27.9.2021 | Svátek má Jonáš


Diskuse k článku

MÉDIA: Pavlovovi psi

Když jsem znovu začal psát do Neviditelného psa, netušil jsem, že rok 2021 bude ještě virulentnější, a to nejen doslova ale i přeneseně, než rok 2020, takže se stane výzvou k tolika komentářům a úvahám, že mi budou ubírat čas k vlastnímu psaní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. P. 10.5.2021 10:16

Hřích to je, když prokazatelně 14 dní, pravděpodobně mnohem déle, věděl o Vrběticích. Že to neměl ze své hlavy je také jisté. Předchozí kroky, odvolání Blatného (zařídil Bureš, na čí přání?) byly příprava na tlačení Sputniku, stejně jako odvolání Petříčka (zařídil Hamáčik). Že by si Češi Sputnik píchnout nedali, se dalo očekávat, ale o to jim nešlo. Takže nápis velezrada, který byl promítnut na Hradě, byl pravdivý. Mrožovi Babiš jen vadí, ale nad Fialou s Bartošem se mu ježí vlasy, to taky o něčem vypovídá.

J. Nevrkla 10.5.2021 10:12

Já mám dojem, že do Moskvy od nás skoro nikdo v porovnání s jinými zeměmi neleta a vůbec nevím, čím nás Moskva ovlivňuje. Zato létání kasparku do Bruselu je na denním pořádku a podřizování naší země Bruselu a USA snad už nemůže být větší. Pořád vám to nepřijde dost?

M. Valenta 10.5.2021 10:05

Zemanovi kašpárci mají létaní do Moskvy v popisu práce a to ať se děje co se děje.

Z. Jiroušek 10.5.2021 10:05

Za gustika by z Vás byla výborná domovnice, nebo členka uličního výboru. Pozor, aby Vám žluč neprožrala vnitřnosti.

Z. Jiroušek 10.5.2021 10:03

Nikdy jsem ČSSD nevolil. Nemám důvod dělat Hamáčkovi advokáta. Ale tvrdit, že si nedomyslel to, co každý přece vidí, je hloupost. To si doopravdy myslíte, že je takový blbec?

D. Černá 10.5.2021 9:44

Za každou špinavostí ve prospěch mongoloidního jednoho záchodu na patře pro sedm Ivanů hledej Zemana.

D. Černá 10.5.2021 9:44

Za každou špinavostí ve prospěch mongoloidního jednoho záchodu na patře pro sedm Ivanů hledej Zemana.

J. Jirka 10.5.2021 9:34

Na Čapáku a v Lánech nebude "veselo" ale skutečně veselo, protože po volbách bude ve Sněmovně zastoupeno 7 až 10 vzájemně se upřímně nenávidějících politických stran, které za další čtyři roky nedokáží nic jiného, než se krmit z vrchovatých korýtek.

Na nějaké účtování klidně zapomeňte, protože "kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by byly zakázány". Pokud tomu nevěříte, vzpomeňte na ty minulé, kdy strana se ziskem 7,5% hlasů získala politickým handlem polovinu ministerstev, včetně ministerstva vnitra.

J. Nevrkla 10.5.2021 9:28

Do Moskvy letět chtěl. To už je takový hřích? Podstatou ten kauzy snad je jeho údajný obchod Vrbetice- Sputnik. Nebo ne?

J. Jirka 10.5.2021 9:25

Co když měl Hamáček jet pro Sputnik do Ruska na přímý pokyn našeho prezidenta, který chtěl jeho následnou (ne)distribucí "zrádnou" ČSSD definitivně potopit, na Babiše naházet další špínu a zároveň ukázat, že Rusko je přítel z nejvěrnějších a národ si toho neváží?

P. Milan 10.5.2021 9:25

Takže Hamáček NECHTĚL letět do Moskvy? Já jsem ho na vlastní uši slyšel, jak říkal že chce ...

I. Mertl 10.5.2021 9:14

Inu, koblihář. Jako kdyby věděl, za co je placen. Ale není, jen kamarádská služba.

D. Černá 10.5.2021 8:46

Kecy soudruhu, kecy. V případě babišova syna to bylo naprosto jasné, synáček v pohodě vykecal, že fotrovi udělal bílého koně a že ho v fotr z otcovské lásky poslal ukrýt na Krym v doprovodu ruského gaunera. U toho rozhovoru celou dobu stála matka a všechno potvrdila. Až když si přijel Bureš do Švýcarska zahrát šachy, synek umlkl, jen blb si nechce přiznat proč. A navíc to synek nedávno v rozhovoru všechno znova potvrdil. Ale to nevadí, holt se musí vyhrát volby a potom začne velké účtování za tuhle hrůzovládu a něco mně říká, že bude veselo na Čapáku a také v Lánech. Zbytek jsou kecy.

M. Valenta 10.5.2021 8:45

Takto to autore dopadne, když někdo onu Pavlovovu reakci už nějaký pátek pilně přiživuje a tak není divu, že psi demokracie slintají i v případech, u kterých by ani nemuseli.

Ž. Říje 10.5.2021 8:14

To nebude stačit, neb jeho tupanství dotýká se hvězdné klenby.

J. Nevrkla 10.5.2021 8:14

Přiznám se, že mě vykontruovane a důkazy nepodložené obvinění Hamacka pobavilo. Zachovali se k němu naprosto stejně, jako on pár dní předtím k Rusům. Kdo jinému jámu kopá...

Pokud vím, tak maďarské laboratoře Slovensku potvrdily že ty dodávky Sputniku jsou v pořádku a už se jim začne očkovat. Nejvěrnější Bruselu a zřejmě i CIA jsme my.

P. Han 10.5.2021 7:53

Zkuste si to přečíst ještě jednou či několikrát, třeba potom nebudete za blba.

Ž. Říje 10.5.2021 7:45

Objektivní.

P. Jirkovský 10.5.2021 7:37

Velmi hloupě a velmi tendenčně sepsáno, pane Novotný. Koblihu?

R. Meišner 10.5.2021 7:35

....ze Seznamu se stala prachobyčejná stoka. škoda. (zkráceno)

K. Salajka 10.5.2021 7:06

Podstatu problému vystihl S.Sedlák- "redaktoři nejsou veřejnými činiteli, kteří se mají veřejnosti zpovídat, co činí." Potom je ale nelze vnímat s Hvíždalou jako čtvrtý sloup moci státní. Informace, které poskytují je vždy třeba vnímat s rezervou jako "placený obsah." Hezky to bylo vidět na článku Seznamu, kde kmenový redaktor líčil Soroše jako neškodného staříka bez vlivu. Téhož dne média celého světa vydala zprávu, že S. vyzval Merkelovou, aby byla ke státům V 4 tvrdší.

S. Sedlák 10.5.2021 5:09

Seznam zprávy, resp. redaktoři nejsou veřejnými činiteli, kteří se mají veřejnosti zpovídat, co činí.

Hamáčkova cesta do Moskvy je neskutečně hloupá, pro niž neexistuje rozumné vysvětlení, takže ono s tou kamufláží je jediné, které může Hamáček dát. Tím ovšem vyvstane tolik hloupostí, že tu cestu přebijí.

Netolický jasně řekl, že Hamáček cestu plánoval a Sputnikem chtěl zachránit ČSSD. Padla i informace o úsměvu nad naivitou a neznalostí problematiky očkování.

Zbývá jediný závěr, že Hamáček je totální mimoň, který v zoufalé snaze zachránit ČSSD před debaklem dokáže ve spolupráci zaprodat i svou zemi. Jeho hanba padá i na hlavy těch, kteří ho hájí.

M. Ih 10.5.2021 2:46

Moc hezky napsáno, skvělý tah na branku a pěkně od podlahy, pane Novotný! Tleskám! R^

Ale přišel jste o kšeft. Za tohle Vám Jiříček Sorosů určitě nenasype jako Jankovi. Pro Seznam Zprávy jste jednou pro vždycky "úplně vodepsanej mrtvej muž"!

P. Hatina 10.5.2021 1:47

Ale no tak, otázka co by tu dělal Hamáček s milionem ruských vakcín zase není tak těžká, a ve spojení se Zemanem by se z toho dala udělat strašná mediální zbraň

Protože, ono ani těch západních vakcín zatím není sdostatek pro všechny, vždycky se vykočkují měsíční dodávky a pak se pár týdnů čeká na další. Když k tomu přidáme u nás nyní spuštěné covid-bumážky pro vstup na merendy všeho druhu, tak zjistíme že mnozí se brzo budou cítit občany druhé kategorie. A k tomu přidejme ještě jednu hutnou přísadu, od ministra Arenbergera. že by si měli lidé za testy pro tyhle bumážky platit.. A za takové situace - a to ještě v létě by jistě měla - informace "Máme tady pro občany milion vakcín, ale oni (ti druzí, zlí) je nechtějí povolit , opravdu silný argument před volbami..

Ovšem, ono dohledat předem Cui bono, přesněji. jak se říká u nás, která ruka čí ruku myje..je těžké, ale prokázat to nade vší pochybnost (jako to chtějí na soudech). téměř nemožné, a i v tom si můžou i ti Psi ze Seznamu doslova vymáchat čumák

J. Kašpárek 10.5.2021 0:57

Hamáček do Moskvy chtěl jet, lže od začátku a pravý důvod uspokojivě nevysvětlil, když všichni víme, že v prvé řadě o vakcíny jít nemohlo - jen zastírací manévr. Tak co tam sakra chtěl doopravdy dělat a o čem jednat? NO jasně že se vysvětlení reportéru Seznamu nabízí jak na podnose. No, počkám si, však ono se to nějak vysvětlí. Co v tom ale hledá Novotný za další hry nechápu. Ostatně jeho doprovodný text už vypovídá o něm samotným. Takhle uvažují lidé s "Vysokou školou života"

J. Kudrnová 10.5.2021 0:14

Velmi výstižně napsáno.