovny, co je na tom nedemokratického. Mohli utvořit velkou koalici a vládnout spolu a bylo by to úplně stejné, jako tzv. "oposmlouva" (slovo, které vymysleli zhrzení novináři a Ruml s Luxem - ne Zeman a Klaus).

Pája 45 24.9.2008 0:37

Re: ZEMĚŽLUČ

"zeměžluč", buď tomu nerozumíte nebo jste jen demagog. Můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi velkou koalicí (zde ČSSD + ODS) a dohodou předsedů  uvedených stran, že vládu sestaví ČSSD, ODS jí neschválí vše (dohodli se o co by šlo), dále se dohodli, že předsedou Sněmovny bude Klaus. Tato dohoda umožnila vítězům voleb (ČSSD) sestavit menšinovou vládu. Co je na tom nedemokratického, kde je ta "zrada" na voličích (kterých? atp.). Takže kdo tady lže? 

Pája 45 24.9.2008 0:33

Re: MARIE

někde se ti stratila KSČM, a přečti si ústavu, .... prezident pověří předsedu vítězné strany sestavením vlády. Je 32,31 % víc nebo míň než  27,74? "marie". Pokud jseš slabší v matice, více získal Zeman, proto sestavoval vládu.  

Pája 45 24.9.2008 0:28

Re: DERIK

Nebylo to jinak, "deriku", třeba že občané měli již dost ptákostrany a nedali prednost populistickym žvástům Klause a chtěli změnu. Další lži jsou, když tvrdíte, cituji: "ČSSD vyhrála volby a mohla tak zahajit směrovani doleva". Co tím myslíte - např.: privatizaci bank, vstup ČR do NATO a EU? (to udělal Zeman ne Klaus), dále: "ODS nedostala dost hlasů a teď budeme muset splácet levicové dluhy". Ty dluhy nadělala právě ODS a to tím, že např.: neprivatizovala banky a peníze vybrané na důchody (neponechala na důchody) a utržené za privatizace (nepoužila k rozvoji průmyslu, obchodu a zemědělství, ale vrazila je do rozpočtu a dodnes se chlubí, jak měli vyrovnaný rozpočet).

Pája 45 24.9.2008 0:13

Re: KID psanec

"kide psanče", buď tomu nerozumíte nebo jste jen demagog. Můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi velkou koalicí (zde ČSSD + ODS) a dohodou předsedů  uvedených stran, že vládu sestaví ČSSD, ODS jí neschválí vše (dohodli se o co by šlo), dále se dohodli, že předsedou Sněmovny bude Klaus. Tato dohoda umožnila vítězům voleb (ČSSD) sestavit menšinovou vládu. Co je na tom nedemokratického, kde je ta "zrada" na voličích (kterých? atp.). Takže kdo tady lže? 

Pája 45 24.9.2008 0:10

Re: Komenský

"komenský", buď tomu nerozumíte nebo jste jen demagog. Můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi velkou koalicí (zde ČSSD + ODS) a dohodou předsedů  uvedených stran, že vládu sestaví ČSSD, ODS jí neschválí vše (dohodli se o co by šlo), dále se dohodli, že předsedou Sněmovny bude Klaus. Tato dohoda umožnila vítězům voleb (ČSSD) sestavit menšinovou vládu. Co je na tom nedemokratického, kde je ta "zrada" na voličích (kterých? atp.). Takže kdo tady lže? 

bovrti 23.9.2008 23:22

Re: ODS mobilizovala proti vsem ostatnim stranam, hlavne vsak proti.....

A měla pravdu. KDÚ jde s každým kdo vyhraje volby. Proto je také ve všech vládách. A asi si nevzpomínáte na požadavky US a KDÚ co se týče požadavků na posty ve vládě naprosto neodpovídající výsledkům voleb. Přestože jsem byl volič ODS, opoziční smlouvu jsem vzal s potěšením. Stále lepší Zeman než vláda ODS dirigovaná Rumlem a Luxem.

bovrti 23.9.2008 23:16

Re: Mam pocit, ze Aston byl a je jednim z nich

Ano, také jsem měl z toho radost, přestože to byl pro ODS neúspěch. Ale vzpomínám si na ty nehorázné požadavky Unie i KDÚ co se týče počtu postů ve vládě naprosto neodpovídající výsledkům voleb.

bovrti 23.9.2008 23:13

Re: Re: ODS a její představitelé včetně pana Jakla, by se měli omluvit občanům této země.

Přesně tak to je. Souhlas. Bohužel,nevíím jaká generace se účastní těchto diskuzí, ale je zřejmé, že je to buď mladá generace nebo již senilní, že si nepamatují na "totáčovou" dobu a RVHP. Vždyť u moci  jsou v EU hlavně "socani".

Tomáš Jasný 23.9.2008 23:10

Děsivý příklad toho jak hluboko klesla česká inteligence

Je až skoro neuvěřitelné, že inteligentní lidé, jakými bezesporu mnozí přispěvovatelé do NP jsou, by se mohli dohadovat a nadávat si kvůli tomu co nebo jak někdo řekl nebo napsal před nějakou dobou.  Před měsícem nebo před rokem možná, ale před deseti lety? To překračuje veškeré meze, jakými by se mohla měřit nejenom intelektuální úroveň, ale i mravní způsobilost těch, kteří se ať už jakýmkoliv způsobem dostali do čela národa a tvoří její elitu.   Podle jejich způsobu myšlení, spolu s myšlením dalších spřízněných  intelektuálů  se formulují další koncepce celé české inteligence, kterými by se za normálních podmínek mohl řídit i celý národ.  Bohužel se zdá, že  nežijeme v normálním světě a proto není divu, že i celý národ je zmaten a neví zdali má vůbec smysl někomu věřit. 

Snowy White 23.9.2008 22:48

Re: Dost bylo výmluv

Znáte to heslo: "Dokázali jsme, že to dokážeme" ;-D

valec 23.9.2008 22:38

Re: Pane Jakl zkusil jste to a dostal vyprask,

ano, odpornej jak Goering a prolhanej jak Goebbels

valec 23.9.2008 22:37

Re: Re: Lže hodně politiků i úředníků

jojo - a krome toho Jakl rika: oposmlouva nebyla podrazem na volicich, protoze volebni program ODS s ni kalkuloval, ani ta mobilizace s tim nebyla v rozporu atd. Takze co zda se byt cerne, je vlastne bile, a kdo si to nemysli, je jeste k tomu zabednenec, tedy dle L.J. O par mailu dole je na odkazu z parlamentni diskuse ukazano, jaka je to lez.

JJ 23.9.2008 22:33

Pane Jakl zkusil jste to a dostal vyprask,

doufam, ze tato Goeblsovstina u tohoto skonci a nebudeme ji slychat z ust dalsich poslusnych.Rv

I-Worm 23.9.2008 22:08

Neměl ten had bejt tenkrát

na čtyří, místo na tři?

I-Worm 23.9.2008 22:00

Re: Re: Nejvic me ale tesi, jak tenkrat Ruml s Luxem odtahl s prazdnou.

vždyť "ďábel má i moc tvařit se mile" - ba dokonce, za přislib duše, dokáže i člověka učinit cnostným...

I-Worm 23.9.2008 21:58

Re: Re: Re: pohlazení po duši

ale to snad dokázal už sám Jakl!

I-Worm 23.9.2008 21:55

Re: Lže hodně politiků i úředníků

hm,. mně se zdá, že skoro každej... Prostě a jednoduše, o peníze jde až v první řadě. Jemu. Kde jinde vzít takový koryto?

valec 23.9.2008 21:52

Lže hodně politiků i úředníků

ale málokdo to dělá takhle drze a odporně jako L. J.

I-Worm 23.9.2008 21:51

Re: Dost bylo výmluv

stejně? To snad ne - chovají se HŮŘ!

I-Worm 23.9.2008 21:50

žeby taky skleróza?

že by snad ten rok 98 byl taky před několika dny... Inu, dneska je možný šecko, neníliž pravda... (tož kurňa, neměl jsem napsat neníliš...?)

Luboš 23.9.2008 21:49

Dost bylo výmluv

Pro mne jsou už všechny výmluvy zbytečné, už jsem nad našimi politiky zlomil hůl, protože se chovají stejně jak komunističtí mocipáni. Stylem zvolte nás a my vám ukážeme, co je pro vás nejlepší, ikdyby jste na to měli pojít. Od oposmlouvy mám pocit, že jsem jen ten idiot, který má legalizovat něčí čachry. Proto k volbám nechodím- nemohl bych se na sebe dívat do zrcadla při holení. P.S. Pane Jakl, vy jistě užíváte elektrický holicí strojek a holíte se se zavřenýma... Že jo?

strejda pedro 23.9.2008 21:32

Re: Re: pohlazení po duši

nez vyustim z huby nadavku, ze je nekdo lhar, musim to dokazat ... vy jste dokazal pouze tolik, ze jste hulvat

I-Worm 23.9.2008 20:41

Re: Re: Blbce z lidí dělá Jakl

řwekl bych, že nemravnou sílu dal SZ Topolánek, lačný koryta. A podělaný z možnosti, že by Paroubek dostal šanci sestavit vládu. Tak podělaný, že dal koryto Kalouskovi, kterého jeho vlastní strana zavrhla!