Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MÉDIA: Ach, ten nesnášenlivý Kubera

Sledovat v neděli pořad 168 hodin byla zajímavá zkušenost. Úvodní reportáž se celá věnovala Jaroslavu Kuberovi (ODS). A pozor, v dobrém!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

J 27V77l49č55e86k

30. 4. 2020 9:10

Pan Kubera byl svými postoji, přesvědčením a používáním selského rozumu, světlá výjimka mezi většinou politiků naší politické scény, a především mezi svými stranickými kolegy z ODS.

Škoda, že tato strana nedokázala využívat jeho popularity u lidí ke svému prospěchu, a namísto toho, hýčká mezi sebou takové exoty, jako je například P. Novotný, a jemu podobné tlučhuby.

Proto se také ODS propracovala tam, kde se nyní nachází a těžko se hne z místa. Stokrát může ODS vyhlašovat, my chceme v příštích volbách zvítězit. Chtít mohou, v tom jim nikdo bránit nebude, ale to je asi tak všechno. Lidé totiž, ve své většině, nejsou blbí.

0 0
možnosti
PS
IP

I61g39o89r 87P62á12v59e40k

30. 4. 2020 8:49

Nedovedu si představit v co doufal nebo v co věřil když se v tak vysokém věku a nikotinového rozkladu nechal vmanévrovat do vedení tak zbytečného senátu. Co chtěl dokázat? Nebo co si chtěl dokázat? A co mohl dokázat? Odpovím si sám: Nic. Nechtěl s vlky výti, nemohl s nima žíti. Byla to jeho volba. No snad po příštích volbách už senát nebude.

0 0
možnosti
Foto

Stýská se vám po Národním shromáždění, složeném z komoušů?

0 0
možnosti
PH

Politik okresního formátu, v tak vysoké funkci neměl co pohledávat.

Na druhé straně, takových je tam, hlavně ve sněmovně, hafo.

0 0
možnosti
PS

Formát pana Kubery přesahuje vysoce formáty taky politiků, kterých je v parlamentu zatím téměř většina....

0 0
možnosti
VP

Kdokoliv, kdo hovoří o tzv. novináři panu Anýžovi, že je to opravdový novinář, tak je mi k smíchu. Pan Anýž je novinářský propagandista a slouha.

Jo, a nejdůležitější že je prý svoboda, jak píše jeden člověk zde. Ano, ale jak pro koho a jak kdy.

0 0
možnosti

Anýž, pro mne snad nejhorší presstitutská spodina. Tomu se vyrovná snad jen Applebaum.

0 0
možnosti
PJ

Mladí zelenobolševici prostě vidí svět černobíle, my a oni! Přitom jsou to stejná pakáž jako starobolševici sdružení okolo promoskevské chátry!

Socani!

Jenomže lidé chtějí socialismus a tak volí socialismus. Na západě probruselský u nás pročínský.

Pozn., píšu pročínský proto, že Moskovie se vrací tam kde začala, do područí Zlaté, dnes Rudé hordy!Takže na jejím mínění už záleží jenom několika zombíkům na úrovni Vyvadila a spol.

Dokud si lidé neuvědomí, že nejdůležitější je svoboda tak se z toho nevyhrabeme.

0 0
možnosti
ŠH

Nejen senátor Kubera .....

Osobně, pokud někoho Tabery/Pehe/ČT09 označí za "gaunera" ..... tak to je skoro vždycky naopak/neutrální.

Pokud někoho Tabery/ČT09 označí za "naději politiky a života hodnotového" ..... skoro vždy "nejvyšší opatrnost/politický padouch/mladopadouch levičácký"!!

Zkráceno.

0 0
možnosti

Autor přesně vyjmenoval tu sortu - Honzejk, Tabery, Vymětalíková...které je dobré číst, protože hned víte, že skutečnost je přesně opačná. Ještě chybí Šídlo, to je taky lumen.

0 0
možnosti
ŠH

Asi tak. Propagandisté.

0 0
možnosti
Foto

Ať již byl zesnulý Jaroslav Kubera /1947-2020/ jakýkoliv, a já jej osobně nikdy nepoznal, každopádně mimořádně ostudnou roli na konci jeho života sehráli úřadující Hradní pán a jeho pacholci.

Pokud nebyl zesnulý pohřben žehem, doporučuji exhumaci jeho tělesných pozůstatků a revizní konziliární pitvu s cílem prozkoumat, zda úder Miloše Zemana holí do jeho hlavy, nezpůsobil skryté závažné zranění s následkem smrti. Třeba pozvolným krvácením do mozku a pod...

0 0
možnosti
RL

Se divím že Vy jste ho osobně neznal. Když znáte a víte skoro vše. Vy starosty syn chytrolín, vlastně Victorin.

0 0
možnosti
JJ

J88u92r16a 26J38u93r71a42x

30. 4. 2020 0:57

No jo, Kubery je škoda ... a jak si tak čtu výcuc z toho, kdo a co Kunderovi vytýkal, nemohu se ubránit dojmu, že je u nás nepřiměřeně moc progresivních, zelených a rudých, feministických, gender, pravdoláskových, politicky korektních a LGBT přímo volů.

0 0
možnosti
VM

To není dojem, to je holý fakt. Navíc ti jmenovaní dostávají v médiích, s ČT v čele, až moc prostoru.

Ano, Kubery je škoda. Jen bych řekl, že ho spíše porazilo to jeho vražedné pracovní tempo v jeho věku. Než nějaký nátlak Číny.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz