Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MÉDIA: Ach, ten nesnášenlivý Kubera

Sledovat v neděli pořad 168 hodin byla zajímavá zkušenost. Úvodní reportáž se celá věnovala Jaroslavu Kuberovi (ODS). A pozor, v dobrém!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Kubera se obrací v hrobě. Byl to schopný politik, s politickými tlaky dlouhodobě seznámený a proti nim velmi odolný. Určitě by se mu nelíbilo nynější Fňukání jeho manželky a různých lidskoprávníků údajně na jeho "obranu". Kdyby mohl, jistě by je poslal někam....

0 0
možnosti
Foto

To v tom zase máte hockey, šachystoši. Nefňukají lidskoprávníci, nefňuká v podstatě nikdo. Lidskoprávníci a kobliháři si spíš oddechli.

0 0
možnosti
Foto

Přátelé, milí kolegové diskutéři! Je tu mezi vámi tolik vzdělaných a bystrých jedinců, že se až ostýchám zde svěřit svůj skromný názor, abych se o sobě zase nedozvěděl tolik "moudrých pravd", které si opravdu "nemohu dávati za rámeček". Přesto se ale osmělím uvést zde svůj diletantský názor k tématu a následně vám pak položit otázku.

Předně si myslím, že nápad pana předsedy senátu, exsoudruha Jaroslava Kubery, vycestovat bez svolení Ústředního výboru Komunistické strany Čínské lidové republiky na Tchaj- wan, mu náš vážený pan president, exsoudruh Miloš Zeman, neměl rozmlouvat "soudružsky", jak činil úderem či údery své hole do jeho hlavy. Věřím, že všelidovým hlasováním, podruhé zvolený náš pan president, je duševně a morálně plně zdráv a při síle a že každý svůj státnický výkon předem uvážlivě zvažuje, nejen z hlediska obyčejného lidského, nýbrž i z hlediska svých ústavních povinností a práv, jakož i z hledisek zájmu všech občanů našeho civilizovaného demokratického státu, proto jsem přesvědčen, že není důvodných pochyb o tom, že pan president svou domluvu "holí do hlavy" předsedovi senátu před svým státnickým výkonem ze všech příslušných hledisek pečlivě a zodpovědně uvážil.

Protože mezi oběma vrcholnými státníky šlo o tzv. rozhovor mezi "čtyřma očima", vystříhám se posuzovat, zda předmětná "presidentská domluva" spočívala v jediném úderu holí do hlavy pana předsedy senátu, či ve větším počtu úderů a v jaké intenzitě a do jakých míst hlavy mířených. O tom by mohla a měla více zjistit případná revizní pitva zesnulého Jaroslava Kubery, neuskutečnilo-li se poslední rozloučení s ním žehem, což nevím.

A nyní přichází má avizovaná otázka.

Má se předmětná originální "domluva" stát v ČR tradicí výkonu presidentského úřadu?

0 0
možnosti
JK

článek je o Kuberovi. Opět, jak je vaším zvykem, jste si diskusi zabral pro svou osobu. Nechutné.

0 0
možnosti
MV

Skutečnost je poněkud jiná. Kubera se postupem času s hradního vlivu vymanil.

0 0
možnosti
Foto

Proč by v něm měl kdy být?

Protože hlásal věci vám nemilé?

0 0
možnosti
Foto

Dobré připomenutí celé té progresivistické bandy.

A škoda, že Zrna (a Zlámalovou) vyhnal z Lidovek příchod Bureše.

0 0
možnosti
Foto

Pane Staronový! Máte úplně pravdu! Bystře jste prohlédl, že heslo "Ani Zrno nazmar!", je sprostá lest "celé té progresivistické bandy koblihářů"!

0 0
možnosti
SD

Ještě že se pan Kubera nemůže dozvědět, jaký klacek si z něj s nadšením udělala některá naše "pokroková média" a někteří takynovináři. Ti stejní, kteří pro něj za jeho života neměli laskavé slovo. Verbež pokrytecká, novinářská.

0 0
možnosti
Foto

Pane Donáte! To vaše trápení, které jste tak výstižně vyjádřil slovy - "Verbež pokrytecká, novinářská", vám žádný empatický spoluobčan nemůže závidět! Co ale s tím? Zkuste navštívit lékaře! Pomůže vám. Uvidíte!

0 0
možnosti
Foto

Amen a pokoj jeho duši.

0 0
možnosti
DS

K panu K. snad jen tolik, že je to další ukázka toho, zda bychom neměli být opatrnější při volbě seniorů do vysokých funkcí. Věk neošálíte! Podle mých zkušeností jsou čiperní staříci a stříbrovlasé babičky zlézající Alpy či Krkonoše především reklamni trik. Skutečnost je v 95 % případů jiná. Moje mamka zemřela na CA plic. V oněco málo vyšším věku, než pan K. Já jí cigarety za zlé neměl. Ale ve zprávě z nemocncie stálo toto: Celková nálož: 250 000 kusů cigaret za život.

0 0
možnosti
Foto

Nezvolíte seniora a zvolíte třeba Feri ...

Zlatej Kubera!

0 0
možnosti
DS

O panu K. jen dobré, už není mezi námi. Ale pokud jde o tzv. politickou korektnost, která je neustále na talíři, zjistil jsem toto: Jsou tací, kteří proti ní neustále bojují. Jenže jakmile se někdo začne chovat politicky nekorektně vůči nim, dostávají osypky. Když se chovali politicky velmi nekorektně k V. K. mladšímu na Národní, mohl se z toho pominout. Já se proto snažím politicky korektní pokud možno být.

0 0
možnosti
JJ

J13u62r40a 49J54u29r69a71x

30. 4. 2020 19:35

Politická korektnost je jen jiné jméno pro lež.

0 0
možnosti
Foto

Dodejme, že pan Šafr, tak jak to napsal, měl určitě pravdu. Jemu, Taberymu, Honzejkovi a dalším podobným fešákům se bystrosti nedostalo a nedostává

0 0
možnosti
Foto

Pane Grambličko, Vámi zmíněným jedincům se možná spíš nedostává charakteru, než co zmiňujete... Zdravím!

0 0
možnosti
MM

Ty bl-bečky jako je Šafr (nechápu, jak se mohl kdysi vetřít do Reflexu - i když i Reflex mírně otáčí), Fendrych nelze brát vážně. Většina normálních lidí má Kuberovy názory.

0 0
možnosti
Foto

v tu dobu jsem si reflex kupoval skoro pravidelně a budete se divit a já se tomu taky divím, ale tehdy se mi jeho úvodníky zdáli vesměs rozumné. Pak se mu odchodem do Blesku zpřeházeli kolečka v palici a výsledek teď vidíme...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz