25.2.2021 | Svátek má Liliana


Diskuse k článku

KORONAVIRUS: „Akce V“

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kejkrt 14.1.2021 20:23

Už několikrát jsem zde pod různými články uvedl, že si připravenost naší vlády na očkování "nechám ukázat". Nečekal jsem ale, že upocené amatérské strejcovství prorazí navrch tak časně.

Pokud z toho nejsou prachy do kapsy, nezorganizuje tahle "antikorupční" ;-D;-D;-D vláda vůbec nic. Ona to tedy nezorganizuje ani když z toho prachy jsou, ale to tu práci za ní vždycky udělá mafie všelijakých těch luftjardů, faltýnků, prymulů a jiných šíbrů.

Š. Hašek 14.1.2021 21:25

Ale vždyť Vy tady stále přímo chcete, aby politici organizovali očkování i proti "poblití se z vožralosti". Proti "květnovým mrazíkům".

A nyní jste opakovaně vyjeven z toho, že "to hapruje".

Oloviny haprují ...... jsem dávno zjistil.

J. Kejkrt 14.1.2021 22:12

To si mě s někým pletete, strejčku.

Osobně je mi celý očkovací cyrgus zcela u řiti, já jsem očkovaný proděláním choroby samé daleko lépe, než co mi může poskytnout ultramoderní rNA vakcína s účinností 50 - 90% po dvou dávkách.

To se ovšem v českém tisku nebo tv moc nedozvíte, tady se to nezkoumá a publikování takových výsledků ze zahraničí se nepodporuje. :-P

A obecně, když už nasazujete, "chci" po politicích pouze to, co oni sami slibují. Takže po Bábišovi skvěle zvládnuté očkování. Poblití se z vožralosti je každého osobní potíž, já tím netrpím.