Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POHLED DOZADU: Doznání

Zmýlil jsem se. Musím si to přiznat. Dalo by se říct: nedá se nic dělat. Ale něco dělat musím. Tak stojím znovu před volbou povolání. Jako tenkrát…
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

Doznání: Prognózování extrapolací budoucnosti z minulých dat lze pouze u některých relativně stabilních systémů. Nikoliv u dynamicky se rozvíjejících systémů (inovujících systémů).

0 0
možnosti

Hm, ANO se zničí Samo. No možná, někdy. Politických stran, které se zničili Samy je mnoho. Nedávno ČSSD, předtím TOPka, která je na resuscitaci, Piráti měli také namále, ODS poklesla a KDU také hrozí z pod limitu. Předtím ještě ambiciozní DEU a 4koalice, o Havlově OH raději nemluvě. No a teď máme 5kolní Národní frontu, kterou to také někdy čeká, podobně jako To ANO. Tak o čem byl vlastně ten článek, pane protiBabišovský aktivisto? ;-D

0 0
možnosti
Foto

Protože nikdo není doma prorokem.....................pokračování si doplňte sami.

0 0
možnosti
FN

Autor je tak zaslepen nenávistí vůči prezidentu Zemanovi a expremiérovi Babišovi, že nevidí, jak se fialová vláda nejen ničí sama, ale devastuje stát. Na druhé straně nemusí mít autor obavy, že by jeho propagandistické výtvory byly prohlášeny za dezinformaci, což by hrozilo jen v případě, kdyby se odvážil popisovat skutečnost.

0 0
možnosti
JF

Cenový masakr v Maďarsku. Potraviny zdražily za pět let i čtyřnásobněhttps://http://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/madarsko-ceny-jidlo-potraviny-rust-inflace.A230207_093235_eko-zahranicni_vebe

Orbán chránil před inflací. Ceny v Maďarsku rostou nejrychleji v EU

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-orban-chranil-pred-inflaci-ceny-v-madarsku-rostou-nejrychleji-v-eu-225474

Kdyby neschopná fialová vláda následovala - jak jí loni dobře radila řada odborníků - včas příkladu Maďarska, mohli jsme se dnes mít stejně jako Maďaři moudrého Orbána! Eljén Victor! :-)

0 0
možnosti
RL

No ODS a ČSSD to vlastní zničení zvládly mnohem lépe. To jenom tak pro úplnost. ;-)

0 0
možnosti
JM

Na zničení původní ODS se za spolupráce Západu po celých 25 let nepřetržitě podílely téměř všechny politické i nepolitické formace. Přešlapy, úskoky a maléry či chyby, kterých se tyto strany dopouštěla byly zametány do kouta, zatímco ODS byla viněna i za importované těžkosti, což přetrvává do dnešních dnů. Marně přenášíme naše jistěže oprávněné roztrpčení na M. Z., P. P., P. F., A. B., to jsou jen figury, které využívají shody nešťastných dějinných okolností ve svůj prospěch pochybné hodnoty.

0 0
možnosti
BL

A není to celé nějaká Bouda?;-D

0 0
možnosti
JJ

J61u13r81a 16J37u69r12a12x

10. 2. 2023 2:40

Ano, je možné, že se samo zničí, stejně jako strany, jež zmiňujete. Usilovně na tom všechny pracují.

Ale proč ne ausgerechnet KDU? Že by pánbu pro stranu, jež má v názvu křesťanská, extra učinil zázrak?

A opomněl jste taky ČSSD a KSČM - obě strany prý dosud existují ... :-)

0 0
možnosti
JJ

J38u90r74a 55J94u69r41a26x

10. 2. 2023 2:46

Sakra ... patří jinam ... píšu to přes androidí mobilní verzi, co je už léta pěkně zkur√ená; semtam si dělá co chce ... :-(((

0 0
možnosti
PP

P24e73t55r 45P80i92l48í57k

10. 2. 2023 2:08

Tedy, když byla první přímá volba presidenta, ptala se jedna moje známá své sousedky: "Koho budeš volit?" a na otázku "A proč zrovna Zemana?" dostala odpověď: "Aspoň bude nějaká legrace!" Tato dobrá žena ho měla zřejmě za baviče.;-)

0 0
možnosti
RL

Já se přiznám, JEDNOU, poprvé jsem Babiše volil (přestože komouše nikdy nevolím), a to z důvodu, aby byla sranda. Když to tehdy Nečas tak zpackal. A řekl bych, že sranda je to ukrutná. A ne, Babiše fakt za baviče nemám.

A se Zemanem byla taky legrace, ty potrefené husy budou skřípat zubama ještě 10 let po jeho smrti. A toho jsem nevolil, komouše za prezidenta jsem fakt nechtěl. Ve vládě se to ztratí, tam jsou komouši prakticky všichni. ;-D

0 0
možnosti
JK

Článek - takový docela hloupý řeči. Myšlenkově chabé.

0 0
možnosti
Foto

Zatím to vypadá spíš na to, že se samo zničí Top09, STAN, Piráti a ODS. Nezničena z toho vyleze jen KDU.

0 0
možnosti
JM

Neboť je to strana, schopná se přilepit na každý nový nebo staronový spolek jakéhokoliv zaměření a cíle, na vsi jako ve vládní formaci. Viz předešlou sestavu ČSSD + ANO + KDU (+ KSČM).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz