Diskuse
MEETING BRNO: Tout ça… pour ça !
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seP15a75v97e73l 25M31a11l58e33č70e16k
Jo jo ... a toto dobrácké sousedské pokecání u piva klobásek a dechovky přijel osobně kontrolovat velkoněmecký ministr vnitra.
A jakou další od ovčí babičky tam máte ...
D56a91n73i75e24l 23M76a38c37h
A víte o tom, že i náš ministr vnitra občas vyjede za hranice?
M74y57r32r81r54y51n 10M83y15r16r21y80n13o42v93i49č
Z celého článku jsem nabyl neodbytný pocit, že autor je blb. K tomu už nemám co dodat, ačkoliv jsem původně chtěl. Sorry jako...
V48l81a12s17t42a 45M38o88k42r67ý
L47i63b74o25r 12D95a74v38i30d
Omyl Mařáku, velký omyl ! !
Ten tlustý krysař přijel do Brna za úplně jiným účelem, než aby zde sežral mísu klobás a vypil sud piva.
Ten tlustý krysař ovládá svou flétnou především nezměrné "inteligenty" vašeho formátu . . .
D56a52n25i29e73l 30M27a53c26h
To by ale jel do Francie.
P58r35o53k58o79p 35P75r41o73p31e93s
" ... a pevně věřím, že to tak v naší Unii bude pokračovat i nadále"
To by ovšem ta EUnie nesměla dělat co nejvíc pro to, aby nacionalismus podporovala přehnanou snahou o integraci a taky byrokratizaci s zelenizací.
M38y29r43r48r85y14n 46M19y88r13r25y16n73o21v46i95č
Překvapivě dobré zhodnocení politiky EU.
F32r62a38n85t25i91š21e39k 17P24o87k83o48r48n70ý
Zlehčovat význam sjezdu sudetoněmeckého Landsmanšaftu je buď naivita nebo idiocie.
J32a52n 44Š90k36o19d75a
Ano, brněnský sjezd se stal osudovým okamžikem českých dějin, o kterém se ještě po staletích budou učit žáci v hodinách dějepisu.
D42u68š83a18n 64P22o43l28a78n46s42k39ý
Autor má pravdu, máme si brát příklad z Francie. Tam Francouzi v některých čtvrtích tak hezky spolunažívají s muslimy, že je nechají žít podle svých zákonů místo francouzských a raději se vystěhují, aby muslimům vytvořili větší prostor pro jejich bohatý společenský, kulturní a náboženský život.
V53l77a44s44t77i46m18i13l 41Z71a26d62á69k
Nechť si potomci rozbíječů Československa a členů Freikorpsu do Kotlinky jezdí, ale proč tak organizovaně?
A ještě k tomu s politickým doprovodem.
P49e42t91r 62D39v29o20ř85á56k
Kdo by nejel za peníze těch druhých.
P29a69v12l17a 36B97o94u87b44l50í50k19o94v91á
Na brněnské poměry byla účast na včerejší demonstraci vydatná. Podle Novinek se ve 14 hodin na Dominikánském náměstí a přilehlých ulicích sešlo 6.000 lidí, kvůli horkému počasí postupně demonstraci opouštěli.
Pro srovnání: listopad 1989 - Brno cca 40.000 demonstrujících, Praha Letná nejméně 800.000 (20x víc). Rok 2019 - antibabišovské demonstrace, Brno cca 6.000, Praha Letná 250.000 (40x víc).
Na podporu zachování koncesionářských poplatků se letos v Brně sešlo cca 3.000 demonstrujících. Protiskopčácká demonstrace tedy zaznamenala velký úspěch, víc lidí se v Brně sešlo jen v roce 1989.
Zbytek článku jsou také plky.
O86n18d65ř54e28j 16M43u70s52i30l
To je nesmyslné srovnání, o víkendu se do Brna sjeli "vlastenci" z celé republiky, ty ostatní demonstrace byly celostátní.
D47a24n79a 50L65a48u26r32e52n96c57i74k41o70v19a
Přečetla jsem jen prvních pár vět, které mě ujistily, že pan Mařák je čím dál stejný pomatenec a na tom se nikdy nic nezmění, i kdyby Rajchl na žebrákovi jezdil. Číst dál? Škoda času.
V19l17a53d36i74m21í60r 54Č49e15r54m73á74k
Dokud se Sudeťáci sami nerozpustí, smíření nebude...
T90o79m22a58s 27K81o69h22o28u53t
5-6 generací a stane se. Uvidíme
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz