8.12.2023 | Svátek má Květoslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Chalupa 9.9.2008 21:06

Shrnutí

1) Nova si vylepšila sledovanost (vzrostly tak příjmy z reklam).            2) Úvodní komentář Kroupy ve filmu byl zpracován  speciálně pro premiéra tak aby z volavky byl  trotl, což Tlustý sám pochopil. 3)  Dalík uvedl, že o  fotkách  jako o provokaci věděl, a to se mohl dozvědět pouze od Kroupy.       4)   Podle aktuálně provedeného průzkumu STEM, 75 % občanů nevěří tomu, že Morava jednal sám a na vlastní pěst.  5) Causou se ztížily možnosti pozitivní, či negativní "stimulace"  na 6 rebelů a 2 ze 4 odpadlíků, při prosazování zájmů vlády. 6) Je téměř jisté, že kauza nebude mít jepičí život., bude vyšetřování,  atd. , atd.  -  Preference?

Závěr:  Animozity v ODS, metody práce ODS a bulvární způsob investigativity TV Nova zasáhly nikoli tygra ale szřejmě slona.

hrouzekp 9.9.2008 19:09

a propos

kde je salichov a vesecká?

hrouzekp 9.9.2008 19:06

přátelé

sbírají špínu nebo ne.

Ivan Nový 9.9.2008 17:15

Představte si takového investigativce,

který si vyhlédne dostatečně submisivní oběť, bude si hrát třeba na policistu a různými manipulacemi tuto oběť dožene k trestnému činu, no pak o tom natočí investigativní reportáž. Vytvoří tak realitu, ale ta realita by bez jeho zásahu by byla jiná.

Nomen 9.9.2008 18:11

Ano zneužit zcela průměrný blb, poslanec ODS - ó, jaká škoda...

Midrak 9.9.2008 18:23

Re: Ano zneužit zcela průměrný blb, poslanec ODS - ó, jaká škoda...

Soudruh Nomen - přijat, zařaďte se! Nebo jste už zařazen?

Ivan Nový 9.9.2008 18:49

Nomene,

submisivních a průměrných lidí je nejvíce.

Queribus 9.9.2008 16:35

Tak si říkám,

jak šablonovitě se zde uvažuje. Tedy to jen někteří. Jiní přejímají cizí názory, aniž by se nad nimi zamysleli. Jednou někdo řekl, že je Tlustý zhrzený tím, jak ho při sestavování současné vlády kopli do zadele. Možná. Ale proč tím vysvětlovat všechny kroky, které udělá? Někdo řekne, že ryba v síti neměl být Morava, ale Topolánek a že to měla být msta. Možná. Ale je to skutečně tak? Co když je pozadí celé kauzy trochu jiné? Dovedli by jste si představit situaci, v níž pan X.Y. na poslance Thustého nepříjemně tlačí, aby tento více spolupracoval s vládou a koalicí? Pan Tlustý ve sněmovně končí s dalšími volbami, to je jasná věc. Nemusí si tedy nechat libit věci, které strpí lidé, kteří se chtějí ve sněmovně udržet. Tedy nastražil past. Aby pana X.Y. polapil a ukázal jaké že praktiky stojí za prosazováním některých věcí ve sněmovně. Věděli jsme, že bahno v naší politice je, ale nevěděli jsme, že je tak hluboké a tak zapáchající. Minimálně v tom nám prokázal pan Tlustý dobrou službu. A že by měl rezignovat na mandát? Proč? Dopustil se snad nějakého tresného činu? Nebo snad za to, že si dovolil upozornit na špatnost? Nebo snad proto, že to říká pan Topolánek? No to asi ne!

Ivan Nový 9.9.2008 17:08

Queribe,

Alfa samec nikdy nedělá volavku a nikdy nerealizuje cizí nápady, alfa samec nepřenechává iniciativu na ostatních, alfa samec chytá hady cizíma rukama.

Pejzlerka 9.9.2008 17:19

Re: Queribe,

Pane  Nový,  když  má někdo  rád  dobré aneknoty, musí  být  Vámi přímo  nadšen. Jak  Vy  je  dokážete  skvěle  vymýšlet  a procítěně  vyprávět!  Mne  dnes  bavíte,  a výborně,  celé  odpoledne.

jirka.s. 9.9.2008 17:44

Re: Re: Queribe,

A komupak asi tak ty, pejzlerko, děláš alfa samici?  Sapérovi nebo šefelínovi ? Nebo že bys byla takový degenerovaný druh hermafrodita? ;-D;-)

Ivan Nový 9.9.2008 15:03

Ovšem provokace

může odhalit pravý stav věcí, ale taky může nastolit nový stav věcí a toto se stalo v tomto případě. Novináři mají o světě informovat, ale nemají právo ho měnit.

Regina 9.9.2008 15:30

Re: Ovšem provokace

;-DA co myslíš,že janek K.změní? Pouze ukazuje na špatnosti,měnit musíme my u voleb a garnitura,která je za to placená. Bože!!!;-O

Ivan Nový 9.9.2008 16:01

Regino,

Janek nic neukazuje, Janek si vymýšlí a to co ukazuje přizpůsobuje tomu vymyšlenému.

Queribus 9.9.2008 16:04

Janek si dokonce vymyslel poslaneckou sněmovnu, že

Trošinku si to v tý hlavě srovnejte, než budete za vola.

M.S. 9.9.2008 16:17

Re: Ovšem provokace

Kde jste na tuto blbost přišel. Popíráte sám sebe, neboť tím, že novináři o světě informují tím ho  již mění. Mimo jiné tato afera byla informace. Pouze mi vadí když novináři infomace komentují (subjektivně) a to zde nebylo.

Ivan Nový 9.9.2008 17:12

M.S.

Ale bylo. Hlavně obrazově, a příliš popisovali svá očekávání, to že nevyšla přešli jen jednou větou. Ta reportáž byla klasická manipulace, akorát, že to byla nepodařená manipulace.

Josef 9.9.2008 13:22

Těch na straně dobra je málo.

Mám hlubokou skepsi z nás z lidí. Když jsem viděl projev Topolánka u zelených, tak jsem jasně pozoroval, jak s ním ta usvědčující trefa novinářů emociálně zacloumala a říkal jsem si, tak teď se všem ukázala typická zastírací taktika darebáka v  celé té nahotě, ten hnus ODS. Ale ono ne, oni mu ještě, snad všichni, srdečně tleskali. Nevěřil jsem vlastním očím.

Malý Aston 9.9.2008 14:00

Re: Těch na straně dobra je málo.

No zase to tak neprožívejte,nic hrozného se nestalo jen Kroupa připravil pohádku jak Morava k houslím přišel.Normální boj o koryta jako v jiných politických stranách.Snad si ještě vzpomenete na boj Špidla,Gross a Paroubek,Grebeníček a Filip,Kalousek,Svoboda a Čunek a nebo Kuchtová a Bursík.Prostě Tlustý se nasral že ho odstavili od koryta,zadal foto a chtěl zlikvidovat Topolánka. A Kroupa se toho chytnul a vytvořil pohádku která se nepodařila.Normální vedení televize by takového redaktora vyhodila neboť kromě svého vyprávění žádné důkazy kromě dvou fotek neukázal.A že se nasral Topolánek? Má konečně důvod k vyhození Tlustého.Takže kdo a komu zadal vypracovat tuto pohádku není zcela jasné.:-D

karas 9.9.2008 14:04

Re: Re: Těch na straně dobra je málo.

Těžko mohou Kroupu vyhodit, když není jejich zaměstnancem.;-)

tomfuk 9.9.2008 14:19

Re: Re: Re: Těch na straně dobra je málo.

karasi ,chápejte při vašem vzdělání ,on myslel s tou přiblblou reportáží.;-D

Ivan Nový 9.9.2008 15:04

A kdo ho vlastně zaměstnává?

???

PetrH 9.9.2008 15:19

Re: A kdo ho vlastně zaměstnává?

Sám si vaří, sám si pere. Má takovou malou firmičku na skandály. Ale prodává je jen Nově.;-D

M.S. 9.9.2008 16:24

Re: Re: Těch na straně dobra je málo.

Stalo se. Kdo podporuje darebáctví eventuelně ho omlouvá je sám darebák. Jestli jste si vsugeroval, že to děláte s dobrými úmysly, tak jste ještě horší. Horší než darebáctví je blbost. Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly!!

Hrad 9.9.2008 20:47

Re: Re: Re: Těch na straně dobra je málo.

A čím je dlážděna cesta do nebe?

Pepík 9.9.2008 13:13

kdo stojí v pozadí za jednáním poslance Moravy?

Kdo financoval požadavek na vyrobení kompromitujících fotografií?

Vašek 9.9.2008 11:27

nemocný Hvížďala

Asi by mě trefil šlak,kdyby novinářský "génius" Hvížď\ala vypotil článek nenapadající ODS a jeho politiky.

karas 9.9.2008 14:02

Re: nemocný Hvížďala

Tak si to přečtěte ještě jednou pořádně, třeba se nad svou reakcí zastydíte (i když, některým občanům stud chybí, třeba je to váš případ, pak se vám omlouvám).:-)

Kajda 9.9.2008 14:04

Re: nemocný Hvížďala

Pana Hvížďalu nemusím, ale řekněte mi, kde ve svém článku napadá ODS. Naopak si myslím, že to je mezi nekonečným žurnalistickým seiálem, jakým nás tisk i televize od pátku oblbuje, ten nejstřízlivější článek a politici zprava i zleva ani "profesionalita" TV NOVA z něj nevycházejí zrovna s čistým štítem. 

karel 9.9.2008 11:18

Nvinářská etika

Možná, to není příliš etické.Ale , každá reportáž, odhalující špinavé praktiky námi zvolených politiků je správná.Etické- co a jak pro koho?Pokud je reportáž udělaná pravdivě, nepřekrucuje fakta,ani časovou posloupnost,vždy se najde někdo, koho se to dotkne.A bude se schovávat,za etiku.Nikdo z nás není schopen, objektivně posoudit pravdivost.