Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLEMIKA: Oba kandidáti jsou zlem

Mezitím pozornosti unikal skutečný nepřítel, který na našem kontinentě bují dlouhá desetiletí-neomarxistická ideologie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KF

K98a60r50e42l 77F39i52l28i26p

20. 1. 2023 11:44

Autore, výborně napsáno-souhlas! Do budoucna se nemůžu ubránit pesimismu. Mladá generace masírována neomarxistickou ideologií od školky zřejmě smysluplnou opozici vůči dnešní neobolševické vládě nevytvoří. A to mě trápí nejvíc.

0 0
možnosti

Vlastně mu rozumím...

Čt, 19. 01. 2023, 21:31

Autor Vidlák a.a.

Štítky Babiš Prezidentské volby

Já vím, že se budu trochu opakovat, ale v zájmu nových čtenářů je to nutné. Já dám na osobní dojem. V dnešním světě mediálních lží, faulů, klamů a polopravd existuje podle mě jediná cesta, jak se nezbláznit. Pokud chci zjistit, jaký někdo doopravdy je, prostě se s ním musím setkat a mít možnost nerušeného soukromého rozhovoru. Už hodněkrát jsem se přesvědčil, že i krátké setkání dá jinou perspektivu a vždycky přinese nový úhel pohledu. Vždycky po takovém setkání vznikne článek, který se snaží zachytit to nejpozitivnější, co jsem si z rozhovoru odnesl. Ani tentokrát to nebude jinak.

Jak jsem vám avizoval, vše se podařilo a v tomto týdnu jsem se setkal s Andrejem Babišem, kandidátem na prezidenta, bývalým premiérem i ministrem financí, který v posledních deseti letech dělá našim vždy pravdomluvným mééédiím přinejmenším polovinu čtenosti. Klikací jistota. Jméno Babiš táhne. Všichni ti Šafrové a Kmentové by bez něj umřeli v bídě, protože by neměli o kom psát knihy a nikdo by jim jejich obskurní Fóra 24 neplatil. Kdyby Babiše nebylo, museli by si ho vymyslet.

Možná jste zaznamenali tiskovku, kde Babiš novinářům České televize říkal, že má ještě celou řadu schůzek, mimo jiné s jedním blogerem... tak to jsem byl já...

Chtěl jsem čas na nerušený rozhovor a dostal jsem ho. Od první do poslední minuty. Tentokrát jsem nenechal nic náhodě a přinesl jsem si manuál se spoustou bodů, které jsem chtěl probrat. Ano, přesně to všechno, co Andrejovi nemůžete zapomenout a z čeho ho pořád obviňujete. Jeli jsme to bod po bodu. Probrali jsme všechno. Domácí situaci, politiku, energie, Evropskou unii, grýndýl, Čapí hnízdo, prasárnu novinářů s jeho synem, ba i na covid zbyl čas. A protože s Babišem se mluví rychle a k věci, mohli jsme chvíli i jen tak nezávazně hodit řeč o minulosti i budoucnosti.

Hele, mluvil jsem s jedním z nejvytíženějších lidí v této zemi, fakt nevím, kdy budu mít znovu takovou příležitos

0 0
možnosti
PD

A k čemu jste dospěl, případně, co jste si potvrdil? Že je Bureš agresivní podvodník?

0 0
možnosti
LN

Do kampaně vstoupily dezinformační weby. Nahrávají Rusku a Babišovi

... Podle politologa a odborníka na dezinformace Miloše Gregora z brněnské Masarykovy univerzity je cílem jejich kampaně odradit voliče Petra Pavla od účasti ve druhém kole a pomoci tak jeho protikandidátovi. „Podíváme-li se na volební účast, která byla v prvním kole nebývale vysoká, šance mobilizovat další voliče už příliš není. Mnohem větší šancí pro Andreje Babiše je odradit od voleb příznivce Petra Pavla,“ říká Gregor.

Podle experta, který se manipulacemi a dezinformacemi dlouhodobě zabývá, není synergie mezi kampaní Babiše a obsahem dezinformačních webů či řetězových e-mailů náhodná. Dokládá to tím, že Babišův marketingový tým odstartoval radikální část kampaně hned v sobotu po vyhlášení výsledků voleb. ...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-do-kampane-vstoupily-dezinformacni-weby-nahravaji-rusku-a-babisovi-223683

0 0
možnosti
PV

z hlediska budoucnosti je větším zlem člověk, který vás ochotněji zavleče do války, která se vás netýká.

Pavel by neměl problém s vyhlášením mobilizace, nakonec v Polsku se již diskutuje o povinném odvodu, zatím tedy jen ua uprchlíků...Overtonovo okno je otevřeno...myslí si někdo, že se hzachováme pod generálem jinak ?

Pro něj je jediným možným výsledkem porážka Ruska...

Nevylučuje umístění spojeneckých vojsk, základny na našem území...

Souhlasí se zavedením cenzury...

atd...

Nechť si každý volí podle svých představ, jenom doporučuji nejenom sledovat jeho bradku, ale jeho výroky...

Ať jeho voliči později nenaříkají, že o jeho postojích nic nevěděli...

0 0
možnosti
JK

Nóo že bude méně práce a více zábavy pro obyvatelstvo to předpokladal samit spřed více než 20ti lety kerého se zúčastnil i Gorbačov . Mimo jiné se předikovalo automobilek nebude v budoucnosti více než 10-15 značek ,všechno nejsilnejších keré pohltí menší. Dnešní vypráznenost politických strán se zúžila na Babiš a Antibabiš. Hezký den.:-).

0 0
možnosti
VN

Už jsem to tu někde napsal:

Jeden za 18, druhý za 20 - 2,001. Nevím, který je jeden a který druhý.

Už jsem rozhodnut, k volbám nejdu a výsledek je mi u zadku.

0 0
možnosti
DS

Ani jeden z kandidátů není zlem. Babiš se démonizuje, Pavel, kterého budu voli, se idealizuje. Za stěžejní vidím toto: Ať již zvítězí kdokoli, bude druhá strana barikády schopna tuto volbu akceptovat? Já budu volit generála, mimo jiné jeho vzhed je prezidentštější, ale vyhraje-li Andrej, nebudu okamžitě zakládat spolky "Babiš není můj prezident", kydat hnůj na venkov a Ústí, na koblihy atd.

0 0
možnosti
KF

K56a35r68e13l 56F34i98l52i36p

20. 1. 2023 11:46

Rázný krok a dobře střižený vous u vás rozhodl. Budete volit jen slupku s prázdným jádrem.

0 0
možnosti
MG

Asi zase rozčilím hodně lidí. Když jsem byl mladý, byl jsem zarputilý antikomunista. Ale musím přiznat pravdu, že to bylo hlavně proto, že jsem za komunismu neměl žádnou osobní perspektivu. Kdyby mi někdo nabídl místo v podniku zahraničního podniku nebo místo špióna na Západě, určitě bych to přijal. Byla to povolání, která mě tehdy hodně přitahovala a i dnes podnikám v oborech, které nejsou zas tak vzdálené od činnosti pánů Babiše a Pavla v té době.

Takže Pavel a Babiš měli tehdy z mého pohledu pouze větší štěstí než já. A zcela chápu, že těchto příležitostí využili.

0 0
možnosti
PH

P29e29t70r 59H39a15n

20. 1. 2023 9:58

Antikomunista protože vás nepustili ke žlabu? ;-D

0 0
možnosti
JK

Doporučení: včera jsem zachytil upoutávku na předvolební debatu v České televizi! Asi bude docela dobré sledovat jak upoutávky tak samotnou "debatu". Myslím, že celkem jasně vyplyne kdo je tady padouch a kdo světlým zítřkem našeho státu podle ČT. Pokud někteří rozeznáte, že ČT nehraje férovou hru, volte toho komu ona nebude fandit resp ho bude pomlouvat. Nechci tady mít vítěznou ČT s jejím vlivem. Už takhle je toho dost až až. Řekněme, že příští prezident udělá 2 rozhodnutí. Jedno dobré a jedno špatné, To se může stát. V podání ČT by ale její kandidát udělal 2 dobrá a druhý obě špatná. V rámci kontroly prezidenta je pro mne přijatelnější vědět co udělal špatně a ne že dělá imrvére všechno zcela fantasticky.

S tím souvisí zda a případně jaký podíl na rozhodnutí Ruska vpadnout na Ukrajinu mělo poznání, že ať udělají cokoli, bude vše špatně, otočeno proti nim a zaslouží si to sankce a vytlačování ze společenství států co spolu aspoň mluví a obchodují. Tam to také bylo už od 1. Majdanu (natož od roku 2014) !všem jasné.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz