29.9.2023 | Svátek má Michal


Diskuse k článku

OSOBNOST: Luboš Dobrovský, tvrdý kritik a velký ironik

Za protestní chování mohou především politici, kteří odmítli naslouchat ještě někomu jinému než svým vlastním fanouškům a podporovatelům. Myslím, že sotvakdo si před lety dokázal představit takovou hloubku rozdělení společnosti, v níž kvůli našemu prezidentovi a premiérovi dnes vězíme.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Flener 6.2.2020 10:04

Dobrovský byl občanský formát, neznám dnes nikoho z parlamentu, senátu, vlády ani z hradu, kdo by mu sahal alespoň po kotníky. Tam jsou všude lidský srá...či s křivými charaktery, kterým jde je o moc a peníze. To, že lidé, jak řekl věří každému hloupému plku v médiích je často pravda. Důvodem je jejich nevzdělanost a primitivismus. A právě tato skupina (bohužel velká) tupců volí M. Zemana a Babiše. Náprava je nesnadná, vzdělanost se nezmění přes noc - snad je nadějí nová mladá generace, nezatížená odkazem břemene komunistických papalášů i hradních a j. politických šmejdů po Havlovi v nové době.

J. Jurax 6.2.2020 13:16

Ehm ... jak patrno, Vy tupec nebudete. Koho tedy volíte?

No a nová, nezatížená mladá generace volí rudozelené Piráty, neboť je mimo jiného taky nezatížená zkušenostmi.

A vzdělanost ... lety jsem nabyl přesvědčení, že nevzdělanci a primitivové jsou vesměs ti, co mají jiné názory než já, ty moje rozhořčeně odmítají a volí jinak než já. A že v tomhle přesvědčení zdaleka nejsem osamocen; koneckonců se shodují i s Vámi.

J. Kanioková 6.2.2020 16:41

R^R^R^