Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

OSOBNOST: Luboš Dobrovský, tvrdý kritik a velký ironik

Za protestní chování mohou především politici, kteří odmítli naslouchat ještě někomu jinému než svým vlastním fanouškům a podporovatelům. Myslím, že sotvakdo si před lety dokázal představit takovou hloubku rozdělení společnosti, v níž kvůli našemu prezidentovi a premiérovi dnes vězíme.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PF

Dobrovský byl občanský formát, neznám dnes nikoho z parlamentu, senátu, vlády ani z hradu, kdo by mu sahal alespoň po kotníky. Tam jsou všude lidský srá...či s křivými charaktery, kterým jde je o moc a peníze. To, že lidé, jak řekl věří každému hloupému plku v médiích je často pravda. Důvodem je jejich nevzdělanost a primitivismus. A právě tato skupina (bohužel velká) tupců volí M. Zemana a Babiše. Náprava je nesnadná, vzdělanost se nezmění přes noc - snad je nadějí nová mladá generace, nezatížená odkazem břemene komunistických papalášů i hradních a j. politických šmejdů po Havlovi v nové době.

0 0
možnosti
JJ

J10u28r44a 53J52u97r53a44x

6. 2. 2020 13:16

Ehm ... jak patrno, Vy tupec nebudete. Koho tedy volíte?

No a nová, nezatížená mladá generace volí rudozelené Piráty, neboť je mimo jiného taky nezatížená zkušenostmi.

A vzdělanost ... lety jsem nabyl přesvědčení, že nevzdělanci a primitivové jsou vesměs ti, co mají jiné názory než já, ty moje rozhořčeně odmítají a volí jinak než já. A že v tomhle přesvědčení zdaleka nejsem osamocen; koneckonců se shodují i s Vámi.

0 0
možnosti
JK

Hezky píše pan Hvížďala, je patrno, že se v Moskvě ty politické vědy dobře učil. A proto si dobře rozumněl i se s. Dobrovským. Sakra! proč je v Čechách na povrchu dění stále tolik komunistů? Že by to bylo nějaké prokletí českého národa? Ti lidé vstupovali do strany, kdy tisíce občanů byly drceni tou jejich ideologií. Kde byl rozum těchto soudruhů tenkráte? Můžeme se jich vůbec nějak zbavit? A studu nemají, stále cítí potřebu nás poučovat!!!

0 0
možnosti
PF

Důvod je prostý - do politiky nejdou lidé slušní a pokorní - ti nemají tu potřebu, ani se tam neprosadí. Jdou tam jen lidské hyeny, které moc a světská politická sláva přitahují - chtěli být nahoře už za komoušů a dnes chtějí totéž. Je to patologická predispozice. Takže proto tam jsou i dnes, protože je blbci pořád ještě volí ( víte kolik je ještě lidí z rodin bývalých komunistických ředitelů a náměstků komunistických funkcionářů, estébáků, péesáků, lampasáků, celníků, odborářských zaprodanců, a dalších blbů s IQ 20!!??

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz