Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

ulla

18. 8. 2009 7:59
zloděj křičí, chyťte zloděje

Abych si udělal obrázek, kdo jak hospodaří a hospodařil s bývalými a dnešními nemocnicemi, stačí mi příklad nemocnice v Berouně. Nejdříve pan bývalý krajský hejtman Bendl nasadil do ní svého člověka a odčerpal z ní peníze, dostal ji do dluhů. Postup byl jednoduchý, zrušilo se dětské oddělení, porodnice a gynekologie. Chirurgie byla vpodstatě umrtvena tím, že nebylo povoleno dovybavit její nově vybudované operační sály (peníze na to stát převedl na kraj, ale ty zmizely). Pak se jako neefektivní nemocnice  určila k privatizaci. A prodala se bratru za cca 25 mil.Kč, když jen pozemky měly hodnotu o řád vyšší, o budovách nemluvě. Dnes je hlavním kšeftem této nemocnice doléčování pacientů operovaných v nemocnici Na Homolce, pohotovost neexistuje (byla přesunuta se do objektu mimo areál nemocnice, ale často tam mimo běžnou pracovní dobu neslouží ani lékař), pokud chcete s dítětem na pohotovost, máte to z Berouna a okolí nejblíže do Motola, kde Vás ale nechtějí, neboť prý spadáte pod Hořovice. Ve světle těchto FAKTů mne nějaké kňourání pana Cikrta nad tím, že někdo si dovoluje kontrolovat jeho práci, nijhak nevzrušuje.

0 0
možnosti

Dolly

14. 8. 2009 22:24
Pane Cikrte

Zkazil jste toho více, než se vůbec snad i zkazit dalo. Pan Rath není žádný anděl a proto na vám podobná individua platí. Pořiďte si nenápadnou trafiku a neotravujte.

0 0
možnosti

kamil

14. 8. 2009 20:42
cikrte,cikrte-už jsem myslel,že jsi šel do důchodu a ono ne zase poučujež-když někdo s tebou nesouhlasí je zle-nám však je zlz s tebe-zanech blábolů a jdi do důchodu

0 0
možnosti

Kite

14. 8. 2009 19:26
Rath je na h.... i jako doktor!

Dejte blbci funkci a když nevymyslí papír, tak předvádí to co tenhle malý Napoleonek. Jenom prohlubuje moje pohrdání socialistama a jejich voličema.

0 0
možnosti

Jiří

14. 8. 2009 18:26
Nechápu

Nechápu proč k takové záležitosti jako byla ona popisovaná kontrola nebyl přizván někdo z redakce Zdravotnických novin?

0 0
možnosti

Vodička-sapér

14. 8. 2009 18:20
K článku přiložené fotky, mě zaujaly.

Já si myslím, pokud se jedná o prachy,  ,že kdo má pravdu ,ukáže až čas.HN nejsou přece nějaký bulvární plátek , který by, jen tak, do něčeho zavrtal a pak  šel od toho. Pana Šimůnka znám z Partie,  má smysl pro humor a dovedu si představit , ,že  měl radost  z unikátních  fotek, které pořídila jejich fotografka z jediného místa! před vchodem Nemocnice v  Brandýse.Zatímco přední světoví fotografové shánějí náměty pro zajímavé snímky po všech koutech světa, v Himalájích, afrických přírodních rezervacích, případně v Toskánsku, vynakládají obrovské finanční prostředky,  celkem neznámá   pražská fotografka, si vyrazí  jen tak, kliďánko,  za humna a udělá záběry , které upoutají nejen  svým strhujícím humánním i humorným laděním, pozorně  se na ně, hlavně na tu poslední ,koukněte, náladu ńezkazí, je to poučení i pohlazení na duši.   Jedná se o momentky,  na kterých je sympatický  pan  Cikrt  v pozadí, zachycený jako živý, ve slušivém, reprezentačním oblečku tiskového mluvčího "renomované", české zprivatizované nemocnice,  v napinavé,  dramatické  situaci. Olympus ?, Canon ?, čas ,clona?  Šance v soutěži World -foto. com?

0 0
možnosti

Schimanski

14. 8. 2009 16:32
Normálka

Proč se rozčilujete nad chudákem pravicovým Cikrtem ? Vždyť jen naplňuje vrchovatě politiku jeho rodné strany. Krade dokud může.

0 0
možnosti

Bloud

14. 8. 2009 16:35
Re: Normálka

Můžete prosím argumenty autora článku jeden po druhém seriózně vyvrátit ? Děkujeme...Rv

0 0
možnosti

Ferda Hulwath

14. 8. 2009 15:30
Proč se zabýváte žvásty toho židovského skřeta?

Má smysl to číst? Nemá, žid Cikrt je v tom svinstvu s korupčním prodejem nemocnic namočen spolu s ostatními odeesáky. Existuje vůbec nějaké vězení pro skřety?

0 0
možnosti

arch.JJ

14. 8. 2009 15:59
...proč tolik řečí,

...stačilo prostě napsat : " jsem líný zbabělý závistivý hlupák a říkají mi Ferda H..... "

0 0
možnosti

Jirka13

14. 8. 2009 15:01
Já měl původně p. Cikrta rád.

Zdál se mi argumentačně schopný a vážil jsem si ho i pro jiné aktivity. Pana dr. Ratha jsem měla (a mám) naopak nerad. Nicméně co nyní předvádí p. Cikrt lze nazvat jen hysterií. Že by hejtman neměl právo kontrolovat nemocnici ve svém kraji a vzít si sebou novináře dle svého výběru jsou příklady za všechno. Ale důležité jsou jiné věci. Jděte se podívat, jak ta nemocnice funguje a pak to srovnejte s provoláními p. Cikrta. Zjistěte si, za kolik byla nemocnice prodána a jak nynější majitel naložil s nemocnicí v Dačicích. Dále doporučuji zjistit zda kupní cenu (7.8 mio) majitel již zaplatil, tržní cenu vily a pozemků k nemocnici patřící a výši sankce za nedodržení povinnosti 10 let provozovat nemocnici. Argumentace p. Cikrta bude rázem viděna ve světle jiném.

0 0
možnosti

R.J.

14. 8. 2009 15:30
Re: Já měl původně p. Cikrta rád.

Nazdárek, Žižkováku, co říkáte těm novostavbám na Parukářce a v Třešňovce v Hrdlořezích ? Jinak souhlas s Vaším příspěvkem.

0 0
možnosti

dulcibelka

14. 8. 2009 14:44
Pane Cikrte,

napsal jste to dobře, ale marně. Rath si bude mlít svou a škodit a lhát, dokud ho sockomanči budou držet...a jeho voličům je stejně všechno jedno.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz