Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seF72r47a40n22t48i84š95e66k 78N34a84v33r11á77t68i45l
Situace s nevolením zástupců STAN do vedení sněmovny bude možná jasnější když si vzpomeneme, že to byli poslanci STAN, kteří nedovolili SPD účast ve vedení sněmovny a výborů a kteří kolem SPD vykopávali foltýnovsky hluboký izolační příkop. A kdo jinému jámu kopá...
A39l33e63x93a74n66d15e23r 54G75a81l38b25a
Politika mimo jiné zahrnuje i různé politické souboje. Pokud člověk nemá krátkou paměť ví, že v minulém parlamentu tehdejší koalice ústy předsedkyně parlamentu sdělila , že opozice má sedět v lavicích a šoupat nohama. Nezvolili nikoho z SPD do vedení sněmovny, odvolali (jako pomstu za nejmenování ředitele jedné z tajných služeb) místopředsedkyní za ANO. Současná koalice dělá totéž v bledě modrém. STAN ví že pokud by navrhli paní Kovářovou , tak projde. To ale pan Rakušan neudělá, protože by ztratil téma o "zlé a pomstychtivé" koalici .... Jako politický majstrštik lze považovat nabídku různých pozic pro současnou opozici, kde staří technologové moci (např. Benda ODS) vyšachovali Piráty. No a proto dnes Piráti jsou opozici v opozici ....
P23e32t96r 33D68o15l38á32k
Nejeden by řekl, že Babiš může i za trable ředitele Šebesty a školníka Bangy kouzelné školky v Doubravě žejó.
S75t70a80n57i64s13l25a37v 13Š19e36v20e42č51e67k
možná to skutečně aranžuje Babiš ...
/opatrně otevírat dvířka ledničky !
Č54e86s13t15m41í26r 66B71e13d66i51h64o11š86ť
Dobře napsáno.
L10u42b72o40m22í63r 61Ž81a46l19o63u89d84e50k
Njn, třeba jsou ti kandidáti nesympatičtí i opozičníkům? Tj. nejednotný antibabišistický tábor? Kluci a holky, dohodněme se předem, nechci ten post přece zadarmo!
K65i54b27o81k71o 64V52e45n64g10i
Tak nějak mne to zaráží, opozice ná v parlamentů 92 hlasů, quorum pro zvolení opozičního místopředsedy je okolo 80, pravidelně ve volbách získává okolo 70. Opozice pak ryčí, že koaličníci neplní dohodu a že jim blokují místopředsednictví. To je logika, jako "stehno", kdo že jim to háže klacky pod nohy? Né koalice, ale sami sobě, holt tajné volby ukázaly, jak je opozice jednotná. Že by opět klerikálové "kuly pikle" ve smyslu různých souručenství v budoucnosti, tak, aby byli "vždy u toho"? Fabuluji, ale v té volbě je to čistá matematika, mít 92, stačí 80, ale získat 70? Nebo, že by v tom měli prsty EU bonzáci Piráti? Ale nic, nějak bylo, nějak bude, snad se s tim opoziční poslanci nějak popasují a jejich rétor, parlamentní Cicero Jeník Jákob, to verbálně objasní. Ale trvá stálá mantra a axiom opzičníků: "Za vše může Babiš!". Nejsem jeho příznivec, ale ty ataky na něho jsou už trochu tragikomické od opozice. Asi budu plísněn za herezi, ale jinak to nevidím, že si opozičníci sami sobě lžou do kapsáře a navenek ryčí, jako hrma v chtíči (hlavně ty jejich sufražetly typu Šebelové s ozvučným lalokem). A klerikální partaje, dinosauři PS, obé okolo 2% ve své volitelnosti, budou se přisávat k tomu, kdo jim umožní prebendu c cucání, byť i zadního cecku, hlavně ale, kde je cucat. ODS na konkordát s klerikály doplatila, "ora et labora" pro klerikály již neplatí, ODS si ve Spolu nasadila "vši do kožichu". Správně US rozhodl, k čemu konkordát s Vatikánem, jsme heretici (většinoví), máme tu nuncia, ktrery by sice chtěl, ale nemůže "kydat these ve smyslu Kongregace o nauce víry" (vatikánská Inkvizice typu NKVD),
Nemám nic proti řeholi, kdo chce, ať se řeholí a leze na svaté kopečky, jeho věc. Ale ať mi řeholi nevnucuje. Ano, chápu, že partajnictví toho moc s církví nemá, ale cirkve partajnictví podporují, neb odluka církve od státu ji připravila o moc zákonodárnou a výkonnou (katecheta s rákoskou a výkladem trojjedinosti Boží), nu nic, jen jsem zavzpomínal na mládi a katechismus.
V96l16a18d97i77m89í23r 48Č23e49r12m76á63k
Ty se z té řehole brzy pos ereš, pokud už nejsi...
V79l30a87d15i71m50i92r 50E50.
Hezky shrnuto. Piráti a hlasování o místopředsedovi? Mir nichtz, dier nichtz.
M40i26r15o57s48l68a92v 46K44o64c76i72á42n
Dobrý způsob, jak odvést pozornost od toho, za co někdo může, je do omrzení poukazovat na to, za co nemůže. V lidech tak nějak vyklíčí pocit, že tedy nejspíš nemůže za nic...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz