17.10.2021 | Svátek má Hedvika


Diskuse k článku

POLEMIKA: Nechutně nadstranický prezident

Článek pan Plesla Klaus podvádí své volitele (LN 2.11.) je nepravdivý a trapný už sám o sobě, ale ještě větší punc trapnosti mu dal dnes již známý fakt, že prezident, osočovaný autorem z obstrukcí a z "vedení války proti Paroubkovi" se rozhodl dr. Ratha jmenovat takřka neprodleně poté, co premiér Paroubek spolu s navrhovaným ministrem (že si ale dali na čas!) uspořádali všechny náležitosti tak, aby jmenováním nedošlo k porušení Ústavy. Neboli dr. Rath se vzdal pozice prezidenta lékařské komory a Paroubek vzal zpět svoji nesmyslnou a zmatečnou duplicitní žádost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jura-p 9.11.2005 22:19

fakt by mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo se vrací po čase ke starším vláknům?

Nechce se mi to ani zkoumat. Napsat reakci po vlákně ke staršímu příspěvku znamená, že to píšu jen sám pro sebe a možná pro zvědavého autora příspěvku, který se chodí koukat, jestli jeho komentář zabral natolik, aby se někdo chytil na vlákno. To už si člověk může psát do notebooku a občas se kouknout, jestli mu to počítač nesmazal. A bude to číst asi tolik lidí, jako když reaguje na starším vlákně.
bp 10.11.2005 8:35

Re: fakt by mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo se vrací po čase ke starším vláknům?

Vlákna jsou vcelku dobrá, protože umožňují, aby se do sebe nemíchala různá témata. Dokonce by bylo užitečné, aby existovala možnost zobrazení pouze základních příspěvků bez následné rozvlákněné diskuse. Ale co je katastrofa až skoro k lumpárně, je to nešťastné stránkování - myslím, že mnoho z nás by si rádo prohlédlo diskusi celou a po těch strašných stránkách to je "šílenej vopruz". :-) A pak se často děje to, co píšete.