Diskuse
MÉDIA: Nanebevzetí senátora Johna
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Jurax
Takhle pěkně vedle sebe seřazeno to nastavuje nelichotivé zrcadlo jednak úrovni naší žurnalistiky, jednak váze názoru momentálních tzv. celebrit.
Z padoucha hrdinou pery pisálků a celebrit.
A přitom McCain byl hrdina vietnamské války
Vietnam budiž,
ovšem pro mě je to odporný tvor blízkovýchodní války.
Autorovi dík, dobrý článek
Njn
Zemřel v době, kdy se nesouhlas s Trumpem cení víc, než cokoliv jiného.
Šlo by parafrázovat, že úloha osobnosti v dějinách sestává z ochoty dotyčné osoby zemřít nebo nechat se zabít v pravý čas.
Na druhou stranu - tak to chodí vždycky, chodilo a chodit bude.
Koukam, ze zase proběhla cistka
A některé jednobuněčné organizmy (ne)budou chybět v diskuzi :-D
Ano, pokrytectví politiků,
novinářů, celebrit - podle toho kdo zrovna víc platí
Výstižný článek
který se v podstatě netýká amerického senátora, ale českých médií.
Jestřáb č.1
Taky jsem McCainovi fandila, když kandidoval proti Obamovi. Ale věděla jsme o něm celkem houby, jen to, že je republikán a já jsme fandila pravici proti levici, republikánům proti demokratům. To, že naše prolhaná média ho neměla ráda mu tehdy v mých očích jen pomohlo.
Jenže! V průběhu času jsem zjistila z různých jeho slov i činů, že McCain je psychopat, zelený mozek (navíc s nádorem), válečný štváč, vymaštěnec schopný klidně rozpoutat jadernou válku. Kdyby se nedejbože tím prezidentem opravdu stal, tak bychom už tu dnes nejspíš vůbec nebyli. I to nesmyslné udělení Nobelovy ceny míru Obamovi bylo nejspíš jen za to, že zachránil svět před válečnou katastrofou už tím, že porazil McCaina.
Že to byl americký vlastenec? Já si pod pojmem vlastenec představuju něco jiného, než podporu násilných převratů v cizích zemí, vyzbrojování povstalců (džihádistů) a rozpoutávání válek všude ve světě. McCain a jeho ideoví souputníci mají na svědomí spoustu mrtvých (i amerických vojáků, ale zejména civilistů v mnoha zemích), vzestup islámského státu, migrační vlnu i rozvoj terorismu. Ten člověk se teď určitě smaží v pekle.
Správně ho hodnotí třeba Buchanan:
Z. Mikulášek
Ano,
přesné, trefné, výstižné...i ta naše kavárna se tam poznala, dle některých příspěvků :-P
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz