Diskuse
MIGRAČNÍ PAKT: Zpřísnění, nebo pozvánka?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K98i41b56o96k27o 93V78e63n29g14i
Dokoupím dostatek munice, abych byl technicky a logisticky obrněn před militantními "refuges", byť se od roku 2026 dostanu do podzření "kuliočkovy" vnitrácké kurately. Bon, ale když to stihnu, tak raději do musulmana udělám díru jako budík, než abych se za jeho ryku "Allahu akbar a "kesim", nechal popíchat, nebo podřezat halal, jako dobytče. Jo, a developerům nechme postavit mešity s minaretem, odkud bude 5x denně dělat kravál muezín svým kvílením. Dříve kvíleli kleštěnci, dnes technika reproduktorů. Tož tak.
J61a91r93o61s79l53a11v24a 19K74r15e73j34č85o53v33á
A jen tak mimochodem, v zákonu je opět dán nemalý prostor neziskovkám. Jako v Instambulské úmluvě, která přímo nařizuje vznik nových konkrétních neziskovek.
Už se jen modlím ať už tato vláda nic nedělá. Nejsou kompetentní a následky jsou zoufalé.
P31e12t84r 43D56o84l17á66k
Marné snahy s tou Afrikou, řekl bych. To je jiný svět. Výsledky Lékařů bez hranic za poslední dekády hovoří samy za sebe. Načež významná část tamních populačních přebytků se již dala do pohyby směr EU. A jsem si jist, že náš premiér Fiala ještě ukáže svou rozhodnost - hned poté co se Evropské orgány rozhodnou, jestli kolektivně přijmou koncepci paní eurokomisařky Johanssonové nebo ten vstřícnější návrh Lékařů bez hranic.
J84a74r74o26s13l78a37v26a 61K84r67e55j84č39o68v17á
Podívala jsem se na tu debatu na CNN. Skopeček a úplně blbá Kovářová ze STAN dělali ze Schillerové a Okamury ignoranty, kteří tady vlastně muslimy chtějí a jen se předvolebně předvádějí.
Zase to chtěli schvalovat nestandardně coby poslanecký návrh bez zákonných vyjádření. Buď nařízení koalice nečetla nebo jsou úplně hloupí nebo chtějí škodit. Neumím si jejich chování vysvětlit. Schillerová věděla přesně co ANO chce, co nechce a proč. Debata měla název Zpřísnění podmínek pro migranty. Jak je patrné z článku, i ten název je manipulace.
K73i76b54o20k64o 92V67e32n20g72i
Nu, o "švestkách" to asi budou mít spočteno.
V70í56t60ě43z70s15l16a85v 93C94í78r36k97v16a
Přeloženo do Češtiny. Ti vyžírkové neposlouchají přáním přes polovinu občanů EU, vytvořili další universalistický paskvil, který je mimo reál, nemůže ani náhodou situaci vyřešit
I to se může stát. V Bruselu ale nemají okna? Celý ten Europarlament z nich měl okamžitě lítat ven!
Z95v77i56r72e11t85n76i46k 72L25a36p82i18l
Počítám, že tam mají klimatizaci, takže okna nejspíš budou neotvírací. A vzhledem k určení budovy nejspíš dost neprůstřelná.
J61a56r29o81s16l93a91v15a 65K69r10e50j95č50o77v52á
Polsko hlasovalo proti a nechali se slyšet, že nepřijmou ani jednoho migranta. A je to.
M74a21r94t49i56n 13Z68d24r20á58h19a85l
Ano, proti bylo Maďarsko a Polsko, v některých věcech i Slovensko nebo Rakousko. Pan Rakušan se statečně zdržel hlasování. V únoru roku 2025 polský předseda vlády odmítl přijímání migrantů podle migračního paktu, tedy až delší dobu po schválení paktu - https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-ne...
P93e20t87e 28B43r31i97c34h
A pak bude následovat další zpřísnění, že v jakékoliv zemi, kam budou převeleni, budou dostávat stejné bolestné, aby se neštosovali u výživnějšího pramene. V té EUhniji jsme přeci všichni solidární


J46a74r96o29s13l23a89v 21K86a72l59i88n35a
Celý migrační pakt a jakékoliv kydy o zpřisňováni azylového řízení je podvod na voličích a oddalování řešení.
Nelze srovnat 1.000 migrantu za den do EU s jednotkami vyhoštených za mesíc. Je to prasárna politiku a podporovatelu imigrace. Vše pokračuje
P67e29t49e 24B86r67i14c52h
Jaké vyhoštění. Všechny doklady zlikvidovány. A když se náhodou podaří zjistit země původu, tak ta je ráda, že se jich zbavila


J60a66n 94M45a82r28i71k
asi nectli vanceho projev, ktery uz byl velice korektni ve srovna s mnichovskym. jinak je opet aktualni text visaciho zamku z dob komunistu: 'to, co nam davate, neni to, co chceme'
porad dokola
V89. 77K12u33h85a59j
Např. v Německu, kde určitý "screening" provádějí už dlouho, se ukazuje, že je v podstatě k ničemu. Kdo z migrošů screeningem neprojde, je "vyhoštěn". Toto vyhoštění ovšem v praxi znamená, že dotyčný se v Německu motá další dva tři roky, a přijde se na něj zpravidla ve chvíli, kdy někoho zabije. Ze zpráv typu "pachatel byl v hledáčku policie a byl v zemi nelegálně, protože už před dvěma lety mu byl azyl zamítnut" se mi dělá blbě. Takže screening je tak akorát k ničemu.
Komunismus. Ten dnešní svět mi ho čím dál víc připomíná. Vlastně i tímhle migračním paktem. Vláda to oficiálně označuje za zpřísnění, ve skutečnosti to migraci usnadní. Štrougale, Bilaku a Jakeši, kdy jste inkarnovali do Fialy, Rakušana a Lipavského?
J96o67s51e67f 77P28o44k40o29u92t23n39ý
A co jiného jsou "progresivisté" než levice, školená Frankfurtskou školou?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz