Středa 10. prosince 2025, svátek má Julie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

jerrz

6. 11. 2006 17:40
A co Ostrava?

Prosím autora o upřesnění. Rozdělíme Ostravu a část bude na Moravě a část bude ve Slezsku? Domnívám se, že podobně je na tom i Jihlava, kde část je v Čechách a část na Moravě. Zemské zřízení je zejména k velmi rozdílným velikostem jednotlivých zemí  překonaná záležitost.  Snad jen občasné nostalgické  vzpomínky  z Brna.

0 0
možnosti

Jura Jurax

6. 11. 2006 14:04
Jojo,

zemské zřízení tu už kdysi bylo, a protože bylo osvědčené, zrušilo se.

0 0
možnosti

IBO

6. 11. 2006 9:57
Co s Prahou _?

Třeba oddělit od Českomoravské Republiky jako na příklad Monte Carlo nebo San Marino,na hradě Král nebo velkovévoda .Korunovační klenoty uvidím jako,každý cizinec za pětistovku. Hlavní Město Olomouc (Českomoravska),Hlavní město Moravy Zlín ,Hlavní městoČech Pardubice a Plzeň.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz