3.8.2020 | Svátek má MilušeDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


NÁZOR: Balkanizace české politikyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 114, poslední: 28.12.2006 18:27, přehled diskusí

Lži a jen lži:
Autor: AntiODSák Datum: 27.12.2006 14:22

Pane Langer,nic trapnějšího jste tam nenašel?? Vulgaritu do politiky přinesla právě Vaše strana, když se začalo propagovat Grosstapo nebo srovnávání ČSSD s NSDAP! A to bylo ještě před nástupem Jiřího Paroubka na premiérský post,takže Vás prosím, nelžete lidem! Organizovaný zločin a korupce je problém každého režimu,každé vlády, jen si sám vzpomeňte jak jste trávil dovolenou s panem Vratislavem Kutalem,jenž byl nakonec odsouzen k deseti letům vězení za přípravu vraždy a sérii výbuchů. Napřed si sám a celá ODS zaměťte před svým prahem a pak se pouštějte do kázání na občany této republiky!

Re: Lži a jen lži:
Autor: AntiODSák Datum: 27.12.2006 14:38

Takovej malej dodatek:

Něco na oživení paměti Modrých strak: Telecom - Dyba, Komerční banka - Salzman, Česká pojišťovna - Kočárník, Škoda Plzeň - Soudek, Knižní velkoobchod - Macek, Česká lotynka - Bartoška..... mám pokračovat? Tercier - sponzoring ODS, Poldi Kladno - Stehlík, banka Bohemia - bývalý Klausův poradce Kotas, Viktor Kožený a společná dovolená s ministrem vnitra Čermákem.... Dala by se napsat celá kniha a bylo by to chmurné čtení...vypadá to,že ODS káže vodu a lemtá víno!!!

Re: Lži a jen lži:
Autor: Pavel Datum: 28.12.2006 18:27

Ivane a jak se daří tvému za podvodné úvěry stíhanému bráchovi ? už jsi ho z toho vysekal, když jsi tím ministrem ?

Neurážejme Balkán:
Autor: mauser Datum: 25.12.2006 16:05

Děkuji Vám pane ministře za Váš slohový úkol. Zhostil jste se jej daleko suvereněji, než bylo Vaše první významnější vystoupení na obrazocce TV..... s ježečkem, plachým úsměvem, lyžemi a imitací zpěvu při  podpoře  Severního krutého větru ( a propos..... víte, že tyran Saparmurat Turkmenbaši Veliký zapověděl zpěv na playback ??!! ) v boji za získání  prvých  preferenčních  hlasů .... Dnes již opravdu víte, za co bojujete. Nezávidím Vám to - každý musíme uživit rodinu. Někdo prací,  jiný  na ministerstvu. Prosím však , aby Vámi byly voleny při zostuzování Vašich politických protivníků vpravdě odpovídající pojmy. Mám Balkán rád. Je to kraj s lidem zemitým. To, že mu nerozumíte, ještě neznamená , že jej můžete spojovat s něčím tak obludným, jako je současná politická scéna v mé milované vlasti. Pana Paroubka jsem nevolil. Ani Vás jsem nevolil. Ale naleji si sklenku rakije, ochutím si život balkánským sýrem a při vzpomínce na milé Rodopy se zasním. Zkuste jiné příměry. Přemýšlejte. Ve Varně v krčmě Šipka jsem slyšel anekdotu o největší evropské nevládní organizaci..... Znáte ji? Balkán forever!

asi internacionalizace:
Autor: Vladimir Datum: 24.12.2006 18:48

Je to fakt děs, jak  si politici českých zemí svoje počínání internacionalizují. V těchto dnech to je balkanizace, před pár lety (řekněme více než 8) , to byla maďarizace, také honkonggizace, švýcarizace, .. Pravda ještě předtím měla česká politika rysy ruské, německé, francouzské ,.. Prostě naši politici neumí být sví a musí furt někoho napodobovat, nemají žádný fištrón, žádné své nápady.. Měli bysme ty naše politiky hodit do veteše a pořídit si nové.

Znalec termínu balkanizace.:
Autor: xaver Datum: 24.12.2006 17:50

Mnozí jedinci kteří zde píší neuctivě o panu ministrovi by si měli uvědomit,že on je jeden

z největších odborníků v Česku.Jeho praktické zkušenosti které nabyl při prosazování tohoto politického směru letitou pílí jemu vlastní nemají v Česku ekvivalent.To,že v článku nezmiňuje svojí osobu je dáno  jeho další obrovskou schopností  -  být skromný;-D;-D;-D .

To má dva platy? :):
Autor: pays Datum: 24.12.2006 16:45

Autor je ministr vnitra a informatiky - a poslanec a lidumil a prezident zemekoule :))>-

pro vsechny Moravany:
Autor: Bobik Datum: 24.12.2006 16:25

My v Čechách s dovolením říkáme

- pan Langr

- pane Langr

je to normální a logické. Vyslovovat to jméno jako Langer může jen ignorant, a pokud to jméno chcete ohýbat i při oslovování, pánbůh s vámi, nebudete to mít lehké, a dělají to opravdu jen Moravané. Obecná čeština to vyřešila už dávno a je zbytečné používat moravismy tam, kde jsou nefunkční.

Re: pro vsechny Moravany:
Autor: Vladimir Datum: 24.12.2006 18:39

"Pane Langr", je opravdu krásný výraz v řeči obyvatel "česka". Spisovná čeština užívá pro oslovování  5. pádu a tedy chtělo by to zjistit, jestli je správnější "pane Langere" nebo "pane Langře". A není to žádný "moravismus" . To jenom ťulpasové z česka tzv. "hejkalové" (pěkn-ej, hloup-ej, česk-ej, ...) neznají spisovnou češtinu a tuto si pletou s češtinou obecnou, či hovorovou.

Petr Stepanek v Rade CTU:
Autor: Mirek Datum: 24.12.2006 15:17

Pane Langere, gratuluji k vasemu dosazeni Petra Stepanka do Rady CTU. Jsem take presvedcen o tom, ze vetsiho odbornika pres telekomunikace bychom tezko nasli, coz je podtrzeno i publikacni cinnosti pana Stepanka za posledni roky. Jen tak dal, at nase republika vzkveta! (Y)>-Rv

Re: Petr Stepanek v Rade CTU:
Autor: pays Datum: 24.12.2006 16:48

to sem ani nevedel. a je tam nejaka vazby Stepanek - Langer? Neprosadil ho tam nejakej jinej modropták?

Re: Re: Petr Stepanek v Rade CTU:
Autor: Mirek Datum: 24.12.2006 18:23

www.reflex.cz/Clanek25578.html

:
Autor: četnář Datum: 24.12.2006 13:28

se dostane k moci levice-opět se otevřou kostlivci z ODS a tak to půjde dál, dokud český národ nevyhyne-jen tak dál dobrotiví politici- Kokoška uděůej něco

Langer=Rath:
Autor: hranostajek Datum: 24.12.2006 10:53

Stejná argumentace, stejný postup, jen tak dále pane doktore.....Oba patříte do blázince.(Y)

Balkanizace?:
Autor: Ken Datum: 24.12.2006 10:32

Nemyslím, že by to byla balkanizace. To je náš Kocourkov. Vulgaritu přinesl M. Zeman, hnus fialový J.Paroubek a jeho nohsledi. Pane ministře do mrtvol se nekope. Nebuďte jako ti dva výše jmenovaní. Přineste kulturu, diplomacii, pracovitost, serioznost, pomoc slabým a nemocným. Vězte, že společnost je tak silná jako její nejslabší článek.

Re: Balkanizace?:
Autor: SÍLA ODSUDU Datum: 24.12.2006 11:29

 To se obracíš na toho pravého Ježíšku....

Re: Re: Balkanizace?:
Autor: Ken Datum: 24.12.2006 12:42

Pan ministr je ještě mladý, vzdělaný a ve vývinu. Vím, že umí pomoci tam kde je to třeba. Že jej někteří nemají rádi, tomu rozumím. Vím, že od něj na pastelky nedostanu. Mám radost, když  je dětem mohu koupit sám.

Nejsem Ježíšek. Pro Vás spíše Herodes.

Přesto přeze vše Vám přeji hezké Vánoce.

Re: Re: Re: Balkanizace?:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 24.12.2006 14:02

R^R^R^

Re: Re: Re: Balkanizace?:
Autor: František I. Datum: 24.12.2006 14:54

Od Langra pastelky asi nedostanou. Zvláště, když od Paroubka a jeho předchůdců mají pod stromečkem 80 klacků dluhu. A ten máte i vy, pane Herodes. I já. Příjemné vánoce.

Ježíšek od státu.:
Autor: Alfons Datum: 24.12.2006 9:43

Každé dítě dnes dostává od státního Ježíška dluh 80tisíc. Až dítě vyroste bude tam mít už milion.Také novorozenci dostávají od státu "podporu" ve výši - 80tisíc. Milá dítka, vyřiďte si to s vašimi rodiči, ti vám dluh udělali. Budete trpět za rodiče. Pan Langer by měl všechny občany zavřít do vězení pro dlužníky.

Balkanizace české politiky ?? No ano,ale hlavně nezapomeňte na sebe a věc "Kubice" !!:
Autor: zoch Datum: 24.12.2006 8:41

Někdy nevím,co tenhle člověk dělá nahoře.A kdo ho volí ? To snad už ani nemá cenu komentovat.Jemu chybí jakákoli sebereflexe. Přece,pokud chci něco kritizovat a měnit,musím začít u sebe !! Škoda slov.

Re: Balkanizace české politiky ?? No ano,ale hlavně nezapomeňte na sebe a věc "Kubice" !!:
Autor: PetrH Datum: 24.12.2006 9:12

1) Nevíte-li, je dobré se zeptat, případně si o tom něco přečíst, abyste nebyl za blba.

2) Volí voliči, je na to takový postup, jmenuje se volby. Zajděte někdy...

3) Dobře, že jste začal u sebe. Povězte nám něco víc...:-D

"Škoda slov.":
Autor: AeroKarel Datum: 24.12.2006 23:45

Ano, škoda. Ale na to jste měl myslet před užitím tlačítka "odeslat příspěvek".

Jakýpak problém?:
Autor: Alfons Datum: 24.12.2006 4:31

Co to bude stát? Státní dluh vyřešíme tak, že každému občanovi ČR pošleme po novém roce složenku na zaplacení 80tisíc Kč a  státní dluh bude nulový. Kdo nezaplatí toho vyberou exekutoři.  Jaképak mazlení. Co si dlužníci půjčili to musí zaplatit. Dluhy se musí platit.

Re: Jakýpak problém?:
Autor: PetrH Datum: 24.12.2006 9:05

Správně. Kdo to mým jménem inkasoval, ať zaplatí.

Re: Re: Jakýpak problém?:
Autor: Alfons Datum: 24.12.2006 9:24

Necito ! ;-€ Inkasovali to jiní, ale ti byli pomýleni, takže to vracet nebudou. Dopustili se jen pochybení. Musí to ale zaplatit všichni občánci a to rovným dílem, bez ohledu na jejich majetkové poměry. Každé dítě dnes dostává od státního Ježíška dluh 80tisíc. Až dítě vyroste bude tam mít už milion.

Re: Re: Re: Jakýpak problém?:
Autor: jirka.s. Datum: 24.12.2006 11:28

No, na ten Štědrý den že bys zkusil už konečně nějakou jinou, třeba o Červené karkulce, ne?

Re: Re: Re: Re: Jakýpak problém?:
Autor: Alfons Datum: 24.12.2006 11:43

Je aktuální. Předčítat dětem pod stromečkem a předat složenku na zaplacení 80tisíc.;-) 

AuroKarle, mohl jsem použít i jiné příklady,:
Autor: vlk Datum: 24.12.2006 0:56

nevím však, proč by zrovna tyhle nebyly vhodné. Úvěry firmy, kde pan Topolánek fungoval opravdu sanovali daňoví poplatnící - to těžko někdo popře. Není to nic nezákoného ani zvláštního, ale je to tak. Stát se to může každému, ne každý se však poté stane premiérem :-)

A na kontaktech pana Langra také není závadného, nikdy nebyl ani obviněn, že... V podnikání na náhody nevěřím, a když jich je více za sebou v můj neprospěch, partner rozhodně nemá moji důvěru.

Pravděpodobně každý, kdo se motal v porevolučním období v podnikání a politice, se trochu ušpinil. No budiž, jiné nemáme a někdo to dělat musí. Nedělá mi však dobře jejich mentorování o morálce. Pokud je tenhle článek zase nějaká předvolební agitka, je to blbé. Jestli to ale pan Lang myslí vážně, je to zlé. Velmi zlé...

Jediné, co jsem podotknout je to, že každý, kdo má zrovna přístup do médií bude pochopitelně vychvalovat sám sebe a plivat na ostatní. To je v politice normální. Ovšem zrovna od pana Langra je to velmi netaktické, a když vezmeme v úvahu příklady použité v článku, také neuvěřitelně pitomé. Nebo ještě horší ;-)

Re: AuroKarle, mohl jsem použít i jiné příklady,:
Autor: zoch Datum: 24.12.2006 8:45

Vlku,

dost možná,že se na to díváš trošku z jiného úhlu,ale jsem rád,že máme přibližně stejný názor.  Přeji Spokojené vánoce !!